Препоръчайте ми хотели на Ситония?

  • 87 802
  • 168
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 856
zvanche, разбирам те, защото и аз мразя по време на отпуска, особено в жегата, да трябва да паля колата за най-дребното нещо. Затова казвам, че избора на къща е много важен. И за тротоарите съм съгласна, но какво да се прави. Поне движението не е кой знае какво.
За мен Вурвуру е добро място за спокойна почивка, но всеки си има мнение и виждане за ваканцията  Grinning

# 136
  • София
  • Мнения: 358
Здравейте,

аз пак с един глупав въпрос .. ама извинете.
Като се казва напълно оборудвана кухня, това включва и тенджерка, тиган, чини и и всичко, нали?

Че иначе ако няма съдове то и кухня не ми трябва. Не мога да помъкна от тук посудата.

Щото миналото лято бяхме в студио в Созопол, ама имаше некви чаши само и прибори, които дори ми не  ми беше приятно да ползвам.

# 137
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Elyah, няма еднозначен отговор.
Била съм в напълно оборудвани кухненски боксове... Има всичко и чак се чудиш кое точно да ползваш.
Но съм била и в много семпло студио, в което имаше 3 панички + 3 чинии. Дори прибори нямаше, камо ли тенджери, тигани и т.н.
Да не говорим, че понякога има само 2 ел. котлона в това напълно оборудвано студио. Друг път пък има мини-печка тип Раховец с напълно работеща фурна.

Въпрос на късмет  Simple Smile

# 138
  • Мнения: 856
Elyah, най-добре попитай собственичката. Ние досега не сме били на място, където нещо да липсва. Има си чинии, чаши, вилици, лъжици, нож, тиган, тенджера. Винаги има дори веро и гъбичка, почти винаги нова, но аз такава си нося от тук. Наистина някъде са само котлони, няма фурна, но за това можеш да се ориентираш от снимките на сайта в повечето случаи.

Дописам - виждат се котлони на едната снимка, значи печка няма. Другото, което аз винаги си нося е покривка, че не обичам да седя на гола маса, дори само кафенце да си пия в студиото  Wink

# 139
  • София
  • Мнения: 358
Шани, Mur, благодаря.

Май най-добре да питаме какво има в кухнята. Това за покривката е добра идея Simple Smile

хубав ден ви желая Simple Smile

# 140
  • София
  • Мнения: 338
http://www.chasapis-house.gr/index.php/en/
Търся отзиви за ето това място, не мога да разбера близо ли е до плажа?

# 141
  • Мнения: 11 103
Пише го в първото изречение Simple Smile На 50 метра от плажа. Същото изглежда и от гугъл-картата.
Отзиви не съм срещала (повече успех може да имаш в темата за Гърция), то и колко да има, като е функционирало една година мястото.

# 142
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
За мен 50м. от плажа е супер близко. То пък няма как да построят къща с двор баш в/у дюните  Joy Laughing, упс, простете  Blush, в/у пясъка.

# 143
  • Мнения: 856
http://www.chasapis-house.gr/index.php/en/
Търся отзиви за ето това място, не мога да разбера близо ли е до плажа?
Близо е, наистина около 50м. Там плажа е тесен, това всъщност е края на плажа на Вурвуру. Иначе, Кариди е на около 10 мин. пеша.
Ние миналата година бяхме в къща на 1-ва линия, а от другата страна на улицата е този комплекс. Добре изглеждаше отвън, с поддържана градина, но той е и съвсем нов.

# 144
  • София
  • Мнения: 7 242
Mur,  а цените как са? Планираме да ходим през август, когато са най-високи, а и ще изкараме още една почивка на Тасос, затова търся нещо сравнително евтино. Вурвуро много си го харесах миналата година когато минахме транзит от там и ми се иска да почиваме в онези хубави къщички на брега  Blush Някой да може да препоръча такава на по-ниски цени (може и хотелче, може и да не е съвсем на брега)?

# 145
  • Мнения: 856
Лекси, ние ходим обикновено през юни и спим за около 40 евро. За августа знам, че някои смъкват цените през последната седмица. Иначе са средно 60-70 евро за студио.

# 146
  • София
  • Мнения: 338
Mur, имаш ли някакви координати на тази къща в която ходите на първа линия

# 147
  • Мнения: 294
Записвам се да следя темата!Пред голяма дилема съм!имам дете на две три години и три лета ходим все на Черно море!тази година като че ли се ориентираме към ситония с едно приятелско семейство.Та какво казахте за къщичките на плажа.От изчетеното до тук стана ясно че Ситония е спокойно и за семейни с малки дечица:)Следя ви !

# 148
  • Мнения: 856
Mur, имаш ли някакви координати на тази къща в която ходите на първа линия
Ето тук бяхме: http://www.halkidiki.com/edra/index.htm

# 149
  • София
  • Мнения: 1 464
Mur, тази къща за гости - хареса ли ви плажът пред нея? Този плаж,  който се вижда и той ли е краят на плажа на Вурвуру, плитко ли е там,  а Кариди близо ли е?

Последна редакция: пн, 21 яну 2013, 15:56 от happymammy

Общи условия

Активация на акаунт