Слънчице навън пече и монтанското дете се приготвя за море

  • 11 513
  • 283
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 3 317

... обичайните заподозрени...


 Joy Joy Joy

# 256
  • Мнения: 196
 Hug Да Дани, беше много хубаво и прохладно.Имаше едно езеро и водни колелета и може да се вози всеки,но  ние пропуснахме...следващия път.Светле питаше за цените -почти са като в Монтана ,но порциите са страшно големи и много хубава кухня и обслужването е добро.Беше фрашкано с хора и в ресторанта и по реката Joyтам е добре за мен ,че водата е до глезени  Embarassed какъвто съм удавник Joy.За съжаления не мога да покажа снимки ooooh! че Иванчо ми счупи апарата, но снимах де преди това ако го оправа ще ви покажа Peace.

# 257
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
mama na nana да на Криси банския е жълто и червено като долнището е като поличка.Ти защо не се представи,да се запознаем.A снимки можеш да качваш тук: www.snimka.bg правиш си регистрация и после и албум,като е готов ни даваш линк към албума и ние ще разгледаме снимките.В момента сайта не работи за това опитай утре.Там аз съм направила и албумчетата които са в началото на темата.
Ам'чи да... обичайните заподозрени... другите си намират извинения...  Whistling
Много си права,май все ние си ходим на кафенце трябва да си разменим и скайповете да се разбираме от там.Да не пълним само темата,а и да се скрием от другите.

Последна редакция: нд, 03 авг 2008, 23:05 от pеtia

# 258
  • Мнения: 4 753

Ти не съ хили... шот на Стойчев искаш, а на Анаконда не искаш...  Crossing Arms  И не казвай, че си била на село, нарочно си ходиш на село събота и неделя...  Crossing Arms

Имаше едно езеро и водни колелета и може да се вози всеки,но  ние пропуснахме...следващия път.

Има една маса насред езерото и изглежда много готино... Не знам още ли я има и дали вечер не хапат комари...  Thinking

# 259
  • Мнения: 11
pеtia много благодаря за инфото за снимките ще го направя при първия удобен случай.  bouquetСледващият път като ви видя ще ви се обадя.Обещавам  Wink Simple Smile

# 260
  • Мнения: 12
Здравейте и от мен докато не сме запълнили страничките от темата.
Аз изкарах уикенда в чистене.Децата бяха при майка ми и аз му ударих едно пране,чистене и готвене...та ми писна.Уж щях да си отпочина тези дни,то кво стана...Но да ви се похваля,вчера си купихме нов хладилник и бойлер,та чистенето беше най-вече заради тях.Едно изхвърляш друго слагаш...и така.Дано да са ни здрави и да ги ползваме дълго време,че днешната техника като и мине гаранцията и я отпиши.
Днес сготвихнещо много вкусно за първи път го правих - скариди със ориз и зеленчуци,станаха страхотни.Малко ме беше страх да ги приготвя,но като изчетох няколко рецепти за скариди от интернет и с малко инпровизации ги сготвих.
Това е от мен за сега,утре повече.Сега влизам да се къпя и ще лягам,че утре какво ли ме чака...?
Лека и спокойна нощ.

# 261
  • Мнения: 3 317

Ти не съ хили... шот на Стойчев искаш, а на Анаконда не искаш...  Crossing Arms  И не казвай, че си била на село, нарочно си ходиш на село събота и неделя...  Crossing Arms


   

обещавам да съм на следващата среща  Hug 
ако пак е в събота ви каня на село  Wink  та да се видим

# 262
  • Мнения: 4 753
Олеее, кво напрайхте вие...  Shocked  Я бързо предложения за заглавие на нова тема... Нещо тематично за лятото, има две за морето, та ако некой се сеща нещо за планината, да казва...  Thinking

# 263
  • Мнения: 770
Стеле, идея за заглавие нямам, ама като ми остане време ще ти пусна едни снимки на Монтана, може да ги сложиш...

# 264
  • Мнения: 43
Но да ви се похваля,вчера си купихме нов хладилник и бойлер,та чистенето беше най-вече заради тях.Едно изхвърляш друго слагаш...и така.Дано да са ни здрави и да ги ползваме дълго време,че днешната техника като и мине гаранцията и я отпиши.
Днес сготвихнещо много вкусно за първи път го правих - скариди със ориз и зеленчуци,станаха страхотни.

Честито за новите придобивки,да са ви здрави и дълго да ги ползвате!
Скаридките ти да не са като тия,които ядохме преди време в китайският ресторант?Сподели рецептата,че ми се дояде!

# 265
  • Мнения: 12
Мерси,К@ми.
Скаридките си ги купих замръзени  от Кауфланд.Взех и един микс ориз със зеленчуци и 3  бр.ролца от раци.Приготвих ги по следния начин:запържих 1 глава лук,2-3 скилидки чесън(за около 2 мин),след това прибавих микса,така както е замръзен(така пишеше на пакетчето) и го пържих докато ориза се остъкли,след това прибавих 1 ч.ч. зеленчуков бульон,след което го оставих малко да поври на котлона докато изври водата.Накрая сложих скаридите и нарязаните рачешки ролца и малко соев сос.Държах още 5-6 мин. на котлона като непрекъснато бърках.Накрая го серворах със сладко-кисел сос и беше много вкусно.
Подобен е на тоя в Китайския,само че в оня има и яйца.Но мен ме беше страх да слагам яйца,че не знаех как ще се справя.Нищо,другия път.
Опитайте го и споделете.
Хайде сега някоя от вас да сподели някоя и друга вкусна рецепичка.

# 266
  • Мнения: 3 317
искам рецепта за бърз и лесен сладкиш  newsm78

# 267
  • Монтана
  • Мнения: 221
Върти ми се в главата идея за заглавие на тема:В планината е прохладно и чудесно,за монтанчетата там е тъй полезно.  Wink

# 268
  • Мнения: 599
Ммммм,bubitka, иаглежда вкусно.
Докато те четох, огладнях.
Отвори ми работа сега  Simple Smile

# 269
  • Мнения: 12
здравейте,и аз имам едно предложение,не знам дали ще ви хареса:Монтанското дете се върна от море,сега планината го зове.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт