Някой се подготвят за моренце, а ние се готвим за АВГУСТовското детенце

  • 14 803
  • 284
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 3
Ужасни сте!  Crossing Arms Явно комбинацията бременно блонди е кошмарна! Повече ако спомена нощница се прекръствам на Айше. Няма и да я снимам и да я покажа, даже  smile3533 smile3534
melfin споко мила - не си сама! И аз от няколко нощи само сънувам, че раждам и по цяла нощ се въртя като шугава, ама смятам, че това е нормално. И мен много ме е шубе, хем ми е за втори път, хем ще съм секцио, ама това не пречи! Стискай зъби още малко и ще мине всичко, ще видиш че си заслужава!

# 271
  • Мнения: 202
бланш вземи си чадър   umbrella и после пиши какво си взела, че в нашата аптека нямаха от всичко и аз взех само сапуна, крема против подсичане и бебшкия лосион.
Бързо се върнах ама тия гръмотевици са кофти а и мен ме е шубе Sick
Мамадона, и аз само тези 3-те неща на Себамед вземах, имаше още пяна за вана и олио, това беше като асортимент; накупих си и лигнин, 2 пакета превръзки от нощните на Always, Mustela да си клепам корема, че ми свърши а кожата адски ме сърби; щях да се отбивам до един магазин за белъо да гледам сутиените, ще ми се да си купя някакви с меки подплънки, които да ползвам при кърмене, защото тия специалните сутиени за кърмене са отврат и не ги искам, не съм ги ползвала и предния път

# 272
  • Мнения: 1 410
ЕСГРАОН - ЕСТРАГОН -  newsm62 - ще ме съсипете днес.На естрагона българското име е ТАРУС.

Абе с тези нощници - сега и аз искам да си купя разни такива - с КРАВИИи,пчелички,мечета,а най-добре с китове,хипопотами и разни други - за цоцолани.

и все пак - СтелиМели- за каква конспирация става въпрос (нещо общо с ЦРУ или МОСАД  -  Sunglasses)?

# 273
  • В чуден свят с четири Слънца
  • Мнения: 487
Здравейте, и аз да се отчета,  и при мен положението е като при Шийла, гинеколожката на ежеседмичтата ми консултация ми взе секрет и тръгна да ми прави преглед, да, ама не можа и третината пръст да си вкара и ми вика "Леле, главичката е много ниско, искаш ли днес да раждаш?".Аз обаче съвсем неадекватно ревнах и и казах, че не съм готова, та тя се отказа да ме допреглежда.Като бях бременна със сина, пак след нейния преглед в 38 седмица, още същата вечер ми започна раждането.Много ме е страх, все едно ми е за първи път, поревах си малко и сега като проясних погледа ви пиша. Не знам защо така се изплаших, но мисля, че в 36 седмица и е рано на бебка, тя е само 2600 гр.
Ако изчезна тия дни, стискайте палци.

# 274
Здравейте моят термин е за м.декември,знам че не съм за при вас но тъй като съм много притеснена и ако може някоя да ми помогне ще съм и много благодарна.Вчера бях на ФМ и откриха кисти в плексуса т.е някъде около мозъка на бебето,доки каза че в повечето случай изчезват до 24 седм. и аз за това питам имала ли е някоя от вас такъв проблем.Благодаря предварително за отговорите ви

# 275
  • Мнения: 92
mama_galka  стискай кълки!Рано и е на беба 36 седмица.Лягай и не се движи много,ограничи си тези дни движенията и бъди спокойна PeaceВсичко ще е наред.Ще минеш и 38-ма  Peace

Моя корем го усещам много горе,не мога да дишам,да ям ,и да седя седнала.Искам да влезне август и тогава да раждам.И ми е второ и всяка нощ го мисля как ще започне и как ще мине ConfusedА искам да участвам  психически този път в целия процес.Насмотах ги едни...странни Rolling EyesМай жегата ми идва в повече Rolling Eyes

# 276
  • Мнения: 202

Моя корем го усещам много горе,не мога да дишам,да ям ,и да седя седнала.Искам да влезне август и тогава да раждам.И ми е второ и всяка нощ го мисля как ще започне и как ще мине ConfusedА искам да участвам  психически този път в целия процес.Насмотах ги едни...странни Rolling EyesМай жегата ми идва в повече Rolling Eyes
това все едно аз съм го писала Peace

# 277
  • Мнения: 1 266
Здравейте моят термин е за м.декември,знам че не съм за при вас но тъй като съм много притеснена и ако може някоя да ми помогне ще съм и много благодарна.Вчера бях на ФМ и откриха кисти в плексуса т.е някъде около мозъка на бебето,доки каза че в повечето случай изчезват до 24 седм. и аз за това питам имала ли е някоя от вас такъв проблем.Благодаря предварително за отговорите ви

Знаеш ли пола на детето? Кистите в повечето случаи са физиологични, срещат се повече при момчетата и наистина изчезват г/д до 24 г.с.
Нухална транслуценция в 12 г.с. и БХС правила ли си?

