Редуктил - 3

  • 53 018
  • 829
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 264
добро утро, момичета! Тъкмо се зарадвах че видях 6 на кантара и дойде края на седмицата т.е. събота и неделя. Действието на хапчетата отслабва като почна да се въртя край печката Sad ама няма как -много хубави бухтички станаха. Трябва да пробвам събота и неделя да изчезвам от дома още рано сутрин може да се получи нещо Wink Поне 00 скоро не ми е бил проблем. Триците ги зарязах, закусвам само плодове и всичко е ок Laughing
irkata1984, имаш страхотни резултати. Я кажи и измислената ти диета щом помага. Praynig
tedinedi, добре дошла   bouquetЖелая ти много минусчета и малко странични дефекти Simple Smile

dobra, не съм виждала този чай, но щом действа значи е добър. Мисля,че не съм срещала някъде да пише, че сибутраминът се извлича от растение. Аз не съм  виждала този чай. На каква цена е и действа ли прекалено разхлабващо?

# 781
  • Мнения: 6
 

 Но си мисля,че този път ще успея! Praynig

и аз се чувствам така.тези хапчета ми действат като никои други а аз сам пробвала какво ли не.от два дена се чувствам все едно летя, леко ми е, не ми се яде имам енергия да  преобърна света newsm68 newsm68 newsm68 newsm68
дано ефекта да е дълъг и за Коледа да съмс къса пола Praynig
хубав ден на всички сладки дебеланки които скоро ще бъдат манекенки newsm10

Последна редакция: нд, 14 сеп 2008, 12:34 от tedinedi

# 782
  • Мнения: 496
Привет Hug
В последно време ме няма много много, но се разкъсвам между ремонта, зимнини и подготовка на ученичката. Не пия редуктил поради финансова невъзможност да си го купя, но  смятам по нататък да си купя пак. Много се отпуснах пак с храната, но ме изумява факта че не качвам( да чукна на дърво).
Чао за сега

irkata1984 имаш повече от задоволителен резултат. Честито

# 783
  • Мнения: 1 572
dobra, не съм виждала този чай, но щом действа значи е добър. Мисля,че не съм срещала някъде да пише, че сибутраминът се извлича от растение. Аз не съм  виждала този чай. На каква цена е и действа ли прекалено разхлабващо?
Здравей Mackova, аз го взех за 35лв. от диетоложката, която ми го препоръча, но го мернах в нета за 27лв. Естествено не знам дали цената в сайта е актуална. Освен чая пия и Дайджест хапчета на същата фирма, биокалций и цинк. Според диетоложката и калция и цинка били важни при диета, но нямам идея защо.
Този чай изобщо не е тип диуретик. Действа за намаляване на апетита и увеличаване на термогенезата. Вече съм -2,5кг и цъфна от щастие. Ограничавам се с храната, не разчитам само на чая.... пък дано се търкулне камъка надолу и най-после добия приличен вид  Blush

# 784
  • София
  • Мнения: 7 074
Добре дошли на новите момичета   welcome  Много минуси на кантара ви желая!

irkata1984, браво момиче, супер резултат имаш  smile3501 Сигурна съм, че ще постигнеш това което желаеш  Party

peerumi   и аз така не качих когато не го пих 3-4 дни. Чакаме те пак  Grinning

Преливам от енергия тия дни, оплевих двора, чистих къщата, чак и на улицата чистих  Laughing Мъжът ми ме гледа ей така  Shocked 
Вчера бях 68.4кг. и много се зарадвах, е днес съм с 1 кг. отгоре, но дано скоро пак видя първия резултат.

Лека вечер на всички !   bouquet

# 785
  • Мнения: 496
elix аз не съм го пила около месец. Бяха ми останали 5 от предния блистер, обаче все забравям да пия.

# 786
  • Мнения: 132
Момичета,благодаря ви за подкрепата.Наистина 11кг не са малко,но за човек ,който има да сваля няколко пъти по 11кг ....са само 1 малка частица.Но да се надяваме,че и при на с важи,че капка по капка става вир! newsm17

Какво да ви кажа за моята диета-хапвам основно зеленчуци,плодове,месо и кисело мляко.Например за закуска хапвам 2-3 супени лъжици мюсли с 3 супени лъжици кисело мляко.През деня си хапвам пилешка пържолка,домати и краставици със сирене без олио.Ако след обяд съм много гладна хапвам грозде или праскови.Не вечерям по-късно от 18.30 часа.В общи линий е това! smile3503

П.С Момичета аз явно имам някакъв проблем! smile3515 Имам рожден ден и вместо да ми е готино,още от сутринта само ми се плаче  newsm45 Явно полудявам! smile3511

Пожелавам ви хубав ден,момичета.Всички,които имате ученици вкъщи,да ви е честит първия учебен ден! Hug  bouquet

# 787
  • София
  • Мнения: 16 093
Да се похваля много малко. След като омърморах навсякъде, че не ми действа Линд.  в петък си купих пола и рокля с 2 номера по-малки. До сега купувах френска номерация - 46, сега реших да пробвам - 42. За мое очудване закопчах ципа и на роклята и на полата, не ми стърчи шкембето, даже се харесах как изглеждам. Освен хапчето почти нищо не се ограничавам, хапвам си сладолед, пия биричка или вино. Хляб и преди ядях много рядко и малко.
Пожелавам на всички по-малки номера дрехи от тук нататък. И да не се ядосвате с учениците и техните учители.

# 788
  • София
  • Мнения: 7 074


Ирка, Честит рожден ден! Здраве, късмет и много хубаво настроение ти желая

 

peerumi, още по-добре, че след такъв срок пак не качваш.


Aisha, поздравления, цели 2 номерации си е постижение   Party

# 789
  • Мнения: 496
irkata1984 за рожден ден ли чувам. Честито, да си жива и здрава, а за настроението е виновно времето. Яд ме е на лошото време, язък за костюма който бяхме приготвили.
Крайно време е да се върна към редуктила, че нещо много се увеличи апетита. То аз съм и пред МЦ, тъй че е нормално, но все пак.
Чао за сега, че строим замък от пластилин(мнооого кутийки пластилин)

# 790
Ирка, честит рожден ден! Да си жива, здрава и слаба.    bouquet
Дано ти се е оправило настроението. Аз от Редуктила съм малко по емоционална, повече нервна, но нямам много сили и не съм заредена с енергия. Спя добре и имам ужасен дъх в устата. Първата седмица свалих 3кг и сега втората съм в застой.

# 791
  • Мнения: 62
  bouquet честит рожден ден,Ирка  Wink да си здрава и щастлива....слаба или закръглена все там - формата е временна, а класата постоянна  Wink....много хубави неща от мен...нека най-големите ти желания е най-малкото, което получаваш   bouquet

# 792
  • Мнения: 6
честит рожден ден irkata1984 бъди жива и здрава!
желая ти да си много обичана и много обичаща жена!!! Two Hearts

# 793
  • Мнения: 132
Момичета,благодаря на всички ви за милите и хубави пожелания! Hug   bouquet Дай боже всички да сме живи,здрави,щастливи и обичани!  Praynig Днес трябва да стискаме палци на моята приятелка,ако всичко е наред днес ще стане майка!  Praynig Много ми е притеснено,но се разбрахме че щом се съвземе от операцията,ще ми звънне.Сутринта й писах смс,ако не може някой друг да ми драсне някои ред,за да съм спокойна. Tired Дано всичко мине наред! На вас пожелавам хубав ден,макар и слънчицето да се е скрило зад тези облаци.Но ние всички сме си слънца,нали така?Доскоро!  bouquet

# 794
  • Мнения: 496
Здравейте  Hug
До сега съм писала точки и чертички.
Вчера взех редуктил, днес пак забравих. Сякаш вече друго ми е приоритет.
irkata1984 какво стана с приятелката ти. Има ли бебенце. Ако има, да и е живо и здраво.
Чао

Общи условия

Активация на акаунт