ЮЛСКИ бебчета (тема 80)

  • 12 200
  • 305
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 070
Донка, много ми харесват имената на децата ти. Ако имах момчета щяха да са така или Явор да има един...

# 31
  • Мнения: 195
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НА  DIMATA!   smile3525Да им е жив и здрав Даниел и много да ги слушка!

# 32
  • Мнения: 479
Здравейте, дружки по съдба  Laughing Hug

Аз вече врътнах цяла седмица с разкритие без силни контракции  Rolling Eyes Опитвам се да убедя бебка, че навън ще й е по-добре, но нещо не ми вярва  newsm78

ЧРД, Дуци   nbirthday  Gift

Честито синнче на димата ! 
newsm30  bouquet

Иначе, да ви се похваля  bowuu : утре ще дойде майка ми с една чистачка, за да изчистят основно апартамента за появата на бебка  newsm44 Много съм хепи от факта, щото сама съм доникъде, а мъжът ми и без това си има достатъчно работа  Simple Smile

Чакам още бебета   love001

# 33
  • София
  • Мнения: 123


Руми  ние вече ползваме кенгуру карера и съм страшно доволна- много е маневрена и което беше най-важно за мен мн плавно вози- няма друсане ,бебка не усеща нищо.. и спи като къпана...

ТИ кой модел си си избрала???

Засега на Cangaroo Vision,само се притеснявам да не ми е ниска,защото с татито сме си висо4ки,но ходих уж да я гледам и решихме,4е е добре.

4естито на новата мама  bouquet

Аз досега гледах един филм и разбирате ли видях картофена салата и като ми се преяде....сега варя картофи Grinning

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 9 735
Привет Мамчета!!! Hug Hug

Ние с Дени сме си вече вкъщи. Днес ни изписаха, засега всичко е ОК и горе-долу се справяме.

Отивам да видя кой е родил и да ви чета и после ще се отчитам.

Пърли, ти какво правиш още тук Shocked Shocked

Кетито, много интересно с имената, наистина е като на сина ти, а по-интересното е, че за момиче сме харесали Магдалена, живот и здраве второто ще е така, ако е момиче. Sunglasses

Само да кажа и че съм страшно доволна от Токуда, всичко беше перфектно. Peace

# 35
  • Мнения: 6 390
Честити бебчета на Димата, Валиок и Мариета!!!

Мацки
днес ходихме с мъж ми до бързата помощ в родилното, защото там където са ми шевовете ме се е надуло  Tired
Прегледаха ме, имам някакъв възпалителен процес, дадоха ми антибиотик, казаха ми промивки с някаква(agrimonia eupatoria -  не знам това растение как е на бг... и е понеделник в 7ч съм на преглед, доктора каза че или ще овладеем положението така, или в понеделник под наркоза пак ще ме разшиват, чистя, и тн... и няма да могат да ме зашият веднага щом има възпаление... и че много се надява за два дена да има положителен отзив ...
Няма гной, няма нищо да тече от раната, той каза че даже и добре са зараснали шевовете, но нещо има вътре което прави проблема...
Не мога да ви кажа колко съм изплашена... идея нямам какво ще става...
За бебока ме вълнува - не ми се ще да се цедя, но пък ако ме оставят там какво ще правя с Нинето не знам...
Ако може кърмачките  пък и всички ви някакви идеи  Tired
Ако баба й я гледа на АМ, после ще мога ли да се върна към сегашното положение... пък помпа с мен в болницата ли ...уфффф много съм притеснена...

# 36
  • Мнения: 195
ЩЪРКЕЛОВА НОВИНА  stork-boy
Днес в 14.55 lucia стана мама на син Кирил - 3200 гр, 52 см
Да им е жив и здрав, да расте усмихнат и послушен и да радва каките!  smile3525
На lucia бързо възстановяване!Hug

Последна редакция: сб, 12 юли 2008, 16:47 от Kisa05

# 37
  • Мнения: 235
Честити бебочета на всички! Здраве и много късмет им пожелавам!

Честит Рожден Ден на Дуци! Здраве, късмет и едно хубаво бебе да гушка скоро!

