Слънчице навън пече и монтанското дете се приготвя за море

  • 11 512
  • 283
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 43
Аз днес щях да направя макарони на фурна,но не намерих време,чудя се сега дали да не ги направя,да са готови утре за закуска.

# 226
  • Мнения: 520
А, ние сме на крем карамел за десерт с кроасан

# 227
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
А ние сме на пържени картофи  Laughing ,нали стават най лесно.А и днес сме на плаж.С отскочиме до бързия.Къде са всички. Valentines учила съм в Свищов  и сега там уча.Специалността ми е Застраховане и социално дело.А сега магистърската ми е Социален мениджмънт.na_ga сладкиша ти звучи много вкусно ще се пробвам и аз да го направя.dani777 ние като кръщавахме Криси попа ми даде един списък какво трябва да занесем.Ето снимка http://petiaga.multiply.com/photos/album/1#5 Искаше вино,питка,сладки,олио,една китка за поръсване,а ние занесохме и козунак и яйца защото я кръстихме на Великден.Това имахме на масата.Не сме носили баница и пиле,но щом така са ви казали това носете.черен шоколад много са ви хубави снимките.Доротея е много сладка.

# 228
  • Мнения: 3 317
pеtia  Hug 
nie sme na selo  1swing piasyk  animal085  animal037  Animal Snail  Animal Tropical Fish newsm57 Animal Pig Animal Cow kyllmg  i sam osvobodena ot gotvene i dr. ....  Whistling  po4ivam si  pletka reverance

# 229
  • Мнения: 43
Аз не направих макароните снощи,ще свърша това днес.Довечера се надявам и ние да заминем за село.
И на мен много вкусно ми звучи сладкишът на na_ga,ще го правя и него,когато се наканя,но искам да питам ябълките ръсят ли се със захар или не?

# 230
  • Мнения: 12
Здравейте и от мен.Аз съм без дечицата си-пратих ги на майка ми на Бойчиновци да и погустуват малко та ние да си отпочинем,но нещо ми стана мъчно за тях и довечера май ще отида при тях,и без това ще съм сама тая вечер,че мъж ми е на работа.
bisssy днес май те видях(но не бях сигурна дали си ти),мина покрай клуба на пенсионера.Аз седях на сладкарницата на Бисер Петров.Не се обадих,защото ме беше страх да не се препозная,а и ме беше срам Embarassed

# 231
  • Мнения: 196
 smile3521  bubitka да аз бях, и аз ви видях но и мен ме беше малко срам  Embarassed пък и вие си говорехте ,а и небяхте сами.Къде е започнал Мирослав работа...ако не е тайна? Grinning

# 232
  • Мнения: 12
Е,така е,като сме срамежливи,само ще се гледаме от далеч!
Миро почна работа като охрана на една бензиностанция Лукойл между Смоляновци и Горно Белотинци.За сега е доволен от работата си.Дано да е така и за напред.

И....другия път като ме видиш да се обадиш.

# 233
  • Мнения: 43
Брей,че сте срамежливки вие двете! Embarassed
Не че съм по-различна от вас. Grinning
Да вземем да се срещнем това лято,да не срамуваме само.
Аз да ви се похваля,направих макароните най-после,сега се надявам да потеглим към село.  car003

# 234
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Утре ако сте съгласни сутринта да пием кафе на анаконда.Кичо си е дошла от морето и ще има да разказва а тази вечер и светла трябва да си дойде.Ако има желаещи да дойдат.Аз и Кичо ще сме там.Ние днес ходихме на плаж в бързия беше много хубаво.Сега наливаха басейна.Там е много прохладно и на мен много ми харесва.Криси цял ден си игра във водата,просто беше идеално,който има възможност му препоръчвам да иде.Аз мислех че не ме е хванало слънцето но сега като си пипнах гърба и ме заболя.Похвалете се вие сега какво правите.

# 235
  • Мнения: 4 753
В колко часа се разбирате за Анаконда???  newsm78

# 236
  • Мнения: 43
Аз няма да се хваля,а ще се оплача. Sad Размина ни се пътуването до село,ще се надявам за утре.
А днес си купих бански,който на дупето малко ме стяга,а горнището седи празно,направо умирам,умирам и това си е. Cry Cry Cry
Как ще ида на плаж с това чудо?Вчера не си купих един,че ми беше голям,а сега взех също голям,само дето е по-скъп,ЯД МЕ Е. smile3511

Ако не отидем утре на село ще дойда на срещата.

# 237
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
В колко часа се разбирате за Анаконда???  newsm78
Ами не зная,мисля към 10.30 ч.На Кичо казах че ще и се обадя като тръгна.Предполагам че и Биси ще дойде с мен.

# 238
  • Мнения: 4 753
Аз имам едно ходене до Кауфланд сутринта, но сигурно към 11 най-късно ще успеем да се доберем до Анаконда...

# 239
  • Мнения: 196
На Петя 10.30 значи 12.30 ще е на Анаконда,  така че  stelt77 ще успееш да дойдеш на срещата и нищо чудно да си и първа пак.... Joy А аз ако е по-отрано срещата мога и да дойда ,но към обяд ще ходим с мъж ми на ресторант Чайка във Ваца сигорно от година се се каним да го посетим и ако не отидем утре ....значи никога!!!

Общи условия

Активация на акаунт