Да започнем деня с усмивка:)

  • 2 548
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 508
Днес се усмихвам, защото ми излязоха резултатите от теста за инсулинова резистентност и диабет и са много добри! Явно диетата действа. (Булгар, булгар!) И разни други резултати излязоха и те са в норма! Mr. Green

Но това не е всичко - утре сме на фетална морфология и ще видим бебчо на 3D!!!! newsm32

# 31
  • София
  • Мнения: 673
Денят ми започва с усмивка от една година насам, защото се будя в прегръдките на най-страхотния мъж, а от 8 седмици идобщо не спирам да се усмихвам Blush

# 32
  • Мнения: 654
Роси ме буди сутрин с вик: "Гушка мамааа!" .Е , как да не се усмихнеш Grinning!

# 33
  • Мнения: 2 149
Поздравления за приятната, усмихната тема  bouquet
Моята дъщеря всяка сутрин се събужда с усмивка и протяга ръчички да я взема,да ми се гушне.Толкова е миличка и галъовна,как да не се усмихвам постоянно и да се радвам на щастието си Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 166
Аз пък заради вас  ще си легна с усмивка. Много мило ми стана от хубавата тема  Grinning

# 35
  • София
  • Мнения: 1 735
Наистина приятна тема!Сутрин се чувствам обичана и обичаща с двете ми любими същества,да видя как се събуждат е нещо много приятно и мило и да ги гушкам.Много хубаво беше, докато пътуваме да видим Кари как се смее на сън-беше неповторимо.Радвам се като гледам как си играят с тати. Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 71
ех, разнежихте ме! хем се усмихвам, хем очите ми се пълнят със сълзи от умиление! за всички вас! ама наистина децата правят чудса с нас, с емоциите ни, с разбиранията ни и със светоусещането!
аз се усмихвам във всеки миг когато ме погледнат ОНЕЗИ нейни големи очи от които блика невинна и бистра обич!когато ми се усмихне с беззъбата си ( все още! ) усмивка ,  когато малките ръчички посегнат към мен с очакване и чуя онова сладурски агу-агу! тогава се обръщам нагоре и казвам простичкото - благодаря ти Боже че я имам!
аз се усмихвам всели път когато видя любовта на съпруга ми в очите му! когато усетя нежността и грижата с кояго гледа и докосва детето ни и мен!
аз се усмихвам когато се замисля, че имам здрави родители, които са до мен, че имам сестра, която ми е най-добра приятелка и великолепна племенница, която обожавам!
аз се усмихвам когато се прибирам от работа с удоволетворение от успешния ден!
аз се усмихвам когато чуя гласа на приятел и усетя приятелска прегръдка!
аз се усмихвам когато разбера нещо хубаво за всяка от вас във форума!
и пак поглеждам нагоре и казвам - Благодаря ти Боже че имам всички тези поводи да се умихвам!

# 37
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 750
Започнах деня с усмивка,защото малкото ми слънчице щом ни събуди се усмихна,нищо че беше 05.30ч сутринта.

# 38
  • София
  • Мнения: 2 508
Днес се усмихвам, защото ми излезе биохимичният скрининг и всичко е наред!   ura
Също така най-после навих половинката да идем на море. Whistling   grinning039 Толкова ми се ходи, ще полудея!  sport027

Общи условия

Активация на акаунт