И косата да блести!

  • 19 300
  • 140
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Ето и от мен:

С по-светла коса, на дневна светлина
С по-тъмна, на изкуствено осветление

И двете снимки са съвсем непрофесионално правени, косата ми също.

# 46
  • Мнения: 329
Mims-Mims ,сега с коя прическа си? Дългата е направо супер Hug

# 47
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Аз ползвам това http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=101&products_id=325
Мацки, не се ли пише къдрАва?

# 48
  • Мнения: 483
И според мен от най-голямо значение е боята за коса.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Mims-Mims ,сега с коя прическа си? Дългата е направо супер Hug

Сега съм с по-тъмната, начупената. Косата ми е леко чуплива и без особени усилия я правя ту права, ту по-къдрава

Мацки, не се ли пише къдрАва?

КъдрАва се пише Peace

# 50
  • Варна
  • Мнения: 88
Някои казват че тъмните цветове правели косата по-блестяща но при мен беше обратното до като бях с тъмна коса никога не ми е блестяла
В момента  в който я смених с русо се появи блясъка Мойта коса е чуплива и с малко кристали става много лъскава

# 51
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Някои казват че тъмните цветове правели косата по-блестяща но при мен беше обратното до като бях с тъмна коса никога не ми е блестяла
В момента  в който я смених с русо се появи блясъка Мойта коса е чуплива и с малко кристали става много лъскава

Хайде снимчица де Laughing Харесвам руси и блестящи коси!

# 52
  • Варна
  • Мнения: 88
тея дни кат ми качат снимките

# 53
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 272
http://www.foto.bg/data/500/medium/p5230476.jpg
 Това не е обработено с фотошоп. Hug Peace

# 54
  • Мнения: 800
а нещо природно за блясък няма ли? не искам повече химия   Sick 

за оцета съм чувала.... че придавал блясък, ако се добави при последното измиване на косата

# 55
  • Мнения: 3 641
а нещо природно за блясък няма ли? не искам повече химия   Sick 

за оцета съм чувала.... че придавал блясък, ако се добави при последното измиване на косата
Мога да ти предложа маска със зехтин, мед и жълтък.
Ползвам кристали, розовия двуфазен на Шварцкопф без отмиване и косата м иима достатъчен блясък

# 56
  • Варна
  • Мнения: 3 415

Ей на това му викам блясък  Crazy страхотен е  Flutter

# 57
  • Мнения: 800
а нещо природно за блясък няма ли? не искам повече химия   Sick 

за оцета съм чувала.... че придавал блясък, ако се добави при последното измиване на косата
Мога да ти предложа маска със зехтин, мед и жълтък.
Ползвам кристали, розовия двуфазен на Шварцкопф без отмиване и косата м иима достатъчен блясък

кристалите нещо не ми понасят. Косата става много тежка и слепена, после едвам я разресвам, а уж за къдрава коса ми ги препоръча фризьорката  ....   Crossing Arms 

# 58
  • Мнения: 1 313
Аз ползвам спрея на Рене Фърдърър за блясък. Свършва вече де.
А омазнява ли косата?

# 59
  • Мнения: 247
Момичета, имам въпрос . Тези, които се боядисват слагат ли към сместа боя-оксидант допълнително нещо за подхранване. Една позната ми каза да добавям капка зехтин, за да не се пресушава косата от боята, а и да блести. Вярно ли е това? Косата ми е руса и суха в краищата. Понякога има  блясък. Като бях с тъмна коса имах невероятен блясък. Тогава правех следното: след като съм измила косата, последната обливка я правех за миг с ледено студена вода. Неприятно, но тъмната ми коса ставаше в пъти повече от тази на снимката.

Общи условия

Активация на акаунт