АВГУСТовските деца с торти и балони правят весели купони

  • 11 446
  • 274
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 302
Димяни, вярно щях да ти пиша преди малко... Честито! и на питката ли да идваме Wink
Дандулина много сте хубави бре... пу пу

# 16
  • Мнения: 564
Гале било е лудница  Joy
Уф аз да ви се оплача, купих гърне, на НУК и се оказа малко, пишока излиза на вън  Rolling Eyes Мамите на момченце, с какви гърнета сте?  newsm78
Дандулина, Дани е страшно сладурска  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 525
С обикновено. Чико.

# 18
  • Pleven
  • Мнения: 0
Здравейте многобройни мами.искам да се присъединя към вас понеже и аз съм августовска мама.на 22.08.2007 г. се роди малката ми дъщеря Виктория.много е любознателна.ще се радвам ако ме приемете и мен.лек и спокоен ден на всички мами

# 19
  • София
  • Мнения: 1 724
Димяни, честито прохождане!
Сладкишче, погледни линка на Световната здравна организация, който са ти дали. Няма такова нещо на 1 година на тежат 10 кт. Нормите за теглото там се определят от теглото на раждане, за родено 3 кг дете нормата за 1 година /средната/ е 9 кг. Яна на 11 месеца и половина беше 8 020, но аз съм 1,52, баща й - 174. Е, тя как да стане великанка??
тия работи за сндрома българските педита дето не знаят никакъв език и от СЗО идея си нямат,  да си ги наврат в...чекмеджетата!
дандулина, големи красавици сте. Много готини бузки!
Хари, супер идейна си! Нещо нямам ентусиазъм с малката, за Дани правихме какви ли не чудеса, сега смятам да празнуваме четиримата с торта.
Запазих места за Париж,  Grinning заминаваме ,живот и здраве! с баткото до Дисниленд за 5 дни през септември.

Последна редакция: ср, 23 юли 2008, 12:46 от Енита

# 20
  • Мнения: 6
Здравейте, майчета и от нас. Моята дъщеричка е родена на 1.08. 4100г и 50см.
Ще се радвам ако ни приемете във вашата компания.

# 21
  • Видин
  • Мнения: 685
Котаранче, добре дошла и весело изкарване в нашата компания Hug
Мама Juli, добре дошла и на теб. И аз съм родена на 1.08
За мерките, ние сме 10600гр и 81см, но пък аз съм 175, а татито ни е 196. Така че при нас няма как да е дребен Mr. Green
Фетица, ние сме със съвсем обикновенно гърне. Пробвали да го сложиш плътно назад Thinking
Сладкиш, голяма побойница ще се извъди Кал Flutter Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 1 380
Момичета,мерси за инфото....явно аз съм вманиачена майка.....
Енита Кал се роди едра и би трябвало сега да е около 10 кила.....но важното е да няма бактерии, ако ще да яде.
Иви мерси за инфото.Гледам Кал и Ели с еднакви мерки....... hahaha hahaha hahaha
Нали са вегетарианки. Mr. Green
Фетица, не гърнето е малко, ми пишока е голям явно. Crazy hahaha hahaha hahaha
Сладкиш, голяма побойница ще се извъди Кал Flutter Heart Eyes
Ми то и мен да ме насилват сестри, да ми взимат кръв и аз така ще правя. Аз като раждах и казаха спешно секцио реших да бягам през прозореца, а после Кал на кой такава. bowuu bowuu bowuu
А мамите дето готвят от "ХЕр бебе".....вдигат таксата с 2 лева. Crossing Arms

# 23
  • София
  • Мнения: 5 759
kotaranche, Juli добре дошли при нас! Hug

Теди,малкта е станала страхотна сладуранка! Heart Eyes Hug

Ния,радвам се че сте изкарали батерията! Hug

Гале,на Ози е 5 лв на ден и Хер бебе ли стават толкова?

Райън го считаме за проходииииил  Crazyщом казвате Simple Smile в нас е пъргавелка но и пада де Simple Smile но на вън още не съм го пускала  Rolling Eyesстрах ме е още,като стане по стабилен тогава! Peace

Енита,завиждам ви за екскурзийката! Flutter

Нелинце,ми що да не дойдете bowuu Hug

Фетица,аз имам на Чико анатомичното! /не ,че го използваме! Crazy

Марти,заглавието е много хубаво! Hug  bouquet

Ние излезнахме малко и то един вятър като задухааа.... заваляяяя и бегом в къщи! Crazy 

Последна редакция: ср, 23 юли 2008, 12:45 от Димяни

# 24
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Котаранче, Мама Juli добре дошли при насHug

# 25
  • Мнения: 222
Здравейте и от нас!

Хубаво-захлаждане, но то направо е студ. Бяхме сутринта 2 часа навън, имах чувството, че е един студен, зимен ден. Важното , е че Перси успя да глътне чист въздух.. Колко е чист, това е отделен въпрос, който няма да се коментира.
Добре дошли на новите мами!
Хари-поканите са невериятни!
Димяни-честито на Раян и Теб за прохождането!

Няма да правя изказване по въпроса за биенето на детенце. Всяка майка сама решава как да възпитава детенцето си! Въпрос на избор. Аз лично 1,2 пъти съм удряла Перси по дупето, заради ухапвания. Всеки пак всяко нещо си има граници и всеки човек нерви.

# 26
  • София
  • Мнения: 5 759
Я да ви питам и вас: Кога да направя прощъпулника?
Знам,че е добре да се направи на тази фаза която сме в момента,а не чак като проходи напълно стабилно нали? Thinking уж за това се и правил за да проходят стабилно и да не падат  Crazy

Хари,забравих снощи да ти кажа,че поканите са номер 1  Heart Eyes Peace   bouquet

# 27
  • Мнения: 525
Добре дошли на котаранче и Джули.

Незнам за Хер, но Ози никога не ми е отказвала. Винаги похапва. Днес имаше кюфтета по чирпанси и ги излапа за секунда.
Ама тея 5 лева ...все едно буркани да купувам. От друга страна яде прясно готвено.

Хари, амбицира ме допълнително. Аз сега ще мъдря някакви подобни подаръчета за гостите на РД, защото за покани е късно.
Дано успея да сътворя нещо с левите ръце. Mr. Green

# 28
  • София
  • Мнения: 5 759
Боянче,и крем супата и кюфтенцата са ммм.... Party
Сега и мен ме зарибявате за поканиии....... за РД Crazy
Къде ли да отида обаче тук в Люлин? newsm78 Mr. Green

# 29
  • Враца
  • Мнения: 173
Леле момичета, много ми стана кеф че ви е харесала поканата   bouquet Heart Eyes
kotaranche, Juli добре дошли при нас! Приятно изкарване!
Сладкиш, смях се от сърце с малката разбойничка. Нацелувай я от мен!
Енита и аз завидях за екскурзията  Mr. Green
Дими да нацелуваш дребен от нас! Честито прохождане!
Фетица, не гърнето е малко, ми пишока е голям явно. Crazy hahaha hahaha hahaha
 Joy Joy Joy
Някой пита за поканите - Горната част (фунийката с украсата и торбичката с аромата) ги дадох в едно магазинче за опаковане на подараци - там ми ги направиха. А снимката и надписа на паус ги дадох в рекламна къща. След това само ги сглобих  Crazy
Кроки мерси за инфото   bouquet Ще го прочета малко по късно, че нещо ме притиска времето.
Ох, може и да съм забравила някой, но трябва да ставам.

Общи условия

Активация на акаунт