Какво направихте с брачната халка след развода?

  • 15 210
  • 110
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 233
Годежният си пръстен изгубих в морето още преди да се оженим, знак от съдбата, ама кой да ги види тези неща?!
Халката ми я взе, когато се разделяхме, най-вероятно, за да я даде на следващата, за да не се вкара в преразход Joy

# 91
  • Мнения: 6 417
А не мислите ли, че тези халки имат акумулирана някаква отрицателна енергия? Аз се отървах от моята като я продадох, но не бих направила бижу на детето от нея. Може би по-добрият вариант е да я замените за нещо друго златно. Когато си правихме халките, бившата свекърва ни беше дала халките, които са носили бившият ми съпруг и предишната му съпруга. Той настояваше златар да направи нови, но не от същото злато. Ама може и от същото да е било, като се има предвид финала... Mr. Green

# 92
  • Мнения: 385
Накарахте ме да се замисля по въпроса, но има още време, докато се разведа законна! Тогава ще действам. Мисля да направя на малката синджирче с кръстче или слънчице (ако до тогава още не съм я кръстила)!

# 93
  • Мнения: 411
Ами,какво направих ли.не бях мислила предварително.просто влязох в един златарски магазин нямах нито намерение нито средства да купувам,влязох просто да убия малко време докато 4аках една приятелка.видях един пръстен (две ръце,които държат един зелен изумруд и 2 цирконии...естествено 4е изумруда не е истински,но пък е съЩият цвят като о4ите на едно мом4е в което се влиубих от пръв поглед)на момента реШих ,4е вместо всеки път като си погледна ръцете да се натъжавам предпо4етох да си спомням красотата в погледа му.ето така замених годежния си пръстен и халката за пръстена с изумруденото око ,който и в момента е на пръста ми,дори написах стихотворение.никога не съм съжалявала 4е постъпих така.

ето го и стихотворението

Ето,4е махнах от свойта ръка
символи4ната сватбена халка
в която бе извезана умело със дуШа
неЩастната орис да бъда сама.

И може би е просто суеверие
или в от4аянието недоверие,
но реШих да запълня гравиурата нежна
със мъни4ко Щастие и надежда.

Харесах си пръстен от злато
блестяЩ като твойта усмивка,
със две ръце копнееЩи да те погалят,
със изумруд,блестяЩ във твоя поглед
и две от моите сълзи,
отронваЩи се всеки път когато си отиваШ.


# 94
  • Мнения: 140
Все още стои вкъщи-мисля да я разменя за обички, след като пробия ушите на малката. Явно ще стане преди да сме се развели, но аз без това не я нося отдавна  Simple Smile

# 95
  • Мнения: 1 809
Продадох ги и двете и си купих нещо ,което ми достави повече радост от тях:lol:

# 96
  • Мнения: 432
Ами,какво направих ли.не бях мислила предварително.просто влязох в един златарски магазин нямах нито намерение нито средства да купувам,влязох просто да убия малко време докато 4аках една приятелка.видях един пръстен (две ръце,които държат един зелен изумруд и 2 цирконии...естествено 4е изумруда не е истински,но пък е съЩият цвят като о4ите на едно мом4е в което се влиубих от пръв поглед)на момента реШих ,4е вместо всеки път като си погледна ръцете да се натъжавам предпо4етох да си спомням красотата в погледа му.ето така замених годежния си пръстен и халката за пръстена с изумруденото око ,който и в момента е на пръста ми,дори написах стихотворение.никога не съм съжалявала 4е постъпих така.

ето го и стихотворението

Ето,4е махнах от свойта ръка
символи4ната сватбена халка
в която бе извезана умело със дуШа
неЩастната орис да бъда сама.

И може би е просто суеверие
или в от4аянието недоверие,
но реШих да запълня гравиурата нежна
със мъни4ко Щастие и надежда.

Харесах си пръстен от злато
блестяЩ като твойта усмивка,
със две ръце копнееЩи да те погалят,
със изумруд,блестяЩ във твоя поглед
и две от моите сълзи,
отронваЩи се всеки път когато си отиваШ.



Браво! Доста добре звучи!

# 97
  • Мнения: 1 317
Нашите мъжа ми ги заложи преди време  ooooh!

# 98
  • Мнения: 59
Аз я продадох в заложна къща Rolling Eyes

# 99
  • Мнения: 1 907
Продадох я доста преди официалния развод и си купих ботуши  Laughing

# 100
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Идеята ми дойде от бившия.Той ми даде неговата още преди официално да се разведем и каза, че иска да я пазя за детето като порасне.Прибрах ги идвете.Смятам да и ги дам и тя да си направи от тях някакво хубаво бижу.Благодарна съм, че с баща и запазихме добрия тон досега.Дано и занапред да е така.Дъщеря ми има нужда от това.
smile3501 newsm10

# 101
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Аз също съм прибрала двете халки и ги пазя за детето.

# 102
  • Мнения: 11
Аз също съм прибрала двете халки и ги пазя за детето.


Със или без съгласието на отсрещната страна? Щото "прибрала" ми звучи малко като при мен както стана... #2gunfire

# 103
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Аз също съм прибрала двете халки и ги пазя за детето.


Със или без съгласието на отсрещната страна? Щото "прибрала" ми звучи малко като при мен както стана... #2gunfire
Със съгласието му.
Няма да ги натрупам от 5 грама злато.
Нито пък бих обедняла, ако той ги беше прибрал.
А ти??

# 104
  • Мнения: 11
Аз съм се отчел вече - чети по-преди. Money

Общи условия

Активация на акаунт