Препоръчайте ми хотели на Ситония?

  • 87 804
  • 168
  •   1
Отговори
# 150
# 151
  • Мнения: X
Уффффффф, точно тротоари няма, т.е. ходиш по улицата ooooh!

Нашата къща миналата година беше на 2 мин. от плажа, но не толкова близо до магазин и ресторант и все с кола ходехме, че и от плажа не бях очарована. Ходехме основно на Кариди. Полудях да се движа и за най-малкото с кола. Crazy

Звънче, то почти навсякъде е така. Много малко са местата на които всичко ти е на една ръка разстояние. Не, че и на мен Вурвуро ми хареса. Някак си супер разхвърляно, няма тротоари.
Но ние обичаме да обикаляме и не обичаме да се застояваме на един и същи плаж, така че разстоянието от плажа никога не ни е било проблем.

# 152
  • софия
  • Мнения: 25 478
Уффффффф, точно тротоари няма, т.е. ходиш по улицата ooooh!

Нашата къща миналата година беше на 2 мин. от плажа, но не толкова близо до магазин и ресторант и все с кола ходехме, че и от плажа не бях очарована. Ходехме основно на Кариди. Полудях да се движа и за най-малкото с кола. Crazy

Звънче, то почти навсякъде е така. Много малко са местата на които всичко ти е на една ръка разстояние. Не, че и на мен Вурвуро ми хареса. Някак си супер разхвърляно, няма тротоари.
Но ние обичаме да обикаляме и не обичаме да се застояваме на един и същи плаж, така че разстоянието от плажа никога не ни е било проблем.

И на мен ходенето на плаж с кола не ми е проблем. Другото не ми допадна.  Peace

# 153
  • Мнения: 9
Я то си имало отделна тема за Ситония, само че била малко по-назад.

В момента разглеждам хотели точно там, ще се радвам на всякаква помощ, препоръки и разкази на места, където ви е харесало.

# 154
  • София
  • Мнения: 3 771
Я то си имало отделна тема за Ситония, само че била малко по-назад.

В момента разглеждам хотели точно там, ще се радвам на всякаква помощ, препоръки и разкази на места, където ви е харесало.



Най-доброто място и хотел на Ситония е това:  http://www.danairesort.com/
Но с уговорка, че цената, ако не е на някаква промоция е доста висока, нямаше параметри за цена, и аз го пускам. Поздрави.

# 155
  • Мнения: 9
Bled, просто ме застреля с тоя хотел Simple Smile
Струват ли си 700-те лева на вечер? Ти била ли си там?


# 156
  • София
  • Мнения: 3 771
Bled, просто ме застреля с тоя хотел Simple Smile
Струват ли си 700-те лева на вечер? Ти била ли си там?




Знаех, че така ще реагираш....защото и аз направих същото. Не гледай цената в сайта, намира се в пъти по-малко на промоция. В момента го има на 200 евро, което пак е много. Да били сме там, един път на коктейл на фирма и веднъж за две вечери на годишнина, и двата пъти на съвсем други цени, но извън сезона... И аз не бих ги дала разбира се, но ти дадох нещо по-различно от бетона на Порто Карас-перлата на Ситония уж. Ти намери ли си нещо, или да помагам?

# 157
  • Мнения: 9
Порто Карас и на мен ми се струва, че са му минали най-добрите дни. Не съм била, но така като гледам снимките и отзивите.
Аз гледах Атена палас и ми се стори добре, само ме притеснява дали има плаж. На картата не си личи много. По-скоро изглежда като да няма. Може би е много тесен.
Лагомандра бийч изглежда да има по-хубав плаж, но пък нещо отзивите не са много добри.
Мда... пълно щастие няма.

# 158
  • София
  • Мнения: 3 771
Порто Карас и на мен ми се струва, че са му минали най-добрите дни. Не съм била, но така като гледам снимките и отзивите.
Аз гледах Атена палас и ми се стори добре, само ме притеснява дали има плаж. На картата не си личи много. По-скоро изглежда като да няма. Може би е много тесен.
Лагомандра бийч изглежда да има по-хубав плаж, но пък нещо отзивите не са много добри.
Мда... пълно щастие няма.

Информация от първа ръка за теб:
Порто Карас- отминала слава, там ще отидеш като си купиш яхта, да ползваш порта.
Athena Pallas Village- има плаж, слиза се от високо, отвесно под самият хотел, камъчета и пясък, романтично е.......Имам лични снимки.
Lagomandra Hotel ми прилича малко на пансион и не ми вдъхва доверие. Плажа е прекрасен със син флаг, но се плаща отделно, ресторантите са малко скъпи......
Поздрави

Последна редакция: нд, 21 апр 2013, 22:38 от Bled

# 159
  • Мнения: X
Danai съвсем целенасочено е толкова скъп. Да се подбира определен вид клиантела. Според мен става за двойки и нищо повече. За деца хич не става.
Там ходят известни наши политици, бизнесмени и т.н., които искат да се покрият и да бъдат инкогнито. Няма да цитирам имена  Stop Отскачат за морето или дълъг уикенд.  Не че българския контингент в Никити не ги е разконспирирал на 10-тата минута.  Mr. Green  

За мен лично не си заслужава безумната цена (пък било то и на промоция). В такава обстановка нито се отпускаш, нито се наслаждаваш на природата и храната. Кухнята ми е твърде хай и твърде мини.....  Mr. Green

iliana25 в другата тема момичетата коментираха и двата хотела. Доколкото си спомням за Атена Палас имаше кофти отзиви, а за Лагомандра добри. Но за да не бъркам, по-добре попитай там.

Атена изобщо няма плаж. Това което се води плаж е насипан чакъл и не става. Лагомандра плажа е един от най-красивите на Ситония.  Peace

# 160
  • София
  • Мнения: 3 771
Порто Карас и на мен ми се струва, че са му минали най-добрите дни. Не съм била, но така като гледам снимките и отзивите.
Аз гледах Атена палас и ми се стори добре, само ме притеснява дали има плаж. На картата не си личи много. По-скоро изглежда като да няма. Може би е много тесен.
Лагомандра бийч изглежда да има по-хубав плаж, но пък нещо отзивите не са много добри.
Мда... пълно щастие няма.

Качих ти снимки от плажа на Athena Pallas Village, можеш да ги видиш тук:
http://bled.snimka.bg/travel/athena-pallas-village.746994
Ако искаш имам и от хотела, няма проблем, поздрави......

Последна редакция: нд, 21 апр 2013, 23:09 от Bled

# 161
  • Мнения: 9
Много ви благодаря за снимките и информацията.
Докато търсех информация за плажовете попаднах на ето това фото-разказче:
http://www.titi-saso.blogspot.com/2012/07/2-greece-may-2012.html

Много ми хареса.

# 162
  • София
  • Мнения: 3 771
Много ви благодаря за снимките и информацията.
Докато търсех информация за плажовете попаднах на ето това фото-разказче:
http://www.titi-saso.blogspot.com/2012/07/2-greece-may-2012.html

Много ми хареса.

Още едно предложение за теб, което на мен ми харесва: ANTHEMUS SEA BEACH HOTEL & SPA 5*
http://www.anthemussea.gr/
Имам лични снимки от него, надявам се да ти допада, поздрави.

# 163
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Препоръчвам хотел Лофос, Вурвуру

http://www.booking.com/hotel/gr/lofos-vourvourou.bg.html?sid=e87 … c2eaa2d257;dcid=1

# 164

Общи условия

Активация на акаунт