Болница ТОКУДА-2

  • 135 875
  • 1 282
  •   1
Отговори
# 1 230
  • София
  • Мнения: 515
..... заплаща допълнително 200лв. за избор на екип .....

Zahira аз го преживях същото като теб  Sad и в частна клиника, сега вече и болница (да не я споменава, доволан съм) ми взеха 250 за всичко НЕ по здравна каса! То какво излиза май, че в Токуда хем дръпват от ЗК парите, хем и от нас  Wink

П.С. Само констатирам, нямам наблюдения от лекарите и нивото на болницата!

# 1 231
  • София
  • Мнения: 12 394
Да, редно е да се знае, а не да се заблуждава...
Както цялата болница е пълна с листовки, нека там някъде да пише, че е задължително доплащането ... Така е честно.

Права си да се възмущаваш. Това, за което говориш е страшно некоректно. Аз съм твърдо За да можем да си доплащаме за по- добри условия, но да се знае. Явно си права- и там нещата тръгват на зле щом и ръководството одобрява подобни недоразумения. Жалко. Благодаря за търпението, с което отговори на въпросите ми, но ползвам услугите на болницата и ми се щеше да знам какво е положението, за да съм подготвена.  bouquet

# 1 232
  • Мнения: 125
Кога е имало в Токуда седмица на отворените врати за бременни?? Пропуснала съм. А кога е следващата?

# 1 233
  • Мнения: 125
Аз лично имам добри препоръки за Д-р Лазарова от Токуда - има дълга практика при раждания в Майчин Дом, в Тина Киркова, а след това и в Токуда.

# 1 234
  • Мнения: 68
Мили момичета!

Голяма пауза направих във форума, но да се похваля, че от 15 дни си имаме бебенце!  Two Hearts

Раждането мина перфектно, при д-р Лазарова, беше ми много спокойно и мисля, че това се оказа решаващ фактор. Болката остана някъде далеч - маловажна и незначителна, а раждах без упокойка, само с малко лидокаин накрая при шевовете. Екипът много ме подкрепяше и насърчаваше, комуникираше с мен по време на раждането, което беше важно, защото държах да знам какво се случва. Понеже виждам, че темата е актуална - включиха ми окситоцин. По принцип не бях голям фен на идеята за ускоряване на процеса преди раждането да започне, но от един момент натам установих, че е тъпо да не се възползвам и да съкратя времето, което ме доближава да видя моето слънчице... и да свърши всичко в крайна сметка Simple Smile Не е страшно, не е чак толкоз неестествено...

Колкото до плащането, всичко беше по ценоразсписа на болницата - 1500 избор на екип за раждането + 500 неонатологичен пакет.

И за насърчение на всички колебаещи се дали са направили правилния избор с болницата (както беше при мен): следващото ни детенце също бих искала да се роди в Токуда.

# 1 235
  • Sofia
  • Мнения: 9 743
Brambolia, честито бебче, да ти е живо и здраво Hug Чудесно е, че си останала доволна и раждането ще запомниш с положителни емоции. Peace

# 1 236
  • Мнения: 318
Здравейте, родила съм с детенцето си в Токуда , миналата година на 8 март ми изтекоха водите, завърши със секцио. Сега съм бременна отново, но този път рисково....живот и здраве бебс ще го вадят по-рано
Искам да попитам има ли родили недоносени дечица в Токуда и какви са отзивите ви за неонатологията и грижите - именно за недоносени, достатъчно подгтовени ли са  със специалисти и апаратура или пращат бебтата към МД?   За родените на термин дечица, знам че се грижат добре:)
Предварително благодаря!

# 1 237
  • Мнения: 87
Здравейте мами! Искам да попитам дали някоя от вас има ли лични впечатления за д-р Попова от Токуда. Предстой ми секцио при нея а никъде не намирам информация за нея. Благодаря ви предварително

# 1 238
  • Sofia
  • Мнения: 9 743
Здравейте, родила съм с детенцето си в Токуда , миналата година на 8 март ми изтекоха водите, завърши със секцио. Сега съм бременна отново, но този път рисково....живот и здраве бебс ще го вадят по-рано
Искам да попитам има ли родили недоносени дечица в Токуда и какви са отзивите ви за неонатологията и грижите - именно за недоносени, достатъчно подгтовени ли са  със специалисти и апаратура или пращат бебтата към МД?   За родените на термин дечица, знам че се грижат добре:)
Предварително благодаря!

