Много Ви моля за спешен съвет - дъщеря ми и гаджето й

  • 7 223
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7
Благодаря на всички, че се отзовахте.
Този форум ми помага за 2-ри път. Първо за акнето, после за първата почивка с гадже. Да си призная, не очаквах толкова много мнения в полза на това да я пусна на море.
Така и не посмях да я пусна на море, но е на 6-дневна почивка с момчето в курортен град, който е по-близо до нас.
Утре се прибира. За моя изненада, тя не ми липсва. Чуваме се по телефона ( е , най-много 2-пъти на ден), изглежда всичко нормално, порасналото дете е щастливо. Дано не сме сбъркали.

# 31
  • Мнения: 25 651
Спокойно, не сте!  Laughing

# 32
# 33
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
И аз съм сигурна,че не сте сбъркали Wink
Да не забравиш да кажеш как е изкарала с гаджето,че и нас това ни чака Laughing

# 34
  • гр.София
  • Мнения: 184
А всъщност познавате ли родителите на момчето? Ако имате впечатления от приятелите му и намирате обезпокоителни неща около тях, по-добре да поговорите и с двамата поотделно - първо с момчето и да прецените пак.

# 35
  • sofia
  • Мнения: 8 938
ООО, dilu, нашите се запознаха с родителите на мъжа ми, когато заживяхме заедно и то беше еднократно. Почнаха да си общуват след като се роди големия ми син........заради неадекватното им поведение, винаги са били минимално информирани и това продължава до ден днешен.
Както казаха по-горе - диалог е нужен, не монолог....
Като се запознах с мъжа ми бях на 16, а той на 25. На 18 ходих с него на море. Нашите ни закараха и знаеха къде ще съм. Иначе бурна любов, раздели, събираници....на 20 се преместих при него.....и още съм при него Wink

Общи условия

Активация на акаунт