Болница ТОКУДА-2

  • 135 826
  • 1 282
  •   1
Отговори
# 1 275
  • Мнения: 125
То и аз се бях наплашила от раждането вкъщи, но накрая си се ядосвах много, че не стана именно така. Но Токуда е добър избор, само трябва да обясниш на мъжа ти, че наистина не е позволено да изнася бебето и да го дава на роднините да го гушкат преди да са ви изписали  hahaha А също и какво е чисти и мръсни калцуни, че на нашия татко му обяснили и след това сменили цветовете на кофите Simple Smile Хванахме грешката на изписването.  hahaha

Здравей, Britt Simple Smile Ще му обясним на таткото.Той се радва, че поне е разрешено да присъства. Не се ядосвай за раждането в домашна обстановка - пожелавам ти да имаш и друг шанс да го направиш и така. Но според мен не  е за препоръчване, аз лично избягах от тази възможност и не съжалявам. Можеш ли да ми препоръчаш доктор от Токуда, при който си раждала? Благодаря:)

# 1 276
  • Мнения: 2 376
Клеопатра, аз при Димитров раждах, доволна съм, но ако се зачетеш по-назад в темата ще придобиеш представа и за другите доктори. Който и да си избереш, увери се, че е разбрал още на консултацията, че искате таткото да присъства и каквито други желания имате, за да не се обяснявате като дойде момента Simple Smile

# 1 277
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Аз съм много доволна от д-р Герганова.  Heart Eyes

# 1 278
  • Мнения: 1 475
Аз съм много доволна от д-р Герганова.  Heart Eyes

Аз също бях при нея и съм много доволна! Peace

# 1 279
  • Мнения: 125
Аз съм много доволна от д-р Герганова.  Heart Eyes

Аз също бях при нея и съм много доволна! Peace

Аз пък съм се спряла на д-р Лазарова. Препоръчаха ми я още от времето, когато е била в Тина Киркова.

# 1 280
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Според мен Лазарова е страхотен избор. След като родих доста гинеколози съм пообиколила и все ме питат къде съм раждала. Като кажа Токуда питат да не съм била при Лазарова!  Joy Лични впечатления нямам, но явно е страхотен лекар, щом дори нейни колеги от други болници така респектирано се изказват за нея. Тя е била не само в ТК, но и в Майчин дом и не помня още къде. Общо взето с много богат опит.

# 1 281
  • Мнения: 125
Според мен Лазарова е страхотен избор. След като родих доста гинеколози съм пообиколила и все ме питат къде съм раждала. Като кажа Токуда питат да не съм била при Лазарова!  Joy Лични впечатления нямам, но явно е страхотен лекар, щом дори нейни колеги от други болници така респектирано се изказват за нея. Тя е била не само в ТК, но и в Майчин дом и не помня още къде. Общо взето с много богат опит.

Да, и аз я харесвам. Simple Smile

# 1 282
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
То се е видяло, че друг няма да пусне тема, та пак аз се "набутах"!  Mr. Green

НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт