6% комисионна!

  • 4 092
  • 63
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 46 518
ми никой не им я е искал таз услуга, уговорката е че го правят за 3% от купувача и естествено в последния момент се пробват и за другите 3%

Докато клиентите се връзват на лъжите, че някой работи за пари, ще продължават и този вид измами.

# 61
  • Мнения: 5 178
ми никой не им я е искал таз услуга, уговорката е че го правят за 3% от купувача и естествено в последния момент се пробват и за другите 3%

Докато клиентите се връзват на лъжите, че някой работи за пари, ще продължават и този вид измами.

Aз работя за ПАРИ, а брокерите за какво работят само за кеф ли ?
Некоректен е подхода ако ще искаш 3% и от продавача сключи един комисионен договор и всеки да си знае правата и задълженията..

Строителите обикновено си имат собствени агенции или пък са делегирали права на една агенция. Има и такива, които дават голяма комисионна на която и да е агенция само и само да заведе клиент
Познат купува от Черноморски строежи, отиде на посочения в обявата адрес и се оказа на предварителния договор

# 62
  • Мнения: 46 518
... Некоректен е подхода, ако ще искаш 3% и от продавача сключи един комисионен договор и всеки да си знае правата и задълженията ...

Може би не си забелязала, но това е и моето мнение, повторих го няколко пъти в темата  Rolling Eyes

# 63
  • Мнения: 5 178
за да не стане объркване аз да довърша за Черноморски имоти
та на предварителен договор му сервирали, че има агенция за НИ и строителна фирма, да сградата е на СФ, но той купува от агенцията.. чинно ги благословил и излязъл

Общи условия

Активация на акаунт