Доколкото знам точно в Токуда има най-съвременна апаратура за недоносени дечица. Но все пак разпитай по-подробно и на други места.

# 1 239
  • Мнения: 902
Полина, именно нивото на неонатологията в Токуда ме накара да родя чаканото си 3 години дете там. Сега отново ще им се доверя.
Когато родих Калоян, в отделението имаше родено в 6-ти месец момиченце. Беше с тежък хидроцефалит и много мъничка. Бяха я оперирали на място. Пет месеца по-късно майката отиваше да я кърми. Беше жива и здрава. С очите си виждах любовта в очите на лекарите, когато се грижеха за нея в кувиоза.
Тъй като следя темата ти в Рискова бременност, те съветвам да отидеш поне при двама лекари в Токуда и да говориш лично с тях за твоя случай.

# 1 240
  • Мнения: 67
Здравейте мами! Искам да попитам дали някоя от вас има ли лични впечатления за д-р Попова от Токуда. Предстой ми секцио при нея а никъде не намирам информация за нея. Благодаря ви предварително

Здравей, преди точно година и половина родих в Токуда при д-р Попова. По принцип трябваше да раждам при д-р Диков, но когато дойде момента, той беше в чужбина и ме пренасочиха към нея. Родих по естествен път с епидорална упойка. От момента, в който влязох в болницата до появата на бебчето ми тя беше неотлъчно до мен. Изключително мила и внимателна е, предразположи ме и направи така, че родих с усмивка и много приятни чувства, за което много и благодаря. Всичко мина много добре, раждането траеше 4 мин. без болки и каквито и да е усложнения. Даже не можех да повярвам че всичко мина толкова леко, след всичко което знам за тежките родилни болки. За мен раждането беше един прекрасен и щастлив момент Simple Smile Все пак ти ще си секцио и нещата ще протекат по друг начин, но бъди сигурна че си в добри ръце. Пожелавам ти леко и безпроблемно раждане Simple Smile

# 1 241
  • Мнения: 22
Здравейте,
Някои ходил ли е при Димитров през май и юли? От 2 месеца ми отлагат часа, защото бил в отпуска. Сега имам за юли и след като видях, че са отменили час, звъннах и ми казаха, че ще е там . Много странно???????

# 1 242
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Полина, именно нивото на неонатологията в Токуда ме накара да родя чаканото си 3 години дете там. Сега отново ще им се доверя.
Когато родих Калоян, в отделението имаше родено в 6-ти месец момиченце. Беше с тежък хидроцефалит и много мъничка. Бяха я оперирали на място. Пет месеца по-късно майката отиваше да я кърми. Беше жива и здрава. С очите си виждах любовта в очите на лекарите, когато се грижеха за нея в кувиоза.

Леле! Страхотно!!! Впечатлена съм! Heart Eyes

# 1 243
  • Мнения: 318
mo72 , Аз имам час при него за понеделник - 07.07, засега никой не ми е звънял....ще пиша дали е бил там као се върна Simple Smile

# 1 244
  • Мнения: 125
Мили момичета!

Голяма пауза направих във форума, но да се похваля, че от 15 дни си имаме бебенце!  Two Hearts

Раждането мина перфектно, при д-р Лазарова, беше ми много спокойно и мисля, че това се оказа решаващ фактор. Болката остана някъде далеч - маловажна и незначителна, а раждах без упокойка, само с малко лидокаин накрая при шевовете. Екипът много ме подкрепяше и насърчаваше, комуникираше с мен по време на раждането, което беше важно, защото държах да знам какво се случва. Понеже виждам, че темата е актуална - включиха ми окситоцин. По принцип не бях голям фен на идеята за ускоряване на процеса преди раждането да започне, но от един момент натам установих, че е тъпо да не се възползвам и да съкратя времето, което ме доближава да видя моето слънчице... и да свърши всичко в крайна сметка Simple Smile Не е страшно, не е чак толкоз неестествено...

Колкото до плащането, всичко беше по ценоразсписа на болницата - 1500 избор на екип за раждането + 500 неонатологичен пакет.

И за насърчение на всички колебаещи се дали са направили правилния избор с болницата (както беше при мен): следващото ни детенце също бих искала да се роди в Токуда.

Blambolina, честито бебенце!!! Simple Smile Да ви е живо и здраво!!!

Общи условия

Активация на акаунт