Гледах... Хареса ми... Препоръчвам! - VIII. Серия

  • 45 008
  • 636
  •   1
Отговори
# 600
# 601
  • Toronto
  • Мнения: 683
Чак пък единствено там...  Wink
Имах предвид българските торент тракери... ама в интерес на истината само погледнах 2-3, за да дам линк, обаче нямаше.
Както и да е. Хареса ли ти?

# 602
  • Мнения: 3 988
Decalage Horaire - не съм го гледала още.
Преди малко гледах Breaking And Entering (2006). Не си спомням кой го беше препоръчал. Хубав е!
И се върнах с години назад... след обяд гледах Heavenly Bodies (1984).  Sunglasses

# 603
  • Мнения: 7 091
Гледах " I'm not there"  http://www.imdb.com/title/tt0368794/  за живота на Боб Дилън, но по много интересен начин направен. Не очаквах да бъде такъв, много противоречиви мнения прочетох за него, но на мен ми хареса. Не знам как да го опиша, освен странен...особен, мисля, че всеки трябва да го открие за себе си.
А аз дори не съм почитател на Боб Дилън.. Simple Smile

Последна редакция: нд, 07 сеп 2008, 07:04 от Tandoori

# 604
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 717
Мерси за информацията, ще си го пусна да го тегля  bouquet

# 605
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Снощи гледах Breaking the Waves. Мога само да кажа, че е вече е един от любимите ми филми!!  bouquet

# 606
  • София
  • Мнения: 1 654
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=139657&hit=1 Peace
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=126283&hit=1 напомни ми за Шифърът на Леонардо, Индиана Джоунс и Томб рейдър newsm78

# 607
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Изгледах "21 грама" и "Then she found me". За първият - много, много ми хареса, но е тежък филм. За вторият - нищо особено - развлекателено-романтичен.  Laughing
Свалила съм "Реквием за сън", "Влюбване" и "Къщата на мечтите", да видим... Grinning

Последна редакция: нд, 07 сеп 2008, 14:45 от kadrokosa

# 608
  • Мнения: 3 826
Единствено в каталога на Арена БГ, трафика е платен - 2,40 за 15 дни. Но си струва всяка стотинка - има страхотни филми и скоростта на сваляне е добра, за 10-тина минути се сваля един филм.
Тупарова , къде има платен каталог в арената , досега търсих и не видях ?

# 609
  • София
  • Мнения: 3 880
Единствено в каталога на Арена БГ, трафика е платен - 2,40 за 15 дни. Но си струва всяка стотинка - има страхотни филми и скоростта на сваляне е добра, за 10-тина минути се сваля един филм.
Тупарова , къде има платен каталог в арената , досега търсих и не видях ?

когато избереш филма и тръгнеш да го теглиш ще ти изпише, че безплатният трафик е аут и трябва да си платиш или със смс или с epay и следваш инструкциите.

# 610
  • София
  • Мнения: 3 880
гледах A Good Woman с Хелън Хънт и Скарлет Йохансон, много ми хареса. страхотна актьорска игра, Хелън Хънт е голяма работа, а Скарлет е много красива. интересен филм, с остроумни диалози и много красиви костюми.
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=22803&hit=1

Последна редакция: нд, 07 сеп 2008, 19:46 от Aurora

# 611
  • Toronto
  • Мнения: 683
Тупарова , къде има платен каталог в арената , досега търсих и не видях ?
Гледай менюто в ляво... над менюто на тракера, пише Арена каталог.

# 612
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Изгледах току що "Къщата на мечтите". Препоръчвам го! Хареса ми страшно много! Напълно реалистичен филм, много затрогващ, каращ те да се замислиш за това как текат дните ти, за какво мечтаеш и какво в действителност правиш, за да постигнеш желанията си. Тъжен и в същото време въодушевяващ!  Peace
"Requiem for a dream" го започнах преди Къщата, но не го изтраях. Явно трябва да съм в подходящо настроение или е от филмите, който просто не ми допадат.  Simple Smile

# 613
  • София
  • Мнения: 3 880
Изгледах току що "Къщата на мечтите". Препоръчвам го!


може ли линк?

# 614
  • Мнения: 476
"Requiem for a dream" го започнах преди Къщата, но не го изтраях. Явно трябва да съм в подходящо настроение или е от филмите, който просто не ми допадат.  Simple Smile


Requiem for a dream е номер 1 в личната ми класация за най-муден и скучен филм. А аз харесвам филми на подобна тематика.

Общи условия

Активация на акаунт