LaRedoute - Кодове - 6

  • 33 363
  • 474
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 326
Няма го вече в наличност.Можеш да си пуснеш налични само сервиз.Виж на 1 страница кодовете и провери кои са активни за теб

# 376
  • Мнения: 367
tuiti,видях това в албумчето ти.Хубави ли са и задържат ли се стабилно
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=238345%2F&pid=6587601&lp=-1690

# 377
  • Мнения: 521
Miriel , веднъж ми поиска клиентски номер, "за да бъде спонсорира" така ми преведе преводача в АБВ, но след като не открих номера на другия акаунт се отказах.На другия ден пробвах и захапа без каквито и да било изисквания. Излез и пробвай пак

# 378
  • Мнения: 1 761
С какво мога да намаля при мини от новата колекция обърнах вси1ко но не става ooooh!

# 379
  • БГ
  • Мнения: 735
45381 - по последна информация действа,когато сложите реф.номер 9358714(2 евро) - ръкавици/тривки за баня/

Изисквали се нещо друго за да работи кода - клиентски номер ....
при мен действаше на нов акаунт с поръчка на потниците детските с ненамалена цена при мини Peace

# 380
  • Мнения: 6 029
С какво мога да намаля при мини от новата колекция обърнах вси1ко но не става ooooh!

Много рядко има кодове за при мини. А за новата колекция - съвсем. Откажи се.

# 381
  • Мнения: 326
Vania_84 доста е стабилно,като се има в предвид че се държи на 3 закачалки и рафтчетата му са хартиени закачени на вървички.Доста неща събрах в него.На снимката в сайта изглеждаше като гардеробче което не се закача ами си стои....нормално.Малко се изненадах но му намерих място,а и като за 5 евро е супер,но вече не го намирам в сайта

# 382
  • София
  • Мнения: 3 787
50423 са ми пратили за извинение, че не съм имала достъп до сайта. Дава 6-те чашки-сосиери с лъжички.

И на мен днес са го пратили.То остана ли някой вече,на който да не са се извинили с този код Mr. Green
Интересно,че аз от сряда не бях влизала в сайта-какви технически проблеми съм имала,и аз не знам Joy Joy Joy

# 383
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
50423 са ми пратили за извинение, че не съм имала достъп до сайта. Дава 6-те чашки-сосиери с лъжички.

И на мен днес са го пратили.То остана ли някой вече,на който да не са се извинили с този код Mr. Green
Интересно,че аз от сряда не бях влизала в сайта-какви технически проблеми съм имала,и аз не знам Joy Joy Joy

Сигурно половин час се опитвах да си пусна поръчката. Получих извинително писмо от тях по този повод със същия код.

# 384
  • Мнения: 6 029
Според мен се опитват да пробутат сосиерите.

# 385
  • The point of no return
  • Мнения: 822
50423 са ми пратили за извинение, че не съм имала достъп до сайта. Дава 6-те чашки-сосиери с лъжички.

И на мен днес са го пратили.То остана ли някой вече,на който да не са се извинили с този код Mr. Green
Интересно,че аз от сряда не бях влизала в сайта-какви технически проблеми съм имала,и аз не знам Joy Joy Joy

Момичета, струва ли си да се използва този код - и на мен са го пратили, но се чудя ooooh! Какви точно са тези чашки  bouquet

# 386
# 387
# 388
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 838
Според мен се опитват да пробутат сосиерите.
Определено. Към сума ти кодове се появяват тези сосиери.

# 389
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
На мен повече ми приличат за чаши за ракия

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт