бихте ли сложили тапети?

  • 17 772
  • 103
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
НЕ, на всеки 2-3 месеца минавам освежително с латекс, ако беше тапет не бих могла да си го позволя!

как успяваш на всеки два-три месеца? Shocked
все пак е голямо цапане...

E, успявам- с четката -имам свободно време, нямам ангажименти! 4470

# 46
  • Мнения: 3 782
Ние си купихме тапети. В хола едната ни стена ще бъде с тях, сега има страшно красиви и ефектни. Нашите тапети са на Есприт, 30 ролката. С латекс е абсурд да се постигне този ефект. Тези,които са комбинирали тапет и лапекс може да пуснат снимки. Темата ще се раздвижи повече.
 Aurora, много е красиво.

# 47
  • София
  • Мнения: 7 097
Бих препоръчала магазинчето на Мадрид - там има супер нещица и то цените са мнг прилични

Къде по-точно се намира това магазинче?
Днес гледахме тапети в АИКО за детска стая на Esprit. Нямам никаква идея как вървят цените и кое е евтино, но четейки в тази тема ми се виждат доста изгодни, освен че ми харесаха - 12лв. за 5 кв.м. За останалите стаи обаче не харесах и не знам къде да гледаме още  Thinking Дайте идеи, моля ви!

# 48
  • Мнения: 18 542
Аз съм почитател на тапетите. Дават неповторим уют, красота и в комбинация с мебелите, уникалност на помещенията.  Peace

Не се сменят трудно, не се цапат повече отколкото другите покрития, а и ако са с повече детайли не си личи изцапаното толкова колкото на гладка бяла (синя, пембена) стена  Laughing Laughing

# 49
  • Мнения: 3 770

Тези,които са комбинирали тапет и лапекс може да пуснат снимки. Темата ще се раздвижи повече.
 



Аз харесвам повече класическия стил на обзавеждане и няма да видите някакви дизайнерски идеи , но още преди почти 8 години съм избрала тапетите за някои помещения и миналата година след основния ремонт , пак им останах вярна !  Mr. Green

 

   


 



Тук още снимки , че май попрекалих ?!   Wink

# 50
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ние в детската вероятно ще сложим тапети първоначално, после децата като поотраснат, сами да решават какво искат..... Peace

# 51
  • София
  • Мнения: 3 880
Диди, много ми хареса! невероятно уютен дом!
а тапетът е КРАСОТА Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 3 770
Aurora , това е заради тапетите , с латекс не става !  Mr. Green Обаче аз искам близък план на твоя тапет , защото ми стана много интересен. А за начина по който си го вписала в помещението -   bouquet !

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Ами-зависи-ти си наблегнала на тапетите, съчетани с по-изчистени мебели, закоето и от мен-ПОЗДРАВЛЕНИЯ, а пък аз съм наблегнала на мебелите, затова не мога да си позволя да имам по-неизчистена стена, щото ще стане като катун!

# 54
  • Мнения: 4 300
Бих и сложих.

# 55
  • София
  • Мнения: 7 097
***Диди*** :Р, имаш красив дом  Simple Smile

# 56
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
***Диди*** :Р много ти е хубаво жилището.
Малко офф - от къде си поръча кухнята със стъклените прозорчета и вратички?

# 57
  • Мнения: 3 770
Н а т и , благодаря !  Hug

Unknown_lady , кухнята е стара , 8 годишна , то си и личи по модела.Но в къщата , която строим , смятам да сложа от същата фирма , защото съм доволна от качеството.Магазинът , от който съм я купила вече не съществува , но открих че има друго представителство. Иначе това е производителят ARAN cucine , а това представителят за България Никром Мебел
Всъщност , ако ти е направило впечатление многото стъкло ,то е защото съм малко вманиачена на тема стъклени вратички с осветление и бар плота си беше изцяло моя идея , за която доста хора ме гледаха леко притеснено.Но аз си настоявах ,че искам да е изцяло стъклен отпред.И това всъщност са комбинирани горни шкафове , на които сложиха крачета.

Последна редакция: сб, 19 юли 2008, 22:53 от ***Диди*** :Р

# 58
  • Мнения: 824
диди прекрасен дом
всичко е с много вкус направено

# 59
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696

 Всъщност , ако ти е направило впечатление многото стъкло ,то е защото съм малко вманиачена на тема стъклени вратички с осветление и бар плота си беше изцяло моя идея , за която доста хора ме гледаха леко притеснено.Но аз си настоявах ,че искам да е изцяло стъклен отпред.И това всъщност са комбинирани горни шкафове , на които сложиха крачета.

Идеята е чудесна Peace

Общи условия

Активация на акаунт