Подложки за гърди

  • 4 791
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 96
И аз не мога без подплънки все още, макар че доста ми се регулира кърмата и вече няма тежки течове Mr. Green

Ползвам Чико или Джонсън. На вторите съм по-голям фен Peace

# 31
  • Мнения: 690
Моля да ме светнете за тези колектори.. от къде се купуват, как се използват (стерилизират ли се, после кърмата може ли да се използва...)

И аз съм много доволна от Чико. Авент са отврат  Sick - малки и тънки. Сега мъжът ми ми купи едни Fixies, които са много добри и доста по-евтини от Чико - 30бр 4.6лв.

# 32
  • Мнения: 6 713
На Джонсън ми харесват много Peace

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 23 669
Ползвам подложки за многократна употреба на Авент само за вкъщи, удобно е защото ги сменям често. За излизане ползвам на Канпол за еднократна употреба - евтини, опаковани по една, събират много течност.
Колектори за кърма - http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=131&products_id=1270
Обаче ако се наведеш с тях и се изливат (поне при мен) hahaha Необходимо е внимание при носене.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 833
Ползвала съм и на Авент, Линеа Фарма (Linea pharma) и Чико. На Авент са много дебели, на Линеа Фарма не вършат никаква работа (дори не я доизразходвах кутията). На Чико са най -добри. Първо, че абсорбират добре, второ - удобни са, не са дебели и трето  на гърба им има залепващо, което застава за сутиена и не се разместват.

# 35
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
А ползвам на бейби лукс. На канпол не ми харесаха.

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 21 631
Джоли колекторите ги има в детските магази или аптеки, където и подплънките.
Аз ги ползвах в къщи и събирах кърма с тях, както и за зърната съм ги ползвала с необходимия накрайник... изварявала съм ги. Сега ако ще ми потрябва кърма, пак с тях бих си набавила количеството, не с помпата. На мен не са ми изтичали. Както и дръг път съм писала за мен са много ценна покупка.

Общи условия

Активация на акаунт