Възраст, на която станахте мама?

  • 4 884
  • 85
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1
Аз родих първото си дете на 20 години , а второто на 25  не съжалявам въобще .

# 46
  • Мнения: 143
Първото си дете родих на почти 21, а второто на 26.  Simple Smile

# 47
  • Мнения: 44
Първи номер на 25 Heart Eyes..а втори на33 Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 274
Първото си дете родих на почти 21, а второто на 26.  Simple Smile
И аз така. И определено съм за по-ранното раждане и отглеждане на децата - сега не бих имала нерви да се занимавам с памперси, биберони и ревове. Пък със щерката вече обсъждаме готините мъже по улицата.......  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 959
а да питам нещо в темата за да не пускам друга - кога почувствахте че трябва да родите второ дете? Защото на мен мъжо ми дава зор, ама аз му казах че още е рано, ами просто не съм готова за второ. Дали е правилно да изчакам като се почувствам готова или да си правиме още едно докато е малко първото?  newsm78 Просто съм в една чуденка, а все пак съм на 29 год. и това също ме притеснява като факт? Вие какво ще ме посъветвате - рано ли е или да действаме?

п.с. извинявам се на авторката че и отклонявам темата  Hug

# 50
  • Мнения: 604
Дъщеря си родих на 29 годишни и определено се чувствах готова за това·
Втората ми бременност беше на 35 години, но завърши фатално за синът ми·

Исе ти сама трябва да почувстваш кога си готова за второ дете·
Аз лично съм за малката разлика при децата Peace·

# 51
  • Мнения: 560
На 26 първото, на 31 втори опит-неуспешен,  и на 33 родих малката.

А за това дали се чувстваш готова ще ти кажа само, че на 26 исках дете и се чувствах готова, а като се роди се почувствах малко като в небрано лозе.    Embarassed   Но всичко се нареди с времето.  Grinning

# 52
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Почти на 27 (без 2 месеца) родих,бях готова за това,сега не съм готова за второ. Wink

# 53
# 54
  • Мнения: 23
На 32 г родих, но бях го решила/забременяването/ и стана от първия път.

# 55
  • Мнения: 712
Твоята възраст е определяна от много специалисти като "златна". Естествено, че всеки сам си преценява. Аз родих малко преди да навърша 30. Много ми се искаше да е по-рано, за да имам спокойно време за още 2, но сега ще преценя според ситуацията. Плановете невинаги са това, което можем да си позволим (колкото и грубо да звучи).
Ако се обичате и искате да имате дете, действайте без да мислите повече. Никой никога не е достатъчно подготвен да стане родител. Това е най-хубавото нещо, което ми се е случило досега.

# 56
  • Мнения: 743
Бях на 29 години когато се роди дъщеря ми. На този етап още не мисля за второ. Но според мен няма жена която да не е готова да бъде майка. Има притеснения, загадки, но едно малко същество те кара да преосмислиш наново всичко и да подредиш приоритетите си по нов начин. А и поговорката - "Всяко нещо с времето си" не е съвсем случайна.

# 57
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Констанца я родих на 23г., но си бях готова и си я исках. За Емма не бях готова(на 29г), но се подготвих за има-няма 9м  Mr. Green

# 58
  • Мнения: 640
Родих на 24 и сякаш си беше на време. Но още не мога да се реша на второ. На 27 съм

# 59
  • София
  • Мнения: 1 344
Станах майка на 25 години и то ,защото усетих ,че искам дете точно от този мъж,исках да даря и на двама ни това неописуемо щастие,идеята ме връхлетя съвсем спонтанно и оттогава до момента на забременяване,не спирах да мечтая за детенце,слава Богу и мъжът ми мислеше като мен и на една нова година пожеланието му към мен,изречено на ушенце беше-искам дете от теб...Та така,когато го поискаш,когато го почустваш,то ще стане!

Общи условия

Активация на акаунт