"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 17

  • 18 074
  • 313
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 3 118
ем тва е то положението - август месец   car003  grinning039 smile3548 sun sun sweating dancing moresmile cheers hahaha newsm41 - се убави работи  Mr. Green
Аморче, направо ти се кефя!!! Бравост!! Peace
ФелинчеMr. Green, то в деня в който се разкисна работата с девичката, се появи нова звезда на хоризонта   Flutter
Когато бъда щастлива, ще се похваля  Heart Eyes

# 256
  • Мнения: 649
Здравейте и аз съм тук,

но чак сега намирам време да с включа.
От сутринта  newsm79 newsm28 wash hang 1dishes, после ходихме малко да  newsm71 newsm55, че хладилника отговаряше с ехо
 след това малко  lalalala  smile3524 и сега съм на линия.

Хаясче мерси за почерпката.

Н всички отпускари весело и незабравимо изкарване  Hug

Фелинче аз не знам дали да се хваля, че съм по-добре. Тази седмица беше критична за мен в здравословно състояние. Но вече да по-добре съм Simple Smile да се надяваме за дълго.

# 257
  • Мнения: 649
Добро утро мили дами,

хайде да се вредя и аз да ви почерпя по едно кафенце.
То е за тези, които са останали в своето ежедневие и с тъга си припомнят, че утре е Понеделник и сме отново на работа  Sick



Хайде и по едно фрешче

Лек и ползотворен ден  Hug

# 258
  • Мнения: 699
Ммммммм има кафенце, ще се възползвам от него веднага, благодаря Десика.

Аз отивам да боядисвам и после да чистя, още малко остава, вижда му се края.

Прекрасен ден ви пожелавам.

# 259
  • Мнения: 572
хей, сладурки
как сте  Mr. Green
аз на моренце ... ама ви чета
ама нямам време да пиша Embarassed
и желание за режимстване ...  Embarassed Crazy
ама тука мн ми се яде, а и съм пред цикъл, може би заради това
вярно много опустяло тук ... дано всички по-скоро се връщат - даже нямах повод да кажа, че мн сте писали и не моога да ви изчета Simple Smile
айде режимствайте
лек и усмихнат ден, неделя е все пак Simple Smile

# 260
  • софия
  • Мнения: 290
hayasy   честит рожден ден!!!!!!!!!!!!(с извинение ,че е малко на патерици, ама и аз вчера имах рожденник и два дни подготовка за партито снощи , а днес сме в реанимация ....) Пожелавам ти цялато щастие на земята! bouquet  bouquet  bouquet

# 261
  • Мнения: 367
Ехо ние се върнахме ,
Свадбата отече в двудневен купон, който пук завърши на Аквапарка в Несебър.
Джинджиииииииииииии ако в събота вечерта в 11 часа си била на кафенце с мъжа ти на мегдана в Несебър значи не съм се припознала ама ми беше малко неловко да питам ха ха ха??????
Ама много ми замяза на теб и на мъж ти  Hug
Хаясче как става къщатаааа ???  Hug
Питче винаги е така . То накрая все нещо не им е съвсем натаман ама нали сме от различни планети с тия мъже...
Абе важното е да е весело и да се забавляваш. Апък голямата любов като дойде няма как да я пропуснеш.
Десика радвам се че се оправяш Hug
Борянска вече разпуска на някое китно местенце вече сигурно Hug
Лиони, Иле, Амора, Hug Hug Hug
Утре е моето завръщане - почвам си сериозно режимчето че се омазах яко

# 262
  • Мнения: 1 218
Здравейте мили деца  Hug
И аз да се наместя тука, сакън да не изпусна нещо  ooooh!

iletovp , добре дошла на морска земя  Hug
Ма ти и тука ли ще ги мислиш тия ми ти кила , аааааааааа ще ти се карам  Naughty
Отивай да сгънеш 2 сладоледа веднага  Heart Eyes
А за бебо - добре е малкото ми мушмуроче, расте си, ритка си , малко ми изкараха акъла, че върви големичък и щяло да проблем как ще се ражда, ама ще му мислим , като му дойде времето  Crazy

hayasy , бравосТ бе жена, щом го докарахте до финалните щрихи рЮмонта, ти си герой  Hug

Фелинче , как мина сватбата , я раздуй малко клюки  Hug
За съботата, не съм била аз сладурка, нещо си се припознала, по туй време бешохме с приятели на Св. Влас на пристанището в едно гоцко заведениенце ,какви неща ядоооооох , оооо  .... не ми се мисли кантара , какво ще отчете другата седмица  Crazy ...  ма можеше да ми се обадиш да се видим ЕЙ  Naughty   Heart Eyes  Да дойдеш в Несебър и да не ми дръннеш ... щяхме да ви вземем с нас да ядеме  ... (няма да  кажа, че хората тука диетуват  Blush ) Нищо сега аз ще дойда на Варна и ще ти дрънна , да ти се накарам лично  Hug  Heart Eyes

Пит-че , ще те чакам да се похвалиш с нова любов , отдавна не съм ходила на сватба , та ...  Whistling   Mr. Green   Hug

^desika^  , радвам се , че си се оправила и си по-добре   Hug

amora , честито ти гоцко минусче . И аз  най-обичам 400-тин грамките, повече ме кефят от 100 - грамките   Hug

