"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 17

  • 18 081
  • 313
  •   1
Отговори
# 270
  • софия
  • Мнения: 290
Добро утро Hug
И аз не знам грамажите , питай го , после може да споделиш, така ще си обменяме информация .... .В моя лист пише само 200гр. плодове - без банан и грозде. То е доста калорично и знам ,че има мн захар в него , предполагам ,че количеството ще е мн малко. Май и смокините са така....
Аз свалих 5-6 кг първия месец ама не бях мн стриктна......,

# 271
Здравейте на всички мами и бъдещи такива!Попаднах на този форум случайно в търсене на добър диетолог! Party Разбрах за Огнян Симеонов и чувам само хубави работи за него,но разбирам,че помага на жени с проблемно тегло след раждане в повечето случаи.Проблемът при мен е, че аз съм тийнейджър и не знам дали ще се навие да ми помогне по някакъв начин,заради подрастващия ми организъм и приказките за диетите на тези години #Puppy dog.Истината е, че съм се развила доста повече от връстниците ми и си имам и височина, и дупе, и гърди.Имам проблем със затлъстяването от 2-ри клас,когато майка ми замина за Португалия и аз останах при бабите,а нали знаете те колко са грижовни LaughingТа въпросът ми към вас е дали ще може той да ми помогне,защото наистина съм опитвала всичко,но без успех.Знам, че трябва да го попитам него,но ако някоя от вас знае-няма да се налага да губя от ценното му време!

Благодаря ви предварително! Kissing Heart

# 272
  • Мнения: 367
Здравей Стиифи , за лично съм питала Оги за дъщеря ми така че няма значение на каква възраст си , но вероятно има значение за режима който ще ти назначи при положение че си подрастваща така да се каже.
Свържи се с него и си уговори преглед а ако не си от София може по Скайп.
Няма случай някой да кара по режима и да не отслабне , освен ако си папа извън режима разбира се.
Аз имах 9 кг излишни и за 3 месеца свалих 7 но спрях режима и се омазах с манджите и най вече с плодовете.
Сега пак съм на режима и ще видим.
Мисля че няма да съжаляваш но трябва да си стриктна.
Той може да те консултира а от теб изцяло зависи да спазваш това което сте се уговорили.
Стискам ти палци и ти да успееш, не е толкова трудно защото не стоиш гладна с 5 хранения на ден.
Аз в началото дори се затруднявах с вечерното количество.
 Heart Eyes
 

# 273
Felina, много ти благодаря Hug Не съм от София,но ще се опитам да го намеря по скайп и ако проработи режима,който ми даде ще пиша Wink

# 274
  • Мнения: 699
stiifi, той прави режими и на малки деца и на деца с проблеми и диабет, така че смело, няма да ти откаже. А и мисля, че резултатите ще са добри. На 1 ва страничка има информация как да се свържеш с него по скайпа. Желая ти успех.

# 275
  • софия
  • Мнения: 290
stiifi  мисля ,че това е най-добрия режим за подрастващ, и не само....... а изобщо! При него няма лишаване от нищо ценно, яде се всякаква ,НО естетвена храна. И най-вече ..... СЕ ЯДЕ!!!! Няма гладуване , няма лишаване , само здравословно хранене със протеини, въглехидрати и мазнини.Сам решаваш какво да ядеш на ВСЯКО ХРАНЕНЕ! Няма нищо общо със представата за диета!Иска се само воля,човек да не се изкушава със изкутвените храни и безбройните сладкишчета ...
Може и да има по-скоростни диети , с който за 3 дена да се свалят по 20 кила , ама това е смазвашо за здравето , а най-важен е трайният резултат , който не вреди.....!

