АВГУСТовските деца с торти и балони правят весели купони

  • 11 440
  • 274
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 525


хммм,Жорка нещо ми се цепиш от коликтива Whistling

Що ?
Не  е верно.Simple Smile

# 226
  • София
  • Мнения: 5 752
Оп.... принцесата с тати! Crazy Party Hug

# 227
# 228
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 362

искам да кажа на Гита,4е дъщерите и са ужасно разли4ни,но всяка с собствената си красота Wink

 Heart Eyes Много си права. Още от раждането си са абсолютно различни. Танти се роди с мноооого коса и черна и чуплива, очите черни, а Емма със светли очи, без коса, а сега тази, която е порастнала, на слънцето рижавее и е права на клечки. И като характери са различни. От време на време само имат общи физиономии.

Оффф, преди малко мъж ми звънна от стадиона и слушах на живо "Nothing Else Matters". Поаках се от кеф. Искам и аз да съм там, ама късно. Нищо, де, септември ще ме води на концерт на Brand New Heavies

# 229
  • София
  • Мнения: 5 752
Гита,нашата коса също рижавее леко  Crazy
А за Металикааа..... мммм .... не съм и фен но пък имам любими песнички  Heart Eyes

# 230
  • Мнения: 1 258
Честити ходещи сладури Hug
Честита придобивка и на Райън!
Аз съм много голям фен на Металика,но не успях да отида! TiredНямаше кой да гледа дребното!И по тоя повод съм много нещастна Sad
За храненто сам-Давам да се храни сам с всичко без манджа!Иначе бнан,прасова,кайсия и други подобни +бисквити и Зайо-Байо си хапва сам,ама манджа-НЕ NaughtyНямам намерение да чистя мазни петна след него  Crossing Arms

# 231
  • Мнения: 223
Ей, за една тумба мами  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Честито на ходещите Божидар, Ивон и Иван!
Аз скоро няма да ви се похваля с това, но майка ми казва по повода: "Когато е кротък и не ревеше се радваше, а сега, когато е кротък и поради това не ходи се тревожиш."  Тя Гита знае, но да ви кажа и на вас. Отиваме ние в Педиатрията по повод ниския му хемоглобин и там налитаме на една невроложка, която казва, че кръвта си е ОК, ама бебето било меко, мързеливичко и не били лошо да му се направят масажи по-яки. Честно казано ми стана тъжно, защото обвиних себе си, че не съм го карала да прави крачки, да го бутам да пълзи, да стои. Но аз смятах, че трябва да изчакам той сам да прояви желание и че, ако го насиля, ще му навредя. Все пак смятам, че няколко гимнастики няма да навредят и ще го заведа през септември.
Сега обаче го държим за ръце и само за дни започна да стъпва смело и на цяло ходило. В тази връзка, Жоре, няколко пъти съм хващала ръчичките на Явор, за да се изправи от коленца на ходило. После просто сам си стана и сега си става. Не ми се вярва, но на 10 месеца той не МРЪДВАШЕ от седналото положение.
Да кажа за хемоглобина - 103 е(а беше 104). Желязото е почти в норма. Наложи се да му вземат кръв от вената и той мълча и гледа като осъден. Сега пак давам Малтофер и съм затиснала устата на всеки страх в мен Stop Заради тази анемия явно е бил злояд. Сега тежи 8150 (Сладкишче)
За РД-то на Явор ние нищо особено не направихме. Просто имаше балони, торта и роднини. Чух се с момичетата, с които раждах, и те не бяха хипер превъзбудени от празника и това ме успокои. Аз не съм празничен човек. Как ще стана празнична мама Cry
Мама ли казах? простете, аз съм КАКА. Според мен упорито не ни наричат мама, защото мама е самото присъствие, вечната наличност, която не чакакаш и не викаш, а си е с теб.
Гита, отмахвам от вас облаците! Пу, Пу да идват в Шумен, да бягат от Емма
Всички зъбаци да излизат и да не ядосват бебоците!
Пак стана дълго Cry

# 232
  • Мнения: 525
Една година и два дни звучи някак си по така.. Wink

# 233
  • Мнения: 223
Една година и два дни звучи някак си по така.. Wink


Помъдря детето, оглупя майката... Добре, каката исках да кажа

# 234
  • Мнения: 525
Такава майка да имаш.  Wink

По темата, незнам честно казано дали насила изобщо нещо може да се постигне.
Аз непрекъснато я провокирам да се изправя или да седи на колене. Ама то това последното кой го прави доброволно. Laughing
Виж гимнастиката е за бели хора.Simple Smile

Лека нощ.

# 235
  • Мнения: 223
такава бяла звездичка да си имаш. Хич няма нужда да бърза и да ми засрамва момчето с постижения.
Лека да е

# 236
# 237
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Ха, такааа, да ви почерпя за здравето на Рошлето, което днес става на цяяяла година  Hug


и накрая по чаша кафе


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И НА АСТРАЛНИТЕ Й БЛИЗНАЧЕТА НАДЕЖДА И ГЕОРГИ   bouquet

# 238
  • София
  • Мнения: 3 911
Честит рожден ден на Ния, Надежда и Георги!
Да са живи, здрави, весели и усмихнати дечица!




Мед, не съм давала, но и не мисля скоро да давам.
Някой беше споненал за привързаността. Е, такова чудо като нашето едва ли има ooooh!. До тоалетна и сутрин като се мия е взимам с мен, иначе е нещо страшно. Никой и нищо не признава, щом мен ме няма.
Не й давам да яде сама Naughty, защото не ми се чисти след всяко хранене. Има време кога ще се храни самостоятелно.
Ех, Ментина, и аз се притеснявам за зъбчетата, но какво друго ни остава освен да чакаме Simple Smile. Весел празник и ще стискам палци да не вали fingerscrossed.
Птигра, честито зъбче на Мира tooth.
Валерия, Ади, Ребус, честито прохождане на малчовците.

Чао и приятен ден на всички  bouquet.

# 239
  • Мнения: 389
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА РОШЛЕТО на mentina  и на ЖОРКАТА на sheherezada


Букет за мамите
 Слънчев ден ви желая

Общи условия

Активация на акаунт