Фетална морфология в София - доц. Томова или д-р Марков?

  • 71 520
  • 160
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 4 590
Знаете ли доц. Томова къде преглежда в момента? Аз я търсих на мобилния, но за съжаление не вдига и не знам по какъв друг начин да се свържа с нея...

Преглежда в Медицински център "Надежда" в Красно село - ул. „Съвет на Европа 1” . В сайта и, който излиза на първа страница в Google, след като напишеш името и, има подробна информация.
Бях на ФМ при нея преди 3 месеца. Когато се обадих по телефона, сестрата (или каквато там се води), с която работи, ми записа час.

# 121
  • Мнения: 140


Преглежда в Медицински център "Надежда" в Красно село - ул. „Съвет на Европа 1” . В сайта и, който излиза на първа страница в Google, след като напишеш името и, има подробна информация.
Бях на ФМ при нея преди 3 месеца. Когато се обадих по телефона, сестрата (или каквато там се води), с която работи, ми записа час.

Мерси много. Намерих я на мобилния в крайна сметка и ми записа час за март. Много положителни отзиви чух за тази жена и по телефона звучеше много внимателна. Не разбрах дали с нея говорих или със сестрата, но важното е че вдъхват доверие още по телефона. Може и да греша де, но така на първо четене останах с добро впечатление. Като мине прегледа ще споделя отзиви в темата и аз.

# 122
  • Мнения: 168
Здравейте!Много съм отчаяна и объркана!Направихме БХС който показа риск от синдром на Даун 1:15 заради което ни пратиха на амниоцентеза при Мазнейкова.На прегледа тя установи и порок на сърцето,като изобщо нищо не ми обясни за това(май и липсва човечност).Сега чакам резултата от Амниоцентезата и искам и второ мнение по въпроса за порока.Въпроса ми е дали д-р Томова ще ме приеме без час.Не искам да загубя това бебе(още повече че е Ин-витро).Моля ви за съвет и за помощ! Предварително благодаря!

# 123
  • Бургас
  • Мнения: 84
Здравейте!Много съм отчаяна и объркана!Направихме БХС който показа риск от синдром на Даун 1:15 заради което ни пратиха на амниоцентеза при Мазнейкова.На прегледа тя установи и порок на сърцето,като изобщо нищо не ми обясни за това(май и липсва човечност).Сега чакам резултата от Амниоцентезата и искам и второ мнение по въпроса за порока.Въпроса ми е дали д-р Томова ще ме приеме без час.Не искам да загубя това бебе(още повече че е Ин-витро).Моля ви за съвет и за помощ! Предварително благодаря!

Ходила съм два пъти на преглед при доц.Томова.Първият път се усъмни за порок на сърцето , но ми каза , че е много рано да каже окончателно.Слава Богу втория път напълно отхвърли съмненията си.Невероятен специалист и ЧОВЕК.Сигурна съм , че като обясниш ситуацията ще те приеме без записан час .Такъв сигурно има чак след два месеца.Обади се или най-добре отиди на място и разговаряй с нея .Убедена съм , че ще те приеме  Peace

# 124
  • София
  • Мнения: 5 752
ivka_gb- звънни и питай,ако нещо попаднеш на кисела помощничка,отивай на място. Аз когато звънях попаднах на много човечна и разбрана, и ми обясни даже кога да звъна,за да разговарям с д-р Томова.

# 125
  • Мнения: 750
ivka_gb, аз имах подобен проблем  и се обадих по телефона, обясних какъв е и ме прие на следвашия ден. Обади се !

# 126
  • Мнения: 168
Благодаря ви момичета!Слава Богу поне при резултата от скрининга всичко е в норма.Сега ще се борим с порока. Утре ще звъня на доц. Томова дано ме приеме без час.

