Слънчице навън пече и монтанското дете се приготвя за море

  • 11 510
  • 283
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 520
Добре сте се ориентирали bisssy за ресторанта, там е страхотно.Сигурна съм, че отново ще поискаш да отидеш там. Приятно изкарване.

# 241
  • у дома
  • Мнения: 7 178
Ще гледам и аз да дойда ...Петя,много ли ми тежат нещата? Дано утре те видя на линия и се разберем...Вас като Ви е срам,стойте си атка,ние пък с Кичо и във Варна случайно се срещнахме...

# 242
  • Мнения: 4 753
Къде се намира тоз ресторант, че ми стана интересно??? Нали не е оня при коня???  newsm78

# 243
  • Мнения: 520
Намира се по пътя от Враца за с.Згориград. Под Балкана долу в низината. Сред природа е - зеленинка, поточе, птички........романтично място и  с релаксиращо действие.

# 244
  • Мнения: 4 753
Там имаше няколко... нещо туристическо и нещо с вода като Монтето, ама имена не помня... Хубаво е, да, пък после може да отскочите до Леденика... Вземете си и банските, щото може да ви се прииска да се топнете в реката. На мен всеки път ми се приисква като мина оттам и видя как плажуват врачани...  Grinning

# 245
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
На Петя 10.30 значи 12.30 ще е на Анаконда,  така че  stelt77 ще успееш да дойдеш на срещата и нищо чудно да си и първа пак.... Joy А аз ако е по-отрано срещата мога и да дойда ,но към обяд ще ходим с мъж ми на ресторант Чайка във Ваца сигорно от година се се каним да го посетим и ако не отидем утре ....значи никога!!!
OOOOOOO биси как може така да говориш.Аз мислех да тръгнем към 10 или ако закъснеем към 10.30 да си хванем такси.Ти няма да дойдеш щом към обяд ще ходите на Враца(Ваца).Е който иска нека да дойде,най късно 11 ч. сме там.

# 246
  • Мнения: 599
,но искам да питам ябълките ръсят ли се със захар или не?

Не се поръсват с захар.

Ние ходихме на едно село след Мадарския конник при приятели вчера и си изкарахме страхотно.
Е сега се прибрахме и сядам да ям, че от чистия въздух там само глад ме гони.
Вчера изпуснах варненската среща със съфорумки, но нямаше как да съм и на двете места.Не съжалявам.

В петък ни идват монтанско гости и ще бъде едно търчане по плажа една седмица....

# 247
  • Мнения: 3 317
как мина срещата  newsm78   smile3509

# 248
  • у дома
  • Мнения: 7 178
Както винаги на ниво-бяхме Стелт,Петя,Биси ,Кичо и аз...срамливите само могат да съжаляват...

# 249
  • Мнения: 43
Aз съжалявам,че не отидох на срещата,но вчера и днес се оказа,че са ми лоши дни.Сутринта станах с надеждата,че ще отидем на село и до обяд се надявах на това,объркаха се плановете ми,в 13 ч. уж да тръгнем и пак нищо.Така си кукувахме цял ден в къщи.Още ме е яд.Ако знаех,щяхме да дойдем,най-после да се видим.Друг път.
А вие "варненките" няма ли да разкажете нещо интересно за не присъствалите на срещата?Дайте някоя снимка,моля!

# 250
  • Мнения: 3 317
svetlaem снимки няма ли  newsm78

# 251
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Светла беше сама,без децата.Кичо снима,но като може ще покаже снимки.А Светла ще я изнудваме за снимки от морето.Десинчо също не ни показа снимки от нейната почивка,дано не съм изпуснала някой.

# 252
  • Мнения: 30
Както винаги на ниво-бяхме Стелт,Петя,Биси ,Кичо и аз...срамливите само могат да съжаляват...
Винаги ли когато се събирате ходят все едни и същи хора ? Wink

# 253
  • Мнения: 11
Привет и от мен! Hug
По всичко изглежда,че всички май са изкарали страхотен уикенд. Simple SmileИ ние бяхме вчера на басейн в Бързия, а днес бяхме на Ком(снощи е бил праника на Балкана newsm41) беше супер. Хладничко,чистичко,приятно. Детето се натича на чист въздух. 1swing
Ако не бяхме на Ком може би и аз щях да дойда на срещата. Simple Smile
Имам един въпрос към petia  .Мисля че ви видях вчера на Бързия.Детенцето с какъв бански беше - един червен с жълтичко ли? Simple Smile

# 254
  • Мнения: 4 753
Както винаги на ниво-бяхме Стелт,Петя,Биси ,Кичо и аз...срамливите само могат да съжаляват...
Винаги ли когато се събирате ходят все едни и същи хора ? Wink

Ам'чи да... обичайните заподозрени... другите си намират извинения...  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт