Will you still need me Will you still feed me When i'm 64, САЩ си спомня Beatles

  • 11 341
  • 286
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 1 147
Днес моето детенце става на 8 месеца, и в чест на тоз светъл ден - се появи първото зъбче. Ура  Laughing

Въпрос. Някой ползвал ти е услугите на туристическа агенция, от която да е доволен. По всичко личи, че за Коледа няма да се прибираме до България, и ми се ще някой да организира почивката ни, без от мен да се изисква нещо особено.. Grinning

Последна редакция: пн, 21 юли 2008, 06:55 от Зора

# 47
  • Мнения: 98
зора, да ти е честит рожденика и зъбчето му Laughing  bouquet. да е здрав и послушен!
пумпал, дано вече сте по-добре Hug.

за туристически агенции, не съм ползвала, но днес стана дума за тази:
http://www.applevacations.com/index.do?command=showHome&agen … d=&PromoCode=
познати са я използвали за почивка на ривиера майа и са много доволни.











# 48
  • Бостън
  • Мнения: 13 567
Браво на нашата красавица Александра - зъбки като перли да нареди и то без да се събуди, без да я заболи  Heart Eyes

Пумпале, как е Иван-калпазан, преборихте ли разстройството  Hug

Блажке, ти защо мислиш толкова се стренчих в тоя Рубенс - ами разминаваше ми се с очакванията  Crazy Обичам да научавам нови неща  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 98
агентке, съпругът текущо страхотно ти завидя за Ф1, реши че е в чикаго и се разочарова,  че е чак в бостън Laughing.

# 50
  • Мнения: 405
Браво на Александра! А ние от няколко месеца се мъчим и няма ни зъби ни нищо, а така зверски ме хапе, че обмислям да го изпортя на социалните.  Laughing

Агентке, върна ме мислено към миналото лято, когато се превивах по пейките на дел Прадо и в крайна сметка нищо не можах да видя. Май ще се ходи до там.... Прасковите станах много добре, ама аз съм слаба душа май и лесно се поддавам на такива работи.   hahaha

Кажете от къде се пазаруват щори? Кой магазин е най-подходящ, защото гледам тук онлайн и не мога да се ориентирам.

# 51
  • Мнения: 1 800
Пумпал, дано скоро Иван се оправи. Hug за съжаление не знам лек, но ако от толкова дни е болен и не се подобрява бих се обадила на педито. Peace

Честито зъбче на АлександраHeart Eyes

Въпрос: нормално ли е 14-15 месечни деца да бият себе си и нарочно да си причиняват болка? Малко съм в чуденка и от няколко дни съм се замислила над поведението на ЕйДж. Мерси

# 52
  • Мнения: 1 783
Atti - Home Depot има щори с не много добър асортимент, но стават. Иначе има един магазин на frontage road на 394Е, забравих как се кйазва, ще го видя и ще ти кажа. Потърси и в жълтите страници.

Пумпал - педиалайт, определено можеш да му даваш.

Бенсън - може и май че е нормално, Марти лягаше на земята и си удряше главата по няколко пъти  smile3517 и както със всичко останало, като престанахме да му обръщаме внимание и престана. Четох, че много деца минавали през такъв период.

Александра да е жива и здрава с ново зъбче  Heart Eyes Нищо не знам за агенции, колежка си уреди така по телефона сватбеното пътешествие до Тайланд, мога да я питам.

Джена, и аз същия въпрос си зададох Simple Smile

# 53
  • Мнения: 384
Честито зъбче на Александра, да е жива и здрава и другите забки без проблем да излизат
Пумпал, бързичко да оздравява Иван
Агент, това с формулата много ми хареса, искам и аз Cry
Бенсън, мисля че е нормално. Плами някой път от инат си удря главата в стената или ако го вземеш/ а той не иска/ така те удра с глава, че ребрата може да те болят1-2 дена







# 54
  • Мнения: 558
Ха, честито първо зъбче на Александра!  Heart Eyes

Надявам се малкия красавец Иван да е оздравял вече... съжалявам, че с нищо не мога да помогна (май дамите от отчетната в БГ дават някакво пюре от ориз и моркови в такива случаи, но предпочитам да не раздавам съвети, в които не съм сигурна...)... Иначе, Пумпал, стой с течностите около него и му ги подавай винаги като се събужда или заспива... при моя това работеше, когато беше с висока температура в БГ.

Бенсън, нормално е!

Чудя се има ли смисъл да чета книжки на Данни, за това че ще става батко... Май ще се наложи, защото абсолютно игнорира досегашните ми опити да му обяснявам, че имам бебе в корема, и даже си ме рита там при всеки сгоден случай. Поне четенето го обича... И бебетата кукли обича... ама за обяснения и въпроси от моя страна си прави оглушки или "дава заето"...  newsm78

# 55
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Малък Иван да се оправя по-бързо!

Честито зъбче на Александра!

Бенсън, явно е някакъв етап.

[sfkbfk] , Мая пък цяла сутрин ме кара да и галя коремчето, защото щяла да става мама и имала бебе в стомаха. Даже име е измислила. Чудя се дали е нормално?

Снощи гледах част от 20/20 - темата е секс и прочие и най-интересното беше, че като заговориха за Европа дадоха БГ реклама за пример. Демек - колко са разкрепостени в Европата...

# 56
  • Мнения: 3 367
 [sfkbfk] ,az лично не бих,децата имат много конктерно и нау мислене,не бих го затормозявала излишно. Фиксирането в-у темата,поне у нас,нямаше + резултати. Има филмче с Дора (актуална около 2 год възраст много) как става кака на близаци,ние гледахме него около седмица преди да се роди стефан и толкоз.

# 57
  • Мнения: 3 491

Чудя се има ли смисъл да чета книжки на Данни, за това че ще става батко... Май ще се наложи, защото абсолютно игнорира досегашните ми опити да му обяснявам, че имам бебе в корема, и даже си ме рита там при всеки сгоден случай. Поне четенето го обича... И бебетата кукли обича... ама за обяснения и въпроси от моя страна си прави оглушки или "дава заето"...  newsm78

И аз подкрепям анет, че на толкова малко дете едва ли има какъвто и да било смисъл да се обяснява. Какво ли ще му влезе в главата изобщо, какво ли осъзнава ... Аз поне изобщо не съм се и старала да занимавам с такова нещо дете под две годинки (на моите е 23 месеца разликата). Прие като даденост бебето, и толкова. Като куклеста атракция. Не мисля, че има съзнателен спомен за времето, когато е бил "сам".
Пази по- скоро себе си - да не те рита. Simple Smile

# 58
  • Мнения: 558
Еий, мерси за отговорите Wink... Да бе много им е абстрактна тая идея с бебето на толкова малки деца- все едно да виждат слона, дето го е глътнала боата... Ама, нали ни е за първи път, все си мисля, че само моичкия не вдява...
Блажка, и при моите ще е толкоз разликата плюс 2 седмици горе- долу...
Пак благодарско, че ме окуражавате така Wink!

Аз съм много доволна от падането на банна върху доматите, а днес ни дойде работещия МП3 плейър, с който както и очаквах Данни се омагьоса и даже май заспа в стаята си  Party.
Аз ходя като патрава гъска, поради болки в четирибуквието, но определено се намирам много подвижна и издържлива на всякакви натоварвания бременна  Mr. Green...

Пак да кажа, че се надявам Пумпал да пише добри новини скоро тук...
Целувки на всички... и обещавам един ден да престана сал за бебета да пиша, но сега само това ми е в главата.

# 59
  • Мнения: 1 800
Мерси за отговорите!
От известно време наблюдавам да се наранява така, но от няколко дни е малко в повече и за това се замислих. Нямам бебета на около да сравнявам и за всеки случай питах, мерси!

софко, да минават болките скоро и да се чувстваш по-добре.

Пумпал, по-добре ли е Иван?

Общи условия

Активация на акаунт