Редуктил - 3

  • 53 026
  • 829
  •   1
Отговори
# 765
  • София
  • Мнения: 16 124
Не бих се очудила - нали сме държава на ментетата.

# 766
  • Мнения: 62
....здравейте, мацки  Hug
...и при мен е отчайващо положението...почти съм на финала от втроия месец и не съм мръднала нито грам, даже съм плюс 1кг.....какво се случва незнам...аз съм на Линдакса...и преди не ми се хапваше, потях се и т.н., а сега....УЖАС - апетит като ламя за абсолютно всичко

# 767
  • Мнения: 264
Здр. момичета, надявах се поне една да каже че и действа хапчето. Единственото време, когато действа още е вечер- не правя късен преглед на хладилника, въпреки че вечеряме рано Blush А как добре почнахме всички, нали.... newsm78

# 768
  • Мнения: 132
Здравейте и от мен!  Hug Прочетох какво сте написали.  Sad  При мен(да чукна на дърво),хапчето все още си действа.Свалям бавно,но сигурно.Дано и занапред да е така.

# 769
Здравейте момичета Laughing
Моля ви недейте така - точно реших да го пробвам това хапче и вие се отчайвате Rolling Eyes
Реших да го пробвам за да съумея да си изградя по-здравословен режим на хранене  - та при мен действа от около седмица не се тъпча със всевъзможни шоколадови изделия( единственият ми порок Twisted Evil) и съм -1 кило. Не че е много ама аз имам около 30 да свалям, та трябва коренно да си променя пристрастията в храненето, просто защото мога нищо друго да не ям с дни освен шоколад.
Горе главите хапче не хапче трябва постоянство в гладуването Wink
А за страничните действия мога да кажа, че са поносими за сега - сухотата в устата недвусмислено ме кара да пия вода, а не да ям.
Желая ви много минуси и по-ведро настроение

# 770
  • София
  • Мнения: 7 158
Здравейте и от мен!  Hug Прочетох какво сте написали.  Sad  При мен(да чукна на дърво),хапчето все още си действа.Свалям бавно,но сигурно.Дано и занапред да е така.

И при мен е така, като изключим морските прегрешения. Сега пак си продължавам бавно , но славно, няколко грамчета липсват от 3 дни, а днес се потя кат идиот  Whistling  
Има и моменти на задържане момичета, нормално е , а килограмите в плюс може да са от задържане на вода и трябва да се избягва солта.
Отивам да изям една царевица, че ме чака в хладилника  Simple Smile

lizarazu
, добре си дошла! Желая ти постигане на целта  Grinning!

# 771
  • Мнения: 496
Привет  Hug
Снощи успях да измрънкам от моя мъж да скачи компютъра, обаче бях толкова утрепана че не се включих.
Свалила съм 1 кг, без редуктил, обаче душата ми излезе с тоя ремонт. Качвай се- слизай- днес вече ходя като терминатор, а как само ме болят ръцете...
Обадиха ми се за първата родителска среща.... мане мане.....кога порасна толкова детето  newsm78.
Чао че ме чака чистене на дограми и прозорци

# 772
  • Мнения: 264
Невероятно, но факт кантара показа тази сутрин 69 кг.  newsm78 Да се радвам ли незнам. Снощи бяхме на гости и пих и ракийка и биричка /по малко,но ми се замота главата щот бях и уморена/. Вярно през деня беше яко търчане и голямо потене. Тъкмо се бях отчаяла, че не мърдам. Ха дано пак тръгне полека надолу. Мисля че пак действа защото вече 2 нощи съм се наспала в 3 ч и щракам програмите до сутринта. А през деня не ми се приспива.  newsm20

# 773
здравейте! от 1-ви септември пия редуктил 10мг+ диетата на дюкан  и за една седмица имам -3кг. смятам да се тегля в седмицата веднъж /всеки понеделник/. Започнах приема на Редуктил+диетата на 73кг. Относно действието на Редуктила при мен само първия ден имах главоболие, сухота в устата имам всеки ден. Определено значително намаля тази лакомия,която имах от известно време. Даже мога да кажа ,че въобще не ми се яде. Пие по 2л вода на ден.

