нежелана бременност?

  • 2 326
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 389
Е защо трябва да се тормозиш предварително.Не знаеш дали си бременна,а говориш все едно вече си,а още повече веднага си взела мерки.
Ние също искахме трето дете и то се появи точно в най-неподходящия момент.Но при положение,че сме го искали абортът не беше решение

# 31
  • Мнения: 203
Няма какво да те посъветваме..решение си взела, а даже незнаеш дали си бременна. Според мен се тормозиш предварително.

# 32
  • Мнения: 4 044
Спокойно, виж, че никой не те съди,поучава и наставлява. Според мен, ако е имало нещо, хапчето е подействало!

Ако не и абортът е вариант, щом си твърдо против.

# 33
Здравейте, мили момичета!
Бях на път да полудея, защото колкото повече дни минаваха толкова повече, почвах да мисля за варианта да задържа бебето. Мислех си, че в края на краищата щом се е случило може пък сега да си му е времето. От друга страна, дали Ескапелето не му е навредило, и от трета страна, че въобще не исках преди това бебе. При мен всичко е подредено под график и планирано и това направо ме извади от равновесие... В неделя направих тест беше отрицателен, реших да изчакам да понеделник (вчера) и пак направих- пак нищо. Днес мислех да ходя да си направя кръвен и си бях записала час за гинеколога. В крайна сметка днес ми дойде и за мен нещата се развиха може би по най-благоприятният начин. Защото каквото и решение да бях взела, нямаше чувствата ми да са еднозначни, и радостта ми със сигурност нямаше да е пълна. Е, остана и някъде дълбоко в мен една мъъъничка капка тъга, че не съм бременна. Егати човека съм, май въобще не съм наясно, какво точно искам в такава ситуация!  Embarassed Дано все пак не ми се налага друг път да заставам пред такава дилема. Благодаря ви за подкрепата!

# 34
  • Мнения: 396
Наистина това е възможно най-добрия изход от ситуацията!
Добре, че  се е случило така.

# 35
  • Мнения: 4 784
Радвам се, че нещата са се наредили в желаната от теб посока /не започвай сега да страдаш само, заради другото/.
Четейки темата, преди да стигна до края, смятах да ти пиша, че пиейки Ескапеле не означава, че мигновено ще ти дойде и ако не се случи, следователно си бременна. Не е така, но ето че и ти вече си се убедила. Аз съм пила Ескапеле и си ми дойде нормален цикъл, когато си му беше времето.

Общи условия

Активация на акаунт