ОКТОМВРИЙЧЕТО не спи лудува, да подритва мама то не се срамува

  • 10 308
  • 291
  •   1
Отговори
# 240
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Айде наистина да сменим темите. Предлагам да поговорим пак за покупките. Wink Абе вие кога ще почвате да пазарите сериозно? Ама хааааа. Миналата седмица показвахте колички, ама купи ли си някой такава не разбрах. Августовки почнаха да раждат вече. Септемврийки следват и ние. Какво се мотате? Sunglasses

# 241
  • Мнения: 95
Пук, днес ми е уво-то   Crazy  Mr. Green
От утре съм в отпуска и тръгвам по чаршията. Магазини, дръжте се!

Та пак да задам въпросчето си към варненки - къде се намира магазина до Медицинския, в който се продават легла на Дибо? Знае ли някой?

# 242
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Пук, днес ми е уво-то   Crazy  Mr. Green
От утре съм в отпуска и тръгвам по чаршията. Магазини, дръжте се!

Та пак да задам въпросчето си към варненки - къде се намира магазина до Медицинския, в който се продават легла на Дибо? Знае ли някой?

Като застанеш пред медицинския се пада улицата вляво по оградата му.  По хубави има обаче в Образцов дом на втория етаж. Но понеже нямат място да ги излагат, стоят в една стая отзаде и трябва да кажеш че искаш да видиш кошарите, за да те вкарат там.

# 243
  • Мнения: 95
Ясно! Мисля, че се сетих.
Ще проверя и в Образцов дом, макар че там една продавачка предния път беше на косъм да ми скъса нервите.
Утре ще си инжектирам доза непукизъм и отивам.

# 244
  • Мнения: 817
Тази тема с докторите на мен не ми е никак приятна, така че приемам предложението на Пуки.
Та, по тоя повод да се похвала (ако не съм го направила вече, ама нямам такива спомени): в събота отидохме в Хиполенда със сестра ми и тя да се отчете  Mr. Green Взехме корито и стойка за него, както и играчки за количката и креватчето. Стойката и ваничката не са интересни затова ще покажа играчките http://chipolino.com/eshop/?act=inside_product&product_id=283 и http://chipolino.com/eshop/?act=inside_product&product_id=126

# 245
  • Мнения: 697
Ясно! Мисля, че се сетих.
Ще проверя и в Образцов дом, макар че там една продавачка предния път беше на косъм да ми скъса нервите.
Утре ще си инжектирам доза непукизъм и отивам.

< магазин:
гр. Варна
ул. Иван Аксаков № 57
( градинката зад медицинския университет )
gsm: 0886 26 01 45
gsm: 0888 28 15 21

# 246
  • Варна
  • Мнения: 340
За съжаление от трагични инциденти никой не е застрахован  Cry. Аз също имах проблеми при първото си раждане, но намесата на лекарския екип беше своевременна и слава Богу и аз, и детето бяхме добре. Затова сега съм решила да си "наема" екип, на който мога да се доверя и да съм що-годе спокойна /и най-вече мъжа ми, че много тежко го изживя предния път  Mr. Green/. Shikimiki, аз ще раждам /ако на секциото може да се каже раждане  Wink/ на ВИП етажа при д-р Танев, ако и ти си там може и да се засечем. За съжаление там наистина рядко се практикува нормално раждане, т.к. от една страна докторите са ангажирани, а от друга - местата на етажа предварително се заемат за мамите с планово секцио.
Severinka, няма гаранция, че момиченцето ти ще прилича на татко си - то по тая логика и моя син трябва да прилича на мен, ама е одрал кожата на баща си, сигурна съм, че и малкия на него ще прилича. Между другото ако ходите на 3Д ще го видите на кого прилича и преди да се роди. Аз ви пожелавам да си имате една сладка руса и синеока госпожица.. моята несбъдната мечта  Heart Eyes
Искам да ви попитам вие по колко контракции имате на ден и пиете ли магнезий под някаква форма? Аз имам по 2-3 за целия ден и засега не пия нищо.. двамата ми лекари са на коренно противоположни мнения - единия е против излишни лекарства, а другия ми ги изписва "за всеки случай" и аз не ги пия.. Та искам да си сверя часовника с вас.
barabina и аз мисля да посетя магазина на Дибо, че преди време бях гледала там едни кошарки с люлеещ кош. Ако ходиш до там, сподели какво си харесала   Simple Smile.