# 276
Пак мерси за отговорите!Чух,че една консултация е 60 лв. Толкова ли е всъщност? Blush

# 277
  • Мнения: 3 118
Stifi, в скайпа на доктора, чийто ник е dietolog изрично пише, че изготвя режими и за деца, тъй че това е твоя човек.
Предлагам ти обаче да му звъннеш първо по телефона, щот на скайп не съм го виждала тези една две седмици, може да е на почивка човека, знам ли.
Ей ти и телефоните от скайп профила му
0899 93 76 77
0878 63 76 77
02 480 71 71 - тоя е домашен.
Мисля, че ги има и в началото на темата.
Успех, направо ш'се родиш с тоя режим!  Mr. Green
Май 60 кинта взима вече, можеш и по банков път да внесеш сумата.

# 278
  • Мнения: 699
Аз....... такова.......... на всяка манджа мерудия, ама да си кажа какво знам. Когато аз ходих вече беше 60 лв., но си спомням, че като прави консултация по скайпа, взимаше 50 лв.

# 279
  • Мнения: 3 118
Може, може хаясче, спор да няма  Mr. Green

# 280
Само една консултация ли прави или сменя режима през определен период от време?А иначе,колкото по-евтино толкова по-добре Laughing

# 281
  • софия
  • Мнения: 290
моя беше 50 лв по скайпа края на февруари!Режима не ми е сменял, да не кажа ,че изобщо не ми отговаря......

Последна редакция: пн, 04 авг 2008, 15:49 от Виктория

# 282
  • Мнения: 699
Не сменя режима, но иска поне всеки месец консултация, дори и по телефона (която е безплатна). Тогава ако има нещо поменя, на мен ми увеличи храната например. Ако отидеш на такава консултация в кабинета му тогава заплащаш 20 лв.
Вики обаждай му се, аз само така успявам да го сгепцам.

# 283
  • Пловдив
  • Мнения: 686
На 21.07.2008 имах час при него и беше 50лв., едва ли е качил тарифата. Момичета, като знам колко е зает направо ми е неудобно да му звъня да го питам за глупости, макар че той ми каза да му се обаждам и го питам, когато съм на ресторант или нещо подобно.
   Според мен имам да свалям 10 кг., според него 15 кг. за да стана 55 кг. хахахахахаха  Grinning  Laughing Смея се, защото като чуха това моите колеги до 1 наскачаха и казаха:

       Stop "Глупости! Този човек не те е виждал. Той не знае какви "хубави очи" имаш. Ако свалиш до 55 кг.  с твоята височина/1.67м./ ще заприличаш на люспа и ще останеш без цици. Не ти трябва да отслабваш до толкова."

Шегата на страна. Оги ми каза, че първият месец се сваляло най-много, но понеже не съм имала толкова много излишни, нямало да сваля повече от 6 кг. за месеца. За това ви питах колко кг. свалихте вие през първия си месец. Днес ми е 13-ти ден от диетата и само вчера прегреших заради рожд.ден у нас. А даа...освен това ми каза, че от системно недохранване/недояждане имам загуба на мускулна маса, затова пък съм увеличила мазнините си двойно. Трябвало да увелича с 2 кг. мускулната си маса и да махна половината мазнини.  За това в огледалото щяло да изглежда, че отслабвам, но на кантара щяло да се вижда по-малко.
Не съм се теглила и не съм си взимала мерките все още, понеже бях в цикъл а знаете, че тогава тялото задържа вода.

А от 2-я месец килограмите, които сте свалили на половината на първия ли са ви? И изобщо колко продължава диетата /4 месеца/?

 newsm78         Каза ми и да практикувам ТЕС. Някоя друга от вас има ли подобна инструкция?

Последна редакция: пн, 04 авг 2008, 16:31 от sylya

# 284
  • Мнения: 3 118
sylya, добре си информирана  Grinning
Кажи речи намаляват на половина свалените килограми през втория месец, докат не дойде момент в който си в застой, при повечето се получи така.
Диетата продължава докат не смъкнеш килцата  Mr. Green
За ТЕС и на мен ми каза при втората консултация, ровя ровя по форуми разни, но не съм практикувала въобще, в момента се опитвам други техники да усвоявам.
Но спомена за него и на интервюто по битиви.
Отвреме навреме откривам негови мнения в нета и по тази и по други теми  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт