Трудно ли се гледа дете без баби и дядовци???

  • 18 797
  • 215
  •   1
Отговори
# 210
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
не е въпрос на организация, а въпрос на дете.
сега в магазина гледам как дечицата си седят в количките, возят се и си кротуват, а като заведа моето овършава всичко наред, бяга, събаря, дърпа се... един трябва да пазарува, друг да я гони.
мога да дам хиляди подобни примери, но няма смисъл.
най-трудно е, когато детето не спи. не познавам майка, на която да е лесно цяла нощ да будува, а на следващия ден да е свежа като краставичка. и това в продължение на година и повече.
добре, че имам кой дами помага и съм благодарна за това. мазохизмът не е силната ми страна.

# 211
  На мен ми е трудно.Но по-страшното е, че като се върна от работа и я взема от градината, просто нямам сили и време да й обърна внимание.Просто я навиквам и  с това си оставаме.Нищо не правим заедно, най-много да поиграе с децата на улицата или да й почета преди лягане.Вечно вършейки дом. си работа я дебна къде е , какво прави- това ме уморява страшно.Пък тя е мн изобретателна за белите.Няма кой да ме  отмени за малко поне.Комшиите се шегуват- ремаркенце й викат, милата, навсякъде сме заедно.Никъде не мога да отида, приятелките са табу.От работа в къщи, от  дома на работа.Станала съм като дивак.А е само едно дете.Ами ако бяха 2-ве, или 3-ри ooooh!

# 212
  • Мнения: 163
На мен не ми е трудно макар, че синът ми е много палав се справям.От време на време се поизнервям,но мъжът ми като си дойде го извежда и на мен ми минава

# 213
  • Мнения: 550
Не е трудно да гледаш дете без баби и дядовци,но понякога имам  голяма нужда да са до мен!

# 214
  • София
  • Мнения: 958
До сега винаги съм разчитала на тях и наистина е чудесно да има кой да те отмени, за да си починеш или да свършиш нещо. Сега ни предстои да сме далече от тях и предполагам, че ще усетя липсата им.... Rolling Eyes


Но при добра организация на цялото семейство, вярвам ще се справим...... Simple Smile

# 215
  • Мнения: 11
привет на всички .изкам и аз да споделя с вас защото съм в същата ситуация.сами си гледаме децата с мъжа ми имаме син на 7 год който ще тръгва на уч-ще и дъщеря на 1.11 мес.нямаме на кой да ги оставим в буквалния смисъл на близки. единствените хора на който съм ги оставяла са наши приятели.и като си сам се свиква с всичко и децата стават по самостоятелни.зада отида на бързо до някаде отивам докато малката спи и оставям батко и да я наглежда.а ако изкаме да отидем някаде излизаме пак по същия начин малката заспива батко и си гледа децки докато заспи и ние излизаме на свобода за 1-2 часа.просто човек намира начин за сяка ситуация като изпадне в нея.от една  страна завиждам на мой приятелки че има на кой да си оставят децата .но от друга не.и според мен винаги има плюсове и минуси и в двата случая .

Общи условия

Активация на акаунт