# 247
  • Мнения: 42
Не връщам темата, но определено трябваше да прочета линка ти Пуки! Благодаря за информацията, не съм параноичка и държа да съм осведомена, за да мога да взема най-правилното решение за себе си!
А по повод на покупките искам да попитам какво мислите за тези шкафчета които имат повивалник и ваничка за къпане на бебето в стая. Мислите ли, че е практично и удобно или е по-добре да си къпеш бебето в банята, предварително отоплена разбира се! Имаме спор с мъжа ми по темата за това питам. Примерно този:
http://www.get.bg/catalog/product_info.php?products_id=2953

# 248
  • Мнения: 966
Здравейте момичета  Grinning
Искам да ви почерпя днес послучай рождения ми ден



Благодаря на всички които са се сетили да ме поздравят  Hug

# 249
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Северинке, ама много са сладкиииииииии. Аз пък не съм се сещала още да купувам такива. Обаче днес изнамерих списъка на Майлили , накарах мъжо да го разпечата и сега го подготвям за една яка обиколка с цел изпълнение на списъка. Питах в Майчин дом пък какъв багаж искат за раждането и казаха само чехли, нощница и бельо.И тоалетни принадлежности също. Всичко друго било от тях.последния ден татито носел само дрешките за изписването. Клизма за операциите там не правели, катетъра бил по желание. Слагали памперс ако не искам катетър обаче. Twisted Evil  Като най-добра и безопасна се считала спиналната упойка и технически била най-лесно изпълнима. Някой ме пита и за лекциите по кърмене. За тях не съм питала иска ли се записване. Но пък написах телефони, така че може да питате. Лично аз няма да ги посещавам, защото информацията която черпя от БГ мама форума и статиите и стотици пъти по-пълна от която и да е лекция. Смятам че вече знам основните правила за кърменето, с които предполагам точно ще ни запознаят на лекцията. А и да си призная честно, не бих могла да стана толкова рано сутринта за едните лекции.  В АГ Варна също има някакво училище за родители, което мисля е по-полезно от лекциите в Майчин дом, но скоро ще проуча въпроса за там и ще ви пусна инфо и за там.  
Криси, ако ще идваш към морето се обади непременно. Както и всеки друг разбира се, който ще идва насам.

# 250
  • Мнения: 95
Честит рожден ден, Zorri!  newsm59

mimisofia, благодаря за точните координати! И аз там си го представих.  Simple Smile
Когато разгледам, ще докладвам дали и какво ми е хванало окото.

# 251
  • Мнения: 42
Zorri newsm51 newsm59  party023! Да си много щастлива, да имаш много леко раждане с много бързо възтановяване и бебенцето ти е да е много кротко и без колики! ММММММММММного вкусна торта!

# 252
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Зори, честит рожден ден мила.   bouquet

Шики, линка който си дала не е на ваничка, но се досещам за кои говориш. Аз като ги гледах на живо, ми се сториха много плитки, и бебе вече на 6 месеца например мисля че ще разпличква водата доста от тях. А за бебе на година даже незнам ще се побира ли.

# 253
  • Мнения: 42
Пуки и на мен ми се струва непрактичен този шкаф, но мъжа ми нали "много ги разбира" се сопнал да взимаме такъв! За това искам и вашето мнение, за да се чувствам по-сигурна в спора Peace! А другото, за което искам вашето мнение, мислите ли, че е важно кошарката да се люлее или това е "глезотия", както казват някои... Аз си мисля, че тази екстра е задължителна, пък ако можеш да не я използваш чудесно!
Линка наистина няма общо със шкафа Embarassed
http://www.-spam283-/rw/items/CIPBA8-chipolino-shkaf-wana.html/? … ge=1&cat=2006

# 254
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Пуки и на мен ми се струва непрактичен този шкаф, но мъжа ми нали "много ги разбира" се сопнал да взимаме такъв! За това искам и вашето мнение, за да се чувствам по-сигурна в спора Peace! А другото, за което искам вашето мнение, мислите ли, че е важно кошарката да се люлее или това е "глезотия", както казват някои... Аз си мисля, че тази екстра е задължителна, пък ако можеш да не я използваш чудесно!

Като отгледала едно ревливо бебе вече, аз съм ЗА кошарите и всичко друго, което се люлее. тогава нямах такива неща и се люлеехме в периода с коликите основно на ръце и крака. Седнала на леглото, с опънати крака, дъщеря ми на краката легнала и се люлеем.така сме заспивали в тази поза, защото ако я разместя до кошарата се събуждаше. Grinning  Това е мое мнение разбира се от моя опит.

Общи условия

Активация на акаунт