# 278
  • Мнения: 92
Бланш  Hug
Гледам ти линейката и си викам "Що ли не беше малко преди мен"(или  близо  до моя термин)Да родиш ти първа ,да си дойдеш от болницата и да разкажеш как е минало PeaceНякак си ще ми е по спокойно и ще си имам на идея Heart Eyes

Аз дебна сега Валени и Стейс Mr. GreenНали и те са за нормално и второ newsm78
Асето е май след мен и тя.. Mr. GreenНай вече се замислям че минаха бая годинки..ако им беше разликата 2-3-4 айде 5,ама то цели 7  #Crazy

# 279
  • Мнения: 1 266
Пусто как една подготвителна контракция нямам  newsm78 (не че се оплаквам, де)
Сто пъти се качих и слязох от тая стълба, такъв фитнес от началото на бременността не е имало и - нищо. Утре се надявам да доизкусурим хола, за да местим целия багаж натам и да се почва спалнята. П. го дава като един маестро - трябвало "да му дойде вдъхновение:  Mr. Green е**хти вдъхновението, ами ако Марулка се вдъхнови тия дни да излиза, ще го видя аз него  Grinning

# 280
  • Мнения: 215
Здравейте, момичета!
На мен този дъжд страшно добре ми се отразява, чувствам се свежичка и мога да дишам:)). Да ви препоръчам едно много сладко( макар и тийнейджърско филмче): Джуно. Ето и линк към него в замундата: http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=134818 .

# 281
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен,вчера бях на консултация при лекарката,която ще ме изражда и ми каза,че бебо върви с две седмици напред и е между 3300г и 3500г в момента.Върви едричък като баща си  Wink.Съвсем реално може да тръгне още другата седмица.Слязъл е ниско,но не съвсем още слава Богу.Нямам никакви подготвителни контракции,само леки болки ниско долу.Иначе и аз имам този проблем с подуването и болките в ставите на пръстите на ръцете.Да си кажа честно гледам да не ме обзема страха,но ще видим като дойде момента.
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ РОЖДЕННИЦИ И ИМЕНИЦИ И НА НОВИТЕ МАМИ  Hug

# 282
  • Мнения: 26
Асето е май след мен и тя.. Mr. GreenНай вече се замислям че минаха бая годинки..ако им беше разликата 2-3-4 айде 5,ама то цели 7  #Crazy

Цвети устискай до термин, защото аз съм планувала да раждам около 8-10. 08 най-късно  Mr. Green Та ще се върна да разкажа после Wink Мойта госпоЙца върви голямка та док на 30ти може да реши да се кълцаме  newsm78 Аз Стефи едва я изкарах нормално, а беше 3370, 52см., а малчо върви по прогнози на докито от ЖК около 3800-4000. Сега на 30ти Дяволов ще види колко е голяма и ще преценим, ама каквото такова. Като е влязла трябва да излезе по един или друг начин и колкото по-безболезнено толкова по-добре Wink
Между мойте деца разликата ще е точно 10 год. и няколко дена. Стефи има РД на 29.07, с нея термина ми беше 09.08. Ама всичко ще е ток и жици, каките ще ни помагат мноооого и много ще си обичат сестричките Wink

# 283
  • Мнения: 26
Гледам Интрига я няма та този път НОВАТА ТЕМА е от мен http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=316126.new#new

# 284
  • Мнения: 229
Здравейте и от мен,вчера бях на консултация при лекарката,която ще ме изражда и ми каза,че бебо върви с две седмици напред и е между 3300г и 3500г в момента.Върви едричък като баща си  Wink.Съвсем реално може да тръгне още другата седмица.Слязъл е ниско,но не съвсем още слава Богу.Нямам никакви подготвителни контракции,само леки болки ниско долу.Иначе и аз имам този проблем с подуването и болките в ставите на пръстите на ръцете.Да си кажа честно гледам да не ме обзема страха,но ще видим като дойде момента.
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ РОЖДЕННИЦИ И ИМЕНИЦИ И НА НОВИТЕ МАМИ  Hug

момичета това с болките в пръстите на ръцете се води синдром на китковия канал или нещо от тоя род ..маха се след раждането ..поне така ми обясни акушерката ми.
аз пък имах такива болки в 7 месец и не само в пръстите на ръцете и киткито, но и в лакътя и рамената ..ама мина

Общи условия

Активация на акаунт