Мъжко име с В

  • 22 443
  • 90
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 164
НА МЕН МИ ХАРЕСВА ИМЕТО ВЕЛИСЛАВ ТАКА И КРЪСТИХ НАШЕТО ДЕТЕ.СЕГА МАЛКО ТРУДНО ГО КАЗВА КАТО ПИТАШ НО КАТО ПОРАСНЕ ЩЕ СЕ НАУЧИ.

# 76
  • Мнения: 398
http://www.imenata.com/
Една позната ми прати сайта.Има много хубави имена

# 77
Владислав, Владимир, Вячеслав, Всевлад.
Вячеслав - от древнославянското "вяче" (повече) и "слав" (слава).
Всевлад - "да владее винаги".  Simple Smile

# 78
  • Добрич/Етрополе
  • Мнения: 252
Благодаря ви за идеите, момичета!!!  smile3525 smile3525 smile3525

# 79
  • Мнения: 1 512
Името Владислав е най-близко до името на свекито - Владка и освен това няма да е само първата буква,а и  има как да му казваш на галено,което не е без значение.

# 80
  • Добрич/Етрополе
  • Мнения: 252
Името Владислав е най-близко до името на свекито - Владка и освен това няма да е само първата буква,а и  има как да му казваш на галено,което не е без значение.


Съгласна!  Peace

# 81
Името Владислав е най-близко до името на свекито - Владка и освен това няма да е само първата буква,а и  има как да му казваш на галено,което не е без значение.

И Владимир е близко!
Ако трябва да избирам между двете, би ми било много трудно - и двете са хубави.  Simple Smile
 

# 82
  • Варна
  • Мнения: 2 264
Аз бях решила ако е момче да го кръстя на майка ми Валентина-да е Виктор.Само буквата да вземе.Много отдавна го харесах това име.Още преди да срещна мъжа ми.По ирония обаче и от другата страна няма да са ощетени.Каква беше изненадата ми като за първи път чух името на свекъра ми....Виктор.Просто идеално...Simple Smile)

# 83
  • Добрич/Етрополе
  • Мнения: 252
Еееее, направо е  newsm44 newsm44 newsm44
 smile3501 Аз пък освен че мисля, имам и тайната надежда "да ми дойде музата" за името - в сън или на яве, преди да се роди или като го видя.
 Peace

# 84
  • Мнения: 398
Нели аз даже сънувах, че раждам момче и го кръщаваме Венцислав.Ама вчера д-р Стоилов каза, че вижда момиче.И минаваме на варианта Анита.Но все пак нищо не се знае.
Та исках да ти кажа, че пак не е много сигурно. Hug

# 85
  • Добрич/Етрополе
  • Мнения: 252
Нели аз даже сънувах, че раждам момче и го кръщаваме Венцислав.Ама вчера д-р Стоилов каза, че вижда момиче.И минаваме на варианта Анита.Но все пак нищо не се знае.
Та исках да ти кажа, че пак не е много сигурно. Hug

 Laughing Laughing Laughing
Ами да, затова си имаме и резерва.  Peace Laughing

# 86
  • Мнения: 10
Владимир- има си и имен ден и означава- владее света

# 87
  • Добрич/Етрополе
  • Мнения: 252
Благодаря за отзивите!

Ние си продължаваме с мисленето, и се надявам да сме готови когато бебчо се роди.  Crazy

# 88
  • Мнения: 708
Валери е също много хубаво хем българско хем международно име и на мен страшно много ми харесва може би съм пристрастена ,защото малкото ми бонбонче се казва така(кръстен е на чичо си Валентин Wink). Има и имен ден на 7.06. Св. Валерия.
Но и Владислав и Виктор също много ми харесват.
Успех Peace

# 89
  • Варна
  • Мнения: 2 264
Ще ти дойде музта Нелка не се притеснявай ,може и докато спиш smile3524Сега се сетих за един познат.Той се казва Велизар.На мен ми звучи добре.Вилиян също съм чувала макар и само веднъж newsm78

Общи условия

Активация на акаунт