Редуктил - 3

  • 52 999
  • 829
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 86
здр. момичета ех, от кога не съм ви чела направо ми домъчня за вас Hug
  Рибозом, прочетох за проблема ти надявам се всичко да е наред. аз съм един от случайте които с редуктил свалих доста бързо после реших да мина на линдакса заради ударите по джоба ми newsm78 от може би месец и половина не пия нищо просто реших да я спра- не че блистера н е е в чантата ми , но така реших да пробвам. косопад при мен също има, ям и мога да  призная доста ДОВОЛНО но, не качвам даже напротив всички дрехи от ланската есен са ми доста големи и минаха ремонт като прочетох за поблема ти направо онемях Tired е, верно е че чак с такива темпове не ми се изпаряват кг. но горе-долу работата е същата като при теб. замислям се да не би комбинацията на редуктил + линдакса да дава някакви странични ефекти от изброените. или пък може би  просто като сме ги пили по дълго време са се натрупали в организма и действието им продължава дори и след това. надявам се всичко да е наред при теб. успех на всички които са се захванали с тази тежка задача- сваляне на кг. приятен ден момичета  bouquet

# 826
  • Мнения: 1 035
момичета нямам време сега да изчета темата....
може ли да ми кажете колко струва един блистер от 15мг?
имам да свалям 12кг... и почти всичките са  ми в шкембето и дупето Cry
досега не съм пила лекарства за сваляне на кг, но нямам воля за диети... Embarassed


а "линдакс" какво е?

# 827
Това лекарство Линдакс има ли нещо общо с LIDA китайските хапчета за отслабване ??? А з ги пих миналата пролет и свалих около 4 кг. Сега се чудя да си взема ли ЛИНДАКС, че след тези празници....! ??  Който го пие - как се чуства ?????

# 828
  • Мнения: 0
здравейте Laughingнякой пробвал ли е lindaxa,състава е същият като на редуктил Rolling Eyes

# 829
  • София
  • Мнения: 6 972
здравейте Laughingнякой пробвал ли е lindaxa,състава е същият като на редуктил Rolling Eyes

Прочети темата преди да питаш!

Общи условия

Активация на акаунт