Редуктил - 3

  • 53 008
  • 829
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 264
Досега съм на 50 гр. кашу Embarassed за закуска /много ми се прияде/, редуктил, рибна консерва /вече не знам какво да ям като съм на работа/, ябълков сок -2 чашки /без добавена захар/ и чай /без захар/. Мисля, че бива, но най-важното наистина, че като си помисля за храна не започвам да точа лиги. Утре ми е последен ден от 14дни на редуктил 10мг. Трябваше да е днес, но пропуснах веднъж, защото нямаше смисъл /със или без пак щях да се освиня, такъв беше поводът/. Така че вдруги ден -контролно премерване. не съм с големи очаквания, но важното е резултат да има.  Wink Мисля да продължа още 14 дни пък да видим Laughing колко ще отънеем /може и да си влезна в миналогодишните дрешки.

# 46
  • Мнения: 2 099
Ех пипито аз ако бях с 6,7,8кг хич и нямаше да мисля за Редуктил.Не са ми проблем толкова кг.Имам да свалям още 28 кг аз.Първите 16 ги свалих.Да видим колко време ще свалям останалите.

# 47
  • София
  • Мнения: 16 068
Днес и аз на рибна консерва с 2 домата за обяд. И много вода, но аз винаги така си пия по много. Да видим какво ще е до довечера. Не си пих хапчето, че 3 дни нещо ми прескача сърцето. Да не се натоварва допълнително.

# 48
  • Мнения: 488
... но какви са тези 5,6,8 кг., които имате да сваляте  нали добре прочетохте

Шът! Всички тук сме пълнолетни, грамотни и вменяеми - можем да си носим последствията (първите три се предполагат до доказване на противното).
Забележки от типа "що ви трябва", "не е за вас" - вън! Всеки сам преценява, чете листовката, прави си равносметка на болестите и мераците и везните се накланят нанякъде.
(Ха сега кажете, че не ми действа редуктила  Laughing)

Подобни реплики ми звучат : "ти не си в състояние да си прецениш последствията". Бъди сигурна - МОГА!
Темата е за споделяне и подкрепа. Темата е за впечатления от употребата на редуктила и очаквания. Темата НЕ Е за неверници.

Последна редакция: вт, 22 юли 2008, 15:51 от maca-keraca

# 49
  • Мнения: 277
здравейте всички!
най -сетне взех Линдакс 15 от Марешки.цена 34  лв.от утре почвам.малко ме е страх,че е 15 мг,а аз съм била преди на 10 мг. Редуктил,но... дано да нямам много странични ефекти.ще разказвам.
за яденето съм на салати предимно,а проблема ми е ,че си ,,угаждаме ,,с кило сладолед вкъщи-3 ма сме майка ми,дъщеря ми и аз .и докато не го изядем...се въртим около хладилника като котки около рибена консерва. Rolling Eyes
желая на всички и на себе си успех!
ще докладвам.

# 50
  • Мнения: 496
Голямо ядене падна днес- разочарована съм от себе си. Няма спирка мойта лакомия. Сега ми е супер гадно. Одеве реших да си сметна ИТМ(като стана въпрос преди това в темата)- ми той е 34, ужасих се. Чудя се дали да си купя и някакви дъвки за отслабване-Витаголд например.

# 51
  • Мнения: 2 099
Добрутро Редуктери Grinning
Оф ,незнам за дъвки,според мен само ще си дадеш парите.При мене дъвки не помагат.Акъла ми все в храната.Да питам нещо,забелязах че ако се изпусна да хапна повечко и почва адско потене и ми е ужасно горещо после за около 2,3 часа.Потя се като прасе.Ни сух дезодорант помага ни нищо.Купих мененспийд стик та малко овладях миризмата.Потта ми адски мирише Confused.Никога преди не съм се потяла така,всъщност се потя много рядко,само при джогинг дълго време или при някакво екстремно трениране лятото.Сега е ад като хапна повече.От Линдакса се потя повече ConfusedИма ли някой така?
Ох аз също на моменти съм много лакома,правя си огромни салати и си ги ям Crossing Armsпоне е зеленчук,не концентриран въглехидрат като бисквити или кекс.Ще пия Линдакса още поне 2,3 месеца ако не и повече.Забелясах сърцебиене ако ги пия близо до часа за кафе,то пия само нес кафе де.Или близо до тренировка.Ако пия 2 часа след кафе или тренировка няма сърцебиене няма нищо.
ПП незнам дали не е вредно да пиете сибутрамин с аспирин?Май не е добре Thinking
Лек ви ден и безапетитен също  chef
Ако ще ти стане по-добре моя ИТМ е 29,05 в момента,преди да сваля ми беше 35 голямо свине бях...

Последна редакция: ср, 23 юли 2008, 08:14 от nelipyxo

# 52
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Нели, когато купувах Линдакса,аптекарката ми каза ,че тя го е пила и много се потяла от него, тъй като преди това не се е потяла. Явно това е един от страничните ефекти.

# 53
  • Мнения: 1 885
Добро утро Simple Smile

Да ви спокна, че и аз съм гладна тия дни, но се залъгвам с водица. Мисля пак да почна с някаква протеинова диета, че преди като карах 2 седмици на нея (хем всеки 4ти ден се освинвах ама здравоо) тялото ми беше много стегнато някак си. Въобще протеините не позволяват на кожата да се отпуска и т.н.
Взела съм си яйца за обяд. За довечера пилешко.
Сега изпих предпоследното хапче. Утре е ден за мерене, макар, че последните дни не бях особено стриктна.

Дръжте се момичета! Никакво отказване!

Нели, за потта е възможно да става въпрос за токсини. Нали казват, че хапчето засилва метаболизма, т.е тялото гори повече.

# 54
  • Мнения: 2 099
Аз се потя ако хапна повечко,демек се изпусна да омахам голяма салата и пържола и за десерт плод.Ако хапна само пържола или салата не е толкова зле.Наистина стоя без да правя нищо и се излива пот,ама пот.Почнах да нося боди отдолу,иначе фанелките ми подгизват.В неделя бяхме навън семейно и хапнах пица,бях с една бордо блуза от памук и беше станала цялата мокра,под мишниците,отпред под бюста до пъпа мокро и целия гръб Stopужасна работа.Сега с боди бива,поне свалям бодито и обличам ново.Наистина Линдакса е май по-силен,или поне на мен ми действа повече.
За миризмата на потта и аз съм съгласна ,че са токсини и затва така смърди Confused

# 55
  • Мнения: 264
Оф, погледнах си и аз ИТМ -то Sad Като започнах -28, а сега 26,5. Звучи оптимистично, нали? Обаче ако погледнем какво трябва да бъде идеалното тегло -57,9кг /мин. -52,4кг, а мах. -68,6кг/. Че аз на идеалното съм била преди 17 години Sad. Направо съм го забравила. Днес ми е последното 14 хапче от редуктила. И аз ще ида да си купя от линдакса. Nelipyxo, какво пише за страничните ефекти. Би трябвало да са същите като при редуктила. Аз забелязах, че ако хапна повече ми съхне устата. И аз вечер вечерям със салата и месце, но гледам  до 19,00ч. да съм приключила. Simple Smile

# 56
  • Мнения: 264
Добро утро Simple Smile
Взела съм си яйца за обяд. За довечера пилешко.


Като прочетох това се сетих, че моите яйца останаха у дома на масата Close. И сега кво?!

# 57
  • Мнения: 264
Току що го купих за 33,82лв от Марешки. Обаче като прочетох листовката малко се стреснах /на редуктила сякаш не бяха описани толкова стряскащо/. И наистина пише изпотяване, промяна на вкса, безсъние, запек и др. Значи от утре почваме да се потим и топим Wink Laughing

# 58
  • Мнения: 488
Привет и от мен. И добро утро!
Твърдо се придържам към редуктила. И ям "полезности" - плодове - по няколко пъти вечер и то по много. Странното е, че ме засищат, все едно, че съм изяла пържола 45-ти номер с 4 филии хляб, например. Още по-странното е, че свалям - поне за сега. Не се чувствам гладна в нито един момент от деня, сякаш току-що съм станала от масата. Май наистина действа върху апетита, дори и на мен, тоя редуктил. Пропих вода, независимо че не ми се пие, по ок.2-2,5 л на ден. Днес съм 58,9 (минус 900 гр).
Пише, че като страничен ефект има усещане за горещи вълни - при мен е обратното - студени, по 1-2 пъти в денонощието, за няколко минути.
Иначе кръвното 112/75, не е мръднало, такова си ми е. Пулсът също си ми е предишния, без отклонения. Температура меря сутрин и вечер, нормална.
Дано ми се разминат нежеланите ефекти, поне докато приключа (естествено и след това).
Сутрин и вечер пия по 1 аспирин от 300 (американския), редуктила го взимам около 12 на обяд. Нямам проблеми със съня. Също- без промяна във вкусовите усещания. Лека сухота в устата.
За друго не се сещам, не съм забелязала.

nelipyxo, потенето е комбинация от две основни неща:си  При смилането на храната се отделя топлина.   В нормални условия не се стига до потоотделяне (начин на тялото да регулира топлинния баланс). Да, но хапчето също повишава вътрешната температура плюс интоксикация (усилва метаболизма, респ. отделяне на токсините през бъбреците и кожата). От там идва потенето. Ако нямаш други, допълнителни нередности в организма, мисля, че е повод по-скоро за радост, отколкото за тревога.

# 59
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
На мен определено не ми се яде , редуктила / 10 мм / действа ......и само това ....други странични нямам , нанам като пъпка . Дано се получи този път  Praynig, че от две години се мъча да отслабна ама нъцки ....даже напълнях повече #2gunfire Вчера хапнах варена царевичка на обяд и към 19.30 ч пиле със зеле на фурна . Успех момичетаааааааааааа     Peace

Общи условия

Активация на акаунт