Will you still need me Will you still feed me When i'm 64, САЩ си спомня Beatles

  • 11 362
  • 286
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 8 163
Пумпал, и аз като теб не давам Пидиалайт, точно заради високото съдържание на захар, което провокира разстройството.Наблягам на вода (пробвай със спринцовка; няма да му хареса, ама е по-добре от системи), а може да се направи следния бъркоч: 1л вода + 1 суп. л. сол + 1 ч.л. сода + сок от 2 портокала. Дава се по една суп. лъж на мин.

Зора, да ти е жива и здрава дългомиглата Алекс!

Бенсън, наша Бети (год. и 7 мес) понякога се щипе или пляска и вика "Аучи, аучи!", след което се залива от смях. Не мисля, че си причинява кой знае каква болка, а и не го прави често.

# 61
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Разнищих работата около хапчетата за селф естиим на приятелчето на Мони. Оказа се, че са започнали да дават антидепресанти на 11 год си дете, защото все за нещо мърморел и често бил недоволен, че и нищо не му се правело... Ми то от презадоволяване и разглезеност до какво ли не се стига? Жалко за детето, според мен.

# 62
  • Мнения: 1 436
Оказа се, че са започнали да дават антидепресанти на 11 год си дете, защото все за нещо мърморел и често бил недоволен

 Shocked Ужас.

# 63
  • Мнения: 3 491
Разнищих работата около хапчетата за селф естиим на приятелчето на Мони. Оказа се, че са започнали да дават антидепресанти на 11 год си дете, защото все за нещо мърморел и често бил недоволен, че и нищо не му се правело... Ми то от презадоволяване и разглезеност до какво ли не се стига? Жалко за детето, според мен.
Жалко и според мене. Точно до това се стига, предполагам. Като се случи да чуя "we don't want a child to struggle", на мене пък ми идва да се депресирам. "Every child has the right to struggle" - не е ли така?

# 64
  • Мнения: 8 163
... започнали да дават антидепресанти на 11 год си дете, защото все за нещо мърморел и често бил недоволен, че и нищо не му се правело...
Господи! Какво бъдеще има това дете?!

Пък по темата за бебетата, в birthing center-а, където родих Бети ми предлагаха да заведа Аля (тогава на 3 год) да пристъства на раждането  Shocked И курсове за деца от 3 год. нагоре имаха. Как ли пък не! Дори не мога да си помисля да направя подобно нещо!
Вие бихте ли?

За "Малинчо" - случвало ми се е да имам проблеми, но винаги са ги решавали без мрънкане. Най-куриозната ситуация беше като ми изпратиха изяден на половина пакет "Зрънчо". Смяла съм се от сърце.

Последна редакция: пн, 21 юли 2008, 23:15 от Фея-кръстница

# 65
  • Мнения: 2 563
Болните да оздравяват, зъбатите да си показват гордо зъбките!

Да се похваля, от сайта на Тандури ей това си поръчах http://www.ekitchenislands.com/islands-&-carts/wood-top/delu … shwithwoodtop.cfm и си го чакам с голям мерак.

И друго, Zappos.com  втори път ме изненадват със супер обслужване, поръчката ми пристигна много по-бързо от обявеното, безплатно.

Не знам дали бих си довела тригодишното да ме гледа как раждам, но си спомням един домашен филм за раждането на близнаци. Жената си ги ражда у дома, съвсем гола, върви от стая в стая, ражда си, а другото й дете се мота по памперс наоколо, около две годишно изглеждаше. Хич не беше стресирано, гушкаше се в майка си, опитваше се да си цокне, после се заиграваше. Честно казано нищо лошо не видях.

# 66
  • Мнения: 3 367
Ох,все си викам че ще си мълча,ма пусто..антидепресанти не се изписват вече току-така на деца,имат черни кутии повечето,хората взеха да четат,има много повече информация от преди,какво чувате от майката може да е историята за пред хора,а иначе какво сърбат тия родители,само те си знаят..има стриктни регулации за документация какво е направено преди да се прибегне до медикамент,трябва поне 3 други опита за лечение да са били неуспешни..200% препочитам лекарство от дете посягащо на живота си (не 1 и 2),какви са причините не коментирам,само казвам че процесът не е лесен и иска медицинска обосновка..

# 67
  • Мнения: 2 563
Ох,все си викам че ще си мълча,ма пусто..антидепресанти не се изписват вече току-така на деца,имат черни кутии повечето,хората взеха да четат,има много повече информация от преди,какво чувате от майката може да е историята за пред хора,а иначе какво сърбат тия родители,само те си знаят..има стриктни регулации за документация какво е направено преди да се прибегне до медикамент,трябва поне 3 други опита за лечение да са били неуспешни..200% препочитам лекарство от дете посягащо на живота си (не 1 и 2),какви са причините не коментирам,само казвам че процесът не е лесен и иска медицинска обосновка..

И аз таман щях да кажа, че не знаем какво му е на детето всъщност. Преди седмица се самоуби съученик на мъжа ми, депресия. Като го гледаш, нищо му няма, но какво ли е било в душата му. Обеси се в дома на родителите си.

# 68
  • Мнения: 1 783
Имам питанка към пишещите сред вас - кажете ми значи, ползва ли се пълен член с имената на болници? - напр. representatives from the Minneapolis Children's Hospital or The Children's Hospital Boston set up the meeting or We will visit the National Heart Institute in September.

кажете плийз, че понякога ми звучи добре, понякога не... апък имам чувството, че съм го срещала специално за болници с the, а не само името...

# 69
  • Мнения: 2 563
Имам питанка към пишещите сред вас - кажете ми значи, ползва ли се пълен член с имената на болници? - напр. representatives from the Minneapolis Children's Hospital or The Children's Hospital Boston set up the meeting or We will visit the National Heart Institute in September.

кажете плийз, че понякога ми звучи добре, понякога не... апък имам чувството, че съм го срещала специално за болници с the, а не само името...

 newsm78 За болници при нас ползваме без, но за института мисля, че е с the, даже те в сайта си така го наричат.

# 70
  • Мнения: 1 783
Имам питанка към пишещите сред вас - кажете ми значи, ползва ли се пълен член с имената на болници? - напр. representatives from the Minneapolis Children's Hospital or The Children's Hospital Boston set up the meeting or We will visit the National Heart Institute in September.

кажете плийз, че понякога ми звучи добре, понякога не... апък имам чувството, че съм го срещала специално за болници с the, а не само името...

 newsm78 За болници при нас ползваме без, но за института мисля, че е с the, даже те в сайта си така го наричат.
има нещо, ама не мога да го разбера... - уж пропър нейм, но съм сигурна, че съм го виждала и с дъ, пък като чета правилата, би следвало да е без дъ

# 71
  • Мнения: 2 563
Имам питанка към пишещите сред вас - кажете ми значи, ползва ли се пълен член с имената на болници? - напр. representatives from the Minneapolis Children's Hospital or The Children's Hospital Boston set up the meeting or We will visit the National Heart Institute in September.

кажете плийз, че понякога ми звучи добре, понякога не... апък имам чувството, че съм го срещала специално за болници с the, а не само името...

 newsm78 За болници при нас ползваме без, но за института мисля, че е с the, даже те в сайта си така го наричат.

има нещо, ама не мога да го разбера... - уж пропър нейм, но съм сигурна, че съм го виждала и с дъ, пък като чета правилата, би следвало да е без дъ

В такива случаи аз правя следното: отивам на сайта на Ню Йорк Таймс, правя сърч там и гледам как е писано и си правя изводите.

Къде в нета мога да си поръчам да ми разпечатат снимките от дигиталния апарат? Искам хем да са хубаво качество, хем да не чакам седмици. Дайте акъл.

Последна редакция: пн, 21 юли 2008, 23:57 от Hear Again

# 72
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Анет е права по принцип. Въпросното дете е ходило на психолог известно време и тогава са стигнали до други мерки. Но аз пък познавам семейството от 3 год, децата имат много добро приятелство и знам, че Мони на няколко пъти му е казвал директно, че му липсва дисциплина и че от там му идват проблемите.
Последно, за да не досаждам, не ми е и работа, но кое семейство със средни доходи ще тръгне да хвърля по $800 - $1000 на празник за играчки, защото децата били bored?

Иначе моят син присъства на раждането на сестра си, но беше на 8 и не е гледал подробности, а и вече не си спомня много.

# 73
  • Мнения: 2 381
Хиър, снимки тук или да поръчаш снимки в Бг?
Тук ползваме Walgreens и сме доволни. On line можеш да си направиш акаунт и да прехвърлиш снимките, които искаш за разпечатване. Дават ти най- близкия магазин и време - отиваш и взимаш. Последно за 2 часа вадих снимки.

Последна редакция: вт, 22 юли 2008, 03:19 от Niki1

# 74
  • usa
  • Мнения: 2 113
чудя се кога ще се заядат с нас, че заглавието ни е на латиница    Thinking


не знаех, че не може да е на латиница  newsm78 ...

за антидепресантите. не знам какъв е редът за предписването им на деца, но нерядко самите те водят до самоубийства.

Общи условия

Активация на акаунт