# 38
  • Мнения: 2 070
Ели, ще ти стискам палци. На твое място бих се цедила и давала. Ако се очертае да ходиш и предварително може да изцедиш за във фризера. Те не могат ли да те приемат с бебето? Но ако си на антибиотици и други медикаменти може би няма да можеш да я кърмиш няколко дни. Споко. Аз така съм била в болница, изцеждах се и хвърлях, а Яна беше на Фризолак, но беше на 40 км от мен, нямаше как да и давам изцеденото, а и тя беше голяма. Ако се наложи да и дават АМ - дано после си засуче пак. За успокоение - сестра ми е била два месеца в кувиоз и е ядяла изцедена кърма, после е засукала и така до годинка. Стискам палци.

# 39
  • Мнения: 219
Ели, дано всичко се прави бързо, ситскам палци! Важно е да не се стресираш!
Доне, благодзаря за отговора. Питах, защото при мин. раждане имах едно втвърдяване под ареолата и ми казаха, че е запушен канал, но не помня да ме е боляло. Но ще помня за лецитина! Май такива пелени ще е трудно да се ползват, нямам баби - помощници. А и веднъж съм прала наакани гащи - ами няма изпиране.
ЧЕСТИТО МОМЧЕНЦЕ НА ЛУЧИЯ! МНОГО, МНОГО РАДОСТ!

# 40
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен! Hug
Изписаха ни вчера и нямам никакво време да ви чета и затова само се записвам. Благодаря на всички за пожеланията и да знаете, че много ме разчувствахте. БЛАГОДАРЯ!!!!!

Ще пусна снимки моя голям бебок в най-скоро време.

Само да кажа, че по стечение на обстоятелствата бяхме в една стая с РА2 и АГАТА ни посети няколко пъти. Искам да й изкажа едно голямо БЛАГОДАРЯ за усилията, които положи за мен относно кърменето. Страхотна е! Ще ви разказвам по-подробно, когато успея да се окопитя. Всички вие сте страхотни. Уморена съм, но и адски щастлива и горда. ОБИЧАМ ВИ!

# 41
  • Варна
  • Мнения: 441
Честит син Лучия!

Честит рожден ден, Дуци!

Астарта,браво на малкия лакомник!

Аз много се притеснявам дали Боби наддава достатъчно.

Ели, Hug.

Моите гърди постоянно ме болят. Нормално ли е?

Моя син постоянно хълца  Thinking. Само на гърдата спира.

След малко ще ви покажа снимки.

Последна редакция: сб, 12 юли 2008, 18:14 от inka 26

# 42
  • Варна
  • Мнения: 1 098
ЧЕСТИТ СИН НА ЛУЧИЯ! ДА РАСТЕ ГОЛЯМ И СИЛЕН ДА ЗАЩИТАВА МАЦКИТЕ ВКЪЩИ Simple Smile

# 43
  • София
  • Мнения: 320
Честито бебчета на Весито, Димата, Вальок, Мариета и Лучия! Да са ви здрави и щастливи съкровищата и много да ви радват!
Дуци, честит рожден ден!Нека се сбъдне всичко, което си пожелаеш!А скоро ще си гушнеш и най-хубавия подарък!
Добре дошли на завърналите се мами!
Ели, стискаме палци.  Hug
Аз днес бях на изпит, до колкото разбрах взела съм го.  Mr. Green
Чудя се дали и утре да не отида, иначе за наесен ще ми останат 2.  newsm78
Малката Ели нощес ни разказа играта. Такова превиване от колики до сега не е било. А сега блажено спи и събира сили за нови подвизи тазаи вечер. Laughing
Пърли, няма да издаваш фронта! Добре че си ти да вдъхваш кураж на мамите, които са увесили нос. Не те пускаме за повече от 3 дни, колкото да родиш и обратно във форума на линия.  Joy

# 44
  • Мнения: 2
Лучия, ЧЕСТИТ СИН , МНОГО ДА ТЕ СЛУШКА!!
Деситка, мила,добре дошла, много сте бързички Hug Аз ти писах на телефона , но май беше изключен, но няма значение..надявам се всичко да е минало наред и да сте добре smile3521...да населуваш малкото и сладко дупенце от мен   love001

Общи условия

Активация на акаунт