Викито  Hug Hug Hug

Последна редакция: пн, 04 авг 2008, 00:18 от Djindjari

# 263
  • Мнения: 699
Охооооооооо, късна раздумка, включвам се.
Фелинче, става, става, доволна съм, е има малко забележки, но вече сме твърде уморени, за да се заглеждаме чак толкова. При следващия ще поправим кусурите,най-хубавото е че са на места които няма да се виждат и само аз ще си знам за тях.Надявам се до края на тази седмица да съм започнала голямото чистене, отлагам го от пролетта заради ремонта. Ще има и купуване на някои неща още, но всичко с времето си.
Джинджи, геройски издържах на рЮмонта, даже боядисвах, изнервена съм, но се сдържах да не изнервям обастановката (стисках се, да не викам и да не тормозя "майсторите").
Чакам с нетърпение да си вляза в режима, че взех да се събуждам с главоболие почти всяка сутрин. Ужасно е. Вечеряме в 12, докатоп оправя маса, да се изкъпя и то станало 2ч. Малкото сутрин взе да ни буди рано, рано и спя я има я няма 5-6 часа. То милото после си доспива, но майка му нали като е светло не може да спи. Но още малко, ще издържа и това.
Лека нощ.

# 264
  • Мнения: 699
Добро утрооооооо!

Виктория, благодаря, да е жив и здрав и твоя рожденик.

Кафе, за тези които са на работа. А и за тези които не са.



Успешна седмица и хубав ден.

Последна редакция: пн, 04 авг 2008, 08:42 от hayasy

# 265
  • Мнения: 3 118
Здравейте мили деца!  Hug
Хаясче, благодарско за сутрешното кафенце! Айде вижда му се края на ремонта  Mr. Green А после с къф кеф ще му се наслаждаваш на апартаментчето и ще си отдъхнеш.
Фелинче, Джинджърче, мерсалаж другарчета за пожеланията, то кат ти ги рекат таквиз убави ора, сбъдването им е ф кърпа вързано  Mr. Green
Ам вие не са ослушвайте, ми да спретваме некое виждане, вие поне морските ви е баш по-лесничко, особено в тва чудесно временце

# 266
  • Мнения: 367
Ха ха ама беше голям смях Джиндж, но беше 11 часа вечерта , та си мисля ако не си ти ще те събудя и ти метнах само ес ем ес на телефона.
И щом не отговори реших че не си ти  Joy Joy Joy
Бравос за юнака и няма да се плашиш, те на всички казват че са големи бебетата. Като дойде време ако верно е голям - едно планирано секцио и това е. Няма страшно , няма да те оставят да се мъчиш.
И като дойдеш ако имаш време непременно да се обадиш.
Нащо бебе ще го почваме чак октомври ако нещо не ни промени плановете ха хах ах .   
Свадбата беше много гоцка. Обядвахме в един мн благ ресторантец в Несебър след ритуала.
Бяхме в един хотел Марина с басейн на покрива - ега ти яката морска гледка от то - покрива . Направо ми напълни душата.
Лежиш си в джакузито на покрива и пред теб... пред теб едно безкрайно синьо .... невероятно.
Вечерта вечеряхме в едно ресторантче - Романтика сигурно го знаеш. Много вкусно готвят там .
И на другия ден цял ден на аквапарка в Несебър. Абе разбихме се - едни коктейли джин с тоник едни бири и по пързалките.
Малката не излезе от водата. На моменти направо не знаех къде е .Издирвахме се ха ха .
Страхотно.
Хаясченце като наредиш къщата прати една семейна снимка да цъкаме с език   love001
Питче либофта сии убава работа , дай боже секиму и по-много , на нас най-много Joy Joy Joy.
Сега ти е времето да се забавляваш - като се ожениш - туй-то .
АйдИ дИвойки, весело лято на всички аз дотук съм на кафе с мляко и ще мисля какво да хапна сега в 10 часа .
Освиних се и се спирам вече че пак налях кълките здраво.
Айде почвам да броя грамовете с вас пак. Тоя път без хапчета.Стартирам с 54.4 кг

  love001  love001  love001 


 

Последна редакция: пн, 04 авг 2008, 12:38 от Felina

# 267
  • Мнения: 3 118
А при мен статистиката от полуредовните дни е +3 см на полуталията и +3 см на дупето  ooooh! и кило и 1/2 отгоре, мани!

# 268
  • Пловдив
  • Мнения: 686
Момичета имам  нужда от помощ! Плодовете в таблиците са ми малко като асортимент. Във вашите таблици имате ли:

- сливи
- смокини
- грозде

Интересуваме по колко от тях може да се яде? Искам да кажа: какъв грамаж и дали грамажът ви е в лист 1 или лист 2 ?

Благодаря предварително!

Aaa момичета и още нещо! Първият месец от програмата се губело най-много. По колко горе-долу свалихте? Понеже вчера беше рожденният ден на майка ми, и аз попрегреших доста ...  Cry Cry Cry Но само вчера ... Вие прегрешавате ли по някога или карате много педантично, за по добър резултат ?

Последна редакция: пн, 04 авг 2008, 13:11 от sylya

# 269
  • Мнения: 3 118
sylya, аз лично не знам грамажите точно на тези плодове, ма май и не сме споменавали тук за такива. По-добре питай Оги. Те и трите са бая сладички тъй 4е едва ли ще са по повече от 80 гр. за лист 1.

Аз първия месец свалих 7.5 кг Джинджи май беше 8. За другите не помня
Всички прегрешаваме понякога, празници да искаш. Важното е да не ти стане навик  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт