Епилепсия - тема 4

  • 44 478
  • 435
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 249
Честита Коледа! newsm51Желая много здраве на нас и нашите деца.newsm51

# 376
  • гр.Гоце Делчев
  • Мнения: 758
Здравейте момичета Честита Коледа на всички и от мен.Желая на всички много здраве и щастие.Моя проблем е същият ,но при нас епи се яви към 13 година и невролога ни дава кураж,че след пуберитета нещата ще отминат.Отначало бях много отчаяна ,защото не очаквах ,но сега се обнадеждавам,че нещата ще се оправят,а виждам,че не съм единствената.

# 377
  • Мнения: 119
ВЕСЕЛА КОЛЕДА!! santa2 Желая на всички много здраве,щастие и късмет.И нека по Коледа чъдесата да не свършват. newsm81  madnoel

# 378
  • Мнения: 314
Честита Коледа!!!
ЖЕЛАЯ ЗДРАВЕ на всички!

# 379
  • Мнения: 3 540
pepi1963 здравей!  bouquet
Всички сме били отчаени,но щом вече си спокойна и детето ще бъде по спокойно!
Тук можеш да споделяш и задаваш въпроси ,които те интересуват!

# 380
  • Мнения: 199
Честита Коледа,

Желая на семействата ви много здраве, любов и радости

# 381
  • Мнения: 1 035
здравейте.... честита коледа Hug
на нас тази Коледа ни донесе мн подаръци, но и нови пристъпи Cry
от септември не е имала тикове, а сега на 25.12.  почна пак... и то по няколко на ден Rolling Eyes
направо незнам какво да правя Rolling Eyes  чак началото на март ще ходим в Сф на контролни изследвания....  чудя се обаче дали да не отидем сега Thinking
знам, че пристъпите ще изчезват и ще се появяват и че при всяка нова поява не е нужно да се ходи чак до Сф ( при положение, че сме от Бургас Confused ), но се притеснявам да не се задълбочат нещата и да се окаже март месец, че сме закъснели  Rolling Eyes
вие какво ще ме посъветвате? Praynig

# 382
  • Мнения: 2 336
Chestita Koleda i ot men santa2  Jelaq na vsi4ki mnogo zdrave i kasmet  Hug.
I celuvki na vsichki ot Praga, pochivkata mi se otrazi strahotno , no skoro prikluchva za tova me izminete za lateca

# 383
честита коледа!
и на нас дядо коледа ни донесе супер подарък.дясното краче на малчо е схванато и единствената причина която ми идва на ума ме ужасява.случвало ли се е на някой от вас?

# 384
  • Мнения: 1 035
честита коледа!
и на нас дядо коледа ни донесе супер подарък.дясното краче на малчо е схванато и единствената причина която ми идва на ума ме ужасява.случвало ли се е на някой от вас?

Вие с епилепсия ли сте?
преди около 2 седмици и на нас едното краче ни се схвана.  Дебс  се събуди с болка и неможеше да се изправи в кошарата.не даваше даже да й обуя чорапки... неможеше да стъпва на него, не даваше да я намажа с мехлем Confused правихме снимка, но си беше ОК. Мн я болеше милата.... но с 300 зора я намазах с Арника, дадох Нурофен и заспа... следобяд нищо й нямаше. На следващата сутрин пак и беше схванато, но като го размачках се оправи и повече не е имала проблеми. Rolling Eyes
Дали има нещо общо с епи?
Педиатърката ни се съмняваше за реактивен артрит.... било се появявало след боледуване.. и се изразявало в болка в ставите, но ние не бяхме боледували скоро... и не я болеше никоя др става,освен долу стъпалото на едното краче Rolling Eyes

# 385
ами тай март като ги направи и това краче го замяташе.на юни божинова го забеляза и каза ,че е пареза в резултат на пристъпите.после крачето се оправи от самосебеси.и затова сега напрово умирам от страх какво се случва.а аз не съм видяла пристъп.

# 386
  • Мнения: 54
Весела Коледа на всички и повече ЗДРАВЕ за нашите деца! Благодаря,че го има този форум  ,защото ни става по-леко,когато споделяме.

# 387
  • Мнения: 1 040
Здравейте според мен тедка и елита защо не звъннете на вашите невролози и да ги попитате какво да правите вместо да се притеснявате,тедка до март има много време а не трябва да се оставят нещата такова е моето мнение успех ви желая и повече да сте без пристъпи през следващите години Hug

# 388
  • Мнения: 3 540
Тедка,според мен щом пристъпите са се обновили и са почти всеки ден е добре да звънеш и споделиш с лекуващия ви невролог-т.е.,този ,който последен ви е назначил сегашния прием на лекарствата!

Елита,а вие можете да направите едно контролно ЕЕГ,за да видете в какво състояние е мозъчната активност!

# 389
  • гр.Гоце Делчев
  • Мнения: 758
Vanq66 благодаря за подкрепата .Моята дъщеря е на Трилептал и ходим в София при докртор Литвиненко.Той ни дава кураж ,че с отминаването на пуберитета ,нещата ще отминат.Надявам се да е така .Дъщеря ми на моменти се отчайва ,но аз и давам кураж, а после тайничко си поплаквам.Може би от хапчетата много често и треперят ръцете иначе доста от отдавна не е получавала пристъпи.При нея пристъпите се изразявят в заекване и не може да говори две-три минути иначе си спомня всичко.Не знам другите майки с епи дали знаят нещо за този вид епи и дали наистина нещата ще отшумят.

Общи условия

Активация на акаунт