жена ми не иска трето дете...

  • 8 758
  • 159
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 292
Възхищавам се на хората, които имат повече от две деца, но аз се навих трудно и на второ. По-точно, изобщо не се навих, но се случи.  Embarassed
Мъжът ми заяви, че ако не родя момиче, ще се наложи да пробваме още веднъж. Отрезвих го като му напомних, че и третото може да е момче.  Mr. Green Laughing

# 46
  • Linz
  • Мнения: 11 619
На мен ми се иска още едно дете (без значение момче или момиче), но не ми стиска. Ако може някой друг да го износва, да го ражда и да го гледа, а аз само да му се радвам, щеше да е супер Laughing Та я разбирам жената...

# 47
  • Мнения: 473
Ако можеше ти да го износиш, да го родиш и да го гледаш щеше да я разбереш защо не иска. Напълно я разбирам жената и не смятам, че трябва да ти се връзва на акъла.

# 48
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Ако можеше ти да го износиш, да го родиш и да го гледаш щеше да я разбереш защо не иска. Напълно я разбирам жената и не смятам, че трябва да ти се връзва на акъла.

така казано не говори особенно добре за теб.

# 49
  • Мнения: 133
Ами права е жена ти, че неиска трето....и аз неискам....то всъщност не са много жените, които се навиват да имат 3 деца...
Много меко се изказа.  Mr. Green Аз съм заявявала многократно, без да ме интересува дали някой ще се засегне, че да имаш повече от 2 деца е пълна простотия.  Tired Няма да се аргументирам.  Naughty
И защо да е пълна простотия?!!  Направо ме изуми!  Не искам да обиждам, но точно заради такива пачи като теб, държавата ни е с отрицателен прираст и циганите скоро ще станат повече от българите. Простотия е да се правят такива изказвания!

# 50
  • Мнения: 388
...
Ух ти си бил Жулиет,сос ли беше това Жулиен или май филе? ooooh!

Пилешко със специален сос е...
Но, като гледам, в случая е с повечко гъбки...

малко не по темата - "Жулиен" е начин на приготвяне, сиреч - нарязано/накълцано (+ някакъв сос, предимно гъбен)

по темата - има жени на които и едно им стига... зависи кой поема основно грижата за тях... ако са и двете на нея(че и ти барабар), нормално е да не иска трето... А впрочем тя на какво мнение беше за второто ви дете? Беше ли съгласна или стана случайно?

# 51
  • Мнения: 389
Определено ако и аз бях на 37 нямаше да искам трето.
Имам позната на 45 роди четвърто и не се чувстваше възрастна.И детето не беше грешка,а беше планирано.

Еее,малко късно ми се вижда.Майка ми стана баба на 46г

Аби,така като виждам и ти си като мене...............с три деца hahaha hahaha hahaha................Чудя се какви ли други простотии да сътворим newsm78 newsm78....Може би Джини ще ни помогне Mr. Green Mr. Green
Жулиет,недей мисли простотии.Две деца са ти достатъчни

# 52
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
едната ми зълва роди на 40 ,другата на 41 и не се чустват стари ,имат и леля ,която родила на 50  Rolling Eyes
и аз искам трето  ,ама мъжа ми щом има вече син не иска  Laughingа  на дъщеря ми като и кажа искаш ли да си имаме още едно бебе тя вика  hahahaдабе да не сте луди  Joy и така засега ще сме си само с две   Simple Smile

# 53
  • София
  • Мнения: 18 679
А иначе - има хора, които наистина, съвсем съзнателно не искат да имат деца. По различни причини. И когато са се събрали двама такива - за тях няма проблем.
Ама разбира се, лошо няма...Просто останах с впечатлението, че вашият случай не такъв, в смисъл - че ти искаш, а той не. Е, това вече е егоизъм Rolling EyesОсвен ако ти не си била наясно още преди да се съберете, не знам...

Джини, да, моля те, не се аргументирай, няма да съм в състояние да изчета още бисери от този род накуп Mr. Green

# 54
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Жулиет, и аз се борех за трето. Но се оказах не достатчно настоятелна. Сега съм на друга вълна, но като ми изтече срока на годност на спиралата съм решила да подновявам "атаките".
Така че, ако откриеш работещ вариант, драсни някой ред на лични  Wink

Белинда  Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 497
Абе казвт, че с първото е зор, с второто е по-лесно, пък от третото нататък те сами се гледат  Wink

# 56
  • Мнения: 1 568
И аз съм му казала на моя мъж, че в НЕГОВОТО трето не участвам  Mr. Green

Той не спира да ме ръчка за трето, а аз не спирам да го бъзикам. Оня ден и двамата реват в един глас, аз не си направих труда да ги успокоявам и само му казах: "Ха сега си представи да има и още едно да реве така и пак си помисли дали искаш!" И така в много ситуации му натъртвам, ама той ми се прави на смел Simple Smile

Хубаво е с дечицата, не оспорвам. Обичам ги.
Но определено не мога да си поема дъх и едно изречение от някаква статия в списание ми се е запечатало: В живота на жената обикновено е таква навалица, че няма място за самата нея.

# 57
  • Oslo
  • Мнения: 659
В живота на жената обикновено е таква навалица, че няма място за самата нея.



Много готино!
Жулиет - разбирам я жена ти, ние също имаме 2 и не искаме трето. Не и се сърди, а се опитай да я разбереш - основната тежест при бременност, раждане, отглеждане и възпитание на децата пада на женските плещи, каквото и да си говорим...

# 58
  • Мнения: 2 556
Аз бих си родила трето, единственото, което ме спира е самата бременност като изживяване. Просто периода, в който човек става на слон наистина ме тръшва яко.  Confused Иначе няма как да не ги отгледаме, все пак има и детегледачки, и какви ли не варианти, така че това не ми се вижда страшно, страшна е бременността за мен.

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
И за мен бременността е неприятна. Ако имаше някой да го износи и да го роди бих гледала още едно. Аз съм на 35 и не ми се бременее вече. А женати си е изпълнила плана, не и се сърди. И аз се възхищавам на майките отгледали повече от 2 деца.

Общи условия

Активация на акаунт