АВГУСТовските деца с торти и балони правят весели купони

  • 11 436
  • 274
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 47
Момичета единия списък е пълен, а другия ще попълваме с данни кой когато може. Няма краен срок. Като си минем консултациите и като знаем мерките ще ги добавяме. Понеже искахте актуализация на списъка в новия ще добавяме децата, които са станали на годинка и за които са пратени мерки. Ако някой е станал на годинка и не си знае мерките, а иска да е там да пише ще го слагам без мерки. Моля никой да не се обижда. Както малко по малко се попълваше списъка с родените бебешори, сега малко по малко ще запълним и порасналите ни момиченца и момченца. След малко пускам новата тема и ще видите списъка в новия му вид пък дано ви хареса  Heart Eyes

# 271
  • Мнения: 1 554
Теди е с ситен обрив по гърди4ките,малко по корем4ето,на кра4етата от вътрешната страна има някоя друга ситна пъп4ица,дупето му от 3 дни е подсе4ено,да се притеснявам ли? утре му е кръщенето,баси............ Sad

# 272
  • София
  • Мнения: 5 742
Фетица,дано са зъбки! Praynig Hug

Вале,звучи ми на претопляне или алергия Rolling EyesДано не е нищо сериозно и бързо д минават! Praynig Hug
Весело изкарване на кръщенето!

Лято Hug

Утре сме на прощъпулник на Бобето на Ребека и сутринта ще меся питката Party

Хари,браво на Влади  Party Hug Heart Eyes

Ние от както проходихме се поотрепахме здраво ooooh!Днес 2 пъти пада и си удари главата,падна за капак вечерта и от спалнята и почервеня веждата... утре ше видим Rolling Eyes
Вчера,паднахме на вън и пак главата ooooh!
На вън вече само с каишка до като стане стабилен Naughty

# 273
  • Враца
  • Мнения: 173
Дими и ние сме с каишка на вън. Много си пада на главата. Сега като залитне я оставям да пада, но ако видя 4е ще е на главата я стягам здраво, да омекотя удара.
Тази нощ и Владичка ми не спа. Имам чувство че нещо я боли, но не мога разбера какво Thinking Миля че сега не са зъбките, може би стомахчето, но не съм сигурна. Днес се и наака 2-ва пъти при положение че от 6-тия месец ака в гърне  ooooh!

# 274

Общи условия

Активация на акаунт