# 774
  • Мнения: 1 572
Здравейте момичета!
Нещо започвам да се запалвам по Редуктила, но засега пия един чай и в тази връзка да ви попитам дали сте го чували. Пуснала съм отделна тема, но пиша и тук, защото от чая получавам сухота в устата, главоболие /веднъж, но е рядкост за мен/, безсъние, липса на апетит и бързо засищане когато ям - т.е. имам съмнения, че съдържа основната съставка на Редуктила, макар да не е описано на опаковката.

Та чая е на фирма Tianjin Tianshi Biological Development Co.Ltd.
Казва се TIENS



пише, че съдържа:
Листа от лотос, семена от Кассия тора, черен чай Улун, лаваница, китайски равен, сушена кора от мандарини.
Някое от тези напомня ли ви за съставката на Редуктила сибутрамин?

Последна редакция: чт, 11 сеп 2008, 02:03 от dobra

# 775
  • Мнения: 132
Добро утро!  Hug Нещо темата ни съвсем замря.Защо така?  newsm78

eliseia ,добре дошла сред нас и честито за свалените килца.Продължавай все така и скорошно постигане на желаните резултати!   bouquet

dobra ,аз лично немога да ти кажа нищо за този чай,постигаш ли някакви резултати или са налице само страничните ефекти? newsm78 По-добре пий зелен чай,той поне помага за изхвърлянето на токсините от организма! Simple Smile

И накрая аз да си се отчета-3 блистера редуктил по 14таблетки- свалени точно 11кг!!!  Party

Надявам се скоро отново да започнете да пишете!Хубав ден на всички!!!! Hug

# 776
  • Мнения: 1 572

dobra ,аз лично немога да ти кажа нищо за този чай,постигаш ли някакви резултати ....

Да има добър резултат - за 6 дена -2кг. Нямам апетит и страничните ефекти изчезнаха, с изключение на желанието да пия повече вода. Продължавам да си мисля, че макар и на билкова основа съдържа сибутрамин или подобно на него вещество. Все още не съм намерила в нета откъде се извлича сибутрамина, ако някой знае моля да сподели.

# 777
Добро утро и от мен!

 Искам да попитам irkata тези 11кг само с Редуктил ли си ги свалила или + някоя диета? 11кг за 42дни е направо постижение. Браво. А от колко килограма си почнала?

# 778
  • Мнения: 6
здравейте ,
от вчера и аз съм във вашите редици. отидох на ендокринологии със съмнение че нещо със щитовидната ми жлеза не е наред но след куп изследвания се оказа че сам си добре.
лекарката ми каза че всичките ми проблеми са от килограмите  и ме посъветва да пробвам редуктила.165см.-77кг
надявам се да сваля излишните 17кг.
вие супер ме мотивирате и съм сигурна че ще успея да се похваля и аз с минус чета.
страхотен ден на всички Peace

# 779
  • Мнения: 132
Добро утро и от мен!

 Искам да попитам irkata тези 11кг само с Редуктил ли си ги свалила или + някоя диета? 11кг за 42дни е направо постижение. Браво. А от колко килограма си почнала?


Аз съм особен случай като цяло.От около година съм на диети.В началото не вървеше май много,в последствие се оказа,че кантара просто не е отчитал,защото когато ме измериха на кантара в клиниката се оказах с 15кг по-тежка! #Crazy Голям рев беше.Като се прибрах си купих нов,електронен и сега съм си ок.Немога да кажа,че съм на конкретна диета,моя измислена е.Опитвала съм различни за цялата години ,но най-дълго съм си на моята измислица и засега съм доволна.  Simple Smile Относно това от колко кг съм тръгнала  Sick ,по-добре да си замълча,но е факт че трябва да смъкна още най-малко 50 кг  ooooh! Но си мисля,че този път ще успея! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт