Фетална морфология в София - доц. Томова или д-р Марков?

  • 71 588
  • 160
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 134
цената и при Томова и при Марков е 100лв.; с първото дете бях при Томова, много доволна бях, сега с втората бременност отидох пак при нея след 2 завишени БХС, такива неща ми ги наприказва, че ми побеляха косите, бях решила да  ходя да абортирам, докато един друг лекар не ме спря и не каза" чакай бе, ами ако не се е видяло добре?", преобърнах света, изчетох всичко по моя въпрос, половин лекар станах, дето казват хората, амниоцентеза направихме, 1 месец нерви и чакане на резултати, докато се установи, че бебето ми е здраво, няма да ида повече при нея, не защото я отричам като специалист, а смятам че е лош психолог, много внимателно трябва да си подбира човек думите особено говорейки на бременна жена, която е толкова чувствителна, тя ме изпрати с думите " млада сте още ,ще имате друго", благодарна съм до живот на доц. Щерев, който ме спря да не убия бебето си, защото и 1 % шанс да има човек трябва да го провери; иначе  после ходих и при Марков- много мил и внимателен, друго не мога да кажа

# 106
  • Мнения: 193
живот и здраве аз смятам да отида при Томова,при Марков вече НЕ  Naughty

# 107
  • София
  • Мнения: 272
Наложи ми се да правя амниоцентеза заради лоши резултати на бхс през януари т.г. Ходих след това на преглед и при Томова, и при Марков.  Wink

При Марков графикът закъсняваше с около 3часа (което май е редовна практика). Освен това бях изумена, че в 5 часа следобед, който и да е човек, е в състояние да преглежда в частния си кабинет след като преди това е бил нощна смяна и е работил цял ден!!!  Shocked Shocked Като професионалист може би е добър, но по време на прегледа говори толкова тихо, че едва го чувах!  Crossing Arms

От доц. Томова останах изключително доволна! Много подробен преглед, страхотно отношение към пациента и точна в графика! Ако трябва сега да избирам отнова, бих направила ФМ пак и само при Томова!  Peace

# 108
  • Мнения: 109
ЗА доц. Снежинка Томова - това е най-човечният лекар при когото съм ходила!!! Даде точен и достъпен отговор на всички мои въпроси..... а те бяха доста.:0 Говори на мен и съпругът ми като на свои близки, а не като някои други лекари #2gunfire

# 109
  • Мнения: 5
Здравейте,

искам да изкажа положително мнение за доц. Томова. Ходихме при нея на две фетални в 19-та седмица и 29-та седмица (по наше желание, макар че тя още на 1-вата ни каза че няма нужда от втора).  Изключително лъчезарна и добър специалист. През цялото време ни обясняваше подобно за всеки един орган на бебчо. Зареждаше ме с супер положителни емоции, с нетърпение чаках втория преглед Simple Smile

# 110
  • Мнения: 384
Здравейте,

искам да изкажа положително мнение за доц. Томова. Ходихме при нея на две фетални в 19-та седмица и 29-та седмица (по наше желание, макар че тя още на 1-вата ни каза че няма нужда от втора).  Изключително лъчезарна и добър специалист. През цялото време ни обясняваше подобно за всеки един орган на бебчо. Зареждаше ме с супер положителни емоции, с нетърпение чаках втория преглед Simple Smile
  Peace  Peace   Peace

# 111
  • Мнения: 17
Много Ви моля за актулен адрес и телефон на доц. Томова.Трябва ми спешно. И също бих искала да попитам, някой ходил ли е при д-р Димитров /мисля, че е брат на д-р Димитрова от Фемина но  не съм сигурна/  и дали е добър? За д-р Димитрова няма часове до септември във Фемина, а навлизаме в 11-та г.с. и искам да си направя изследване.Затова моля за координати за доц. Томова, след като прочетох отзивите.Предварително благодаря.

# 112
  • Мнения: 8
Здравейте, бих искала да ви попитам за първото име на д-р Марков, тай като се обадих в клиниката и съм си записала час, но като посетих сайта по-късно виждам, че има двама с това име.  newsm78 Доколкото прочетох из форума май са братя, но не съм съвсем сигурна, а искам да се уверя, че съм се записала за "правилния" Марков.  Благодаря ви предварително  Simple Smile

# 113
  • Мнения: 401
Въпросът ми е за доц. Томова - колко време предварително трябва да се обади човек, за да си запише час?

# 114
  • Мнения: 7 424
Въпросът ми е за доц. Томова - колко време предварително трябва да се обади човек, за да си запише час?
     Поне 1 месец,1 месец и половина.

# 115
# 116
  • София
  • Мнения: 165
Здравейте!
Мисля , че  на  доц. Томова мобилния телефон е 0887606830

# 117
  • Мнения: 17
              Благодаря много на tedydeyan за информацията. Желая здраве на всички мами, татковци и на скъпите им съкровища, а на тези, които чакат съкровища, да изживяват спокойно и щастливо своята бременност.

# 118
  • Бургас
  • Мнения: 84
доц.Томова - невероятен човек и лекар.

# 119
  • Мнения: 140
Знаете ли доц. Томова къде преглежда в момента? Аз я търсих на мобилния, но за съжаление не вдига и не знам по какъв друг начин да се свържа с нея...

Общи условия

Активация на акаунт