Последна редакция: ср, 29 юни 2011, 23:06 от ivka_gb

# 127
  • Бургас
  • Мнения: 84
Благодаря ви момичета!Слава Богу поне при резултата от скрининга всичко е в норма.Сега ще се борим с порока. Утре ще звъня на доц. Томова дано ме приеме без час.


ivka_gb Сигурно ли е , че бебето има порок...?.Аз мисля , че трябва да се направи електрокардиография и да се види от специалист в тази област.А доц.Томова е точно такъв..

# 128
  • Мнения: 168
Имало проблем, но какъв не е сигурно.За това ще посетя доц. Томова. Дадоха ми телефон и на доц. Велковски но на него не съм му звъняла.
Искам най-сетне някой да ми обясни какъв е проблема с бебчо( а ако няма такъв ще съм най- щастливия човек)

# 129
  • Мнения: 77
момичета здравейте,
имам запазен час при доц. Томова за началото на октомври за фетална морфология може ли да ми дадете повече информация как протича самия преглед.... за други лекари знам, че изображението го показват на плазмен телевизор, дават и диск със запис от прегледа (но не съм сигурна, че като специалисти са добре, затова записах час при доц. Томова)....
  
     благодаря предварително (и се извинявам ако в темата е разглеждан този въпрос)

# 130
  • Мнения: 4 199
И аз си записах час за Томова за втората ФМ, първата я правих в Марковс, но не при Марков, а при Елена Павлова, дано е права за всичко, което видя, бях с предубеждения заради младостта и, но ми направи впечатление категоричността, с която каза за пола на бебето и то в 12-та седмица. Все пак обаче искам за заложа на опита на Томова и нямам търпение за следващата ФМ.

# 131
  • Мнения: 1
Здравейте момичета

Пиша по повод доцент Томова!

Бях при нея на фетална морфология. НЕ ВИДЯ, ЧЕ БЕБЕТО Е С ДИАФРАГМАЛНА ХЕРНИЯ, А ТРЯБВАШЕ ДА ГО ВИДИ!!!

Ако си беше свършила работата щеше да даде шанс на детето ми да живее повече от седмица след раждането....
При нас краят беше фатален !  Cry

# 132
  • Мнения: 0
Здравейте,
Аз съм в 23 г.с. и имам записан час при доц.Томова за ФМ, но току що ми споделиха притеснителна информация, че Томова всъщност освен,че е много внимателна и прецизна, обича да препраща при други лекари и все нещо я съмнявало,че не както трябва.Жената, която ми го разказа е била пратена с много съмнения при много други лекари, изкарала си е акъла, а всъщност нищо не е имало, но за сметка на това тази ФМ накрая и излезнала 600 лв.Въпросът ми е , наистина ли доц.Томова така се престарава или има и майчици на които все пак им казва,че всичко е наред???

# 133
  • Мнения: 4 199
Това за първи път го чувам, мен лично не ме е препращала никъде. Пак да кажа, аз от ФМ при нея останах доволна, с изключение качеството на диска и по-малкия екран на плазмата, но и аз не се доверявам само на един преглед, цялата бременност я следях изкъсо Peace

# 134
  • Бургас
  • Мнения: 84
Здравейте,
Аз съм в 23 г.с. и имам записан час при доц.Томова за ФМ, но току що ми споделиха притеснителна информация, че Томова всъщност освен,че е много внимателна и прецизна, обича да препраща при други лекари и все нещо я съмнявало,че не както трябва.Жената, която ми го разказа е била пратена с много съмнения при много други лекари, изкарала си е акъла, а всъщност нищо не е имало, но за сметка на това тази ФМ накрая и излезнала 600 лв.Въпросът ми е , наистина ли доц.Томова така се престарава или има и майчици на които все пак им казва,че всичко е наред???

Бях при доц.Томова в 16 г.с .Усъмни се за порок на сърцето.Не ме изпрати при друг д-р , а ми препоръча да отида към 28-30 г.с при нея.Слава Богу тогава отхвърли съмненията си

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт