АВГУСТовските деца с торти и балони правят весели купони

  • 11 447
  • 274
  •   1
Отговори
# 240
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Мами, преди тръгване искам да купя на Мони обувчици за прохождане или каквито му се полага за около 1 годинка  Wink Wink, но вече съм забравила какви съм купувала на баткото - моля да ми помогнете с имена на фирми, марки и модели  Praynig Praynig Praynig Благодаря ви   bouquet

# 241
  • Мнения: 389
www.kolevikolev.com/ -тези са за прохождане а тези за по голямо, вече ходещо краче
http://www.kapchitsa.com/

# 242
  • вкъщи
  • Мнения: 2 466
здравейте мами!
ето,4е пак съм тук,готвим с е рождения ден на мони.
мони  еголяма хала,няма  спиране просто.всяка седмица сме на детски рожден ден и ми прави впе4атление ,4е като него такъв бяс няма друг.някой дечица дори не пълзят и не с е изправят,камо ли да вървят,а нашия ве4е бяга.днес събори една огромна саксия и се одра на цветето доста,сега з арождения ден ще е с рана.
нашите ремонти са зацикликли нещо ooooh!само с е местим от баба в баба,ама все някой ден ще се нанесем де.
монката има страшен апетит,много оби4а плодове да яде,и от нашата храна му е най вкусно,4ак си бута лъжицата сам в устата.
лек ви ден!

# 243
  • Мнения: 1 554
Честит рожден ден на най сладкото бебе в форума Рошлето Hug

Последна редакция: сб, 26 юли 2008, 09:34 от Морска

# 244
  • Мнения: 1 380
Честит рожден ден на Ния и Георги!
 newsm59 newsm67 newsm38 Gift  ura  bigdance2 dazzler1 dance Tada
Тиги те са 2 причините са не яденето в тази възраст.
1.пикочна инфекция
2.анемия
Е ние бяхме с първата диагноза. ooooh!
Вчера ни излезе резултата от кръвната картина и хемоглобина е 115. Peace Според мен си е о.к.
На 6 месеца беше 105 и педито ме караше да давам Молтофер, ноаз не исках, и с кашата на Милупа 7 зърна оправих нещата. Praynig

Дано Яворчо се оправи по-бързо.  Praynig Praynig Praynig
При вас явно е наложително даването на лекарства за хемоглобина.
Взимаш ли му детска кухня?  newsm78
Казват, че с месо се вдига но не е вярно. Naughty
Кал и сега не яде.Е в манджите от ДК има, ама тя ги отделя и ги хвърля, рядко да хапне някое парченце.

Купи му каша на Милупа и ако не иска да я яде, защото ние и сега не ядем каши му я слагай в
АМ.Ще видиш, че ще има подобрение. Heart Eyes

# 245
  • Мнения: 514
Добро утро дами!

Честит първи рожден ден на сладката Ния!Да расте много здравичка ,щастлива и да има едно прекрасно детство изпълнено с много красиви моменти!
Честит първи рожден ден на Георги!Да расте много здравичък и заобиколен от обич и много усмивки!


За прекраните мами!


Сега по темата:

Мед--не съм давала и мисля да поизчакам!Гледам че нямаме алергий но за всеки случай! Peace

Птигра, честито зъбче на Мира . Crazy
Валерия, Ади, Ребус, честито прохождане на малчовците. Peace Peace

За привързаността--Доста е привързана и аз като Марти си я мъкна по мене сутрин като си правя тоалета!

Не яде самичка ,но и давам отвреме на време дъ държи лъжичката и сама да си нацелва устата!Успява но доста се размазва!Няма човек който да не се е научил нали!Има време като стане по -осъзната!

Другото направо Ви завиждам като чета как по-вечето вече ползвате гърнета!Неиска това дете и това си е #Crazy #Crazyнаправо в чудо съм се видяла !Слагам я на гърнето когато знам че си върши работата и тя нищо!Сложа й памперса и няма и 5 мин. и вече е готова!

Тиги--дано бързо се справите с хемоглобина!Стискам Ви палци!

Нашата лична е отпуска та кота се върне ще пуснем изс. и ще направим една консултация!
Е хайде че стана доста дълго и малката вече мрънка!
Хубав ден Ви пожелавам!

# 246
  • София
  • Мнения: 5 759
Честит рожден ден на Ния, Надежда и Георги!
Да са живи, здрави, весели и  mnogo усмихнати!


# 247
  • вкъщи
  • Мнения: 2 466
ееенашите рожденициднес 4естит рожден ден на ! как можах да ги забравя ooooh!
нека растат много здрави,щастливи,умни и палави!

# 248
  • Мнения: 222
Добър ден от нас с Перси!

[b]Честит Рожден Ден на Ния, НАдежда и Георги!
Да растат здрави, усмихнати и много послушни! [/b]
[/color]

# 249
  • Мнения: 564
ЧЕСТИТИ РОЖДЕННИ ДЕНЧЕТА НА СЛАДКИТЕ ПРАЗНУВАЩИ    bouquet

# 250
  • Мнения: 116
 Shocked  Shocked ммммм mentina какви са тия вкусотии бре жена? И то толкова рано сутрин ...
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА НИЯ! МНОГО ДА ВИ СЛУШКА И РАДВА, НЕКА ДА Е ПАЛАВА И ЗДРАВА!  Hug  Hug
Сега чакам снимки от първия рожден ден и кръщенето  Crossing Arms
Стискам палци за времето

# 251
  • Мнения: 660
Честит да Ви е Рожденният Ден мили деца Ния,Георги и Надежда.Нека растете здравички с прекрасно и весело детство...


Ние сме добре иначе,проклинаме гадното време,че няма слънчице и е хладно,като излизаме пак слагаме памперса тамън го бяхме махнали и навън,но сега е студено и няма как да го разъбличам да пиша псотоянно навън.
За гърнето научи се да ака на него,но отказва да пиша,иска прав да е,еми пак съм доволна поне акането оправихме Peace
За датите за празненството аз помня 30 август,3 септеври,1 септември и 25 август май имаше,нататък ми се губят,може и да бъркам,като се сложат ще гласувам за дата...
За неяденето,от 4 дена и ние с ме в отбора,нищо почти не иска да дяе,плюе,което е много странно за него,той по-принцип е с доста добър апетит като цяло..Отдавам го на зъбите,избута ни и 8 я,показал се е и до 1 седмица предполагам вече ще е излязал изцяло...
Ами май толкова засега....До скоро...

# 252
  • Мнения: 525
Честит първи истински празник на Ния !



Тук моля Ангелът да се чувства лично поздравен. Hug

Честит рожден ден на Георги и Надежда !

С най - искрени пожелания. Heart Eyes

# 253
  • Мнения: 1 037
Честит рожден ден на Ния,Надежда и Георги!Здраве и късмет желая на тях и семействата им!  bouquet

И моя утрешен рожденник не иска да яде много,но определено в периода на избиване на зъб.За сега има само три(най-вероятно е най-беззъбото бебе :rollSimple SmileИ се чудя като не яде много ,как дриска по три пъти на ден.Нещо се е поразхлабил тия дни,че сега му сготвих специално картофки с ориз и малко домат на фурна.Имам една книжка "Хранене на детето от  1 до 16 год",много яки рецепти има вътре.
Има ли мами ,даващи Нестле джуниър за след 1 год. вече.Снощи му дадох такова мляко,и сутринта акото беше леко зелено.Имам спомени ,че при смяна на мляко се получава промяна в цвета,ама да се консултирам и с вас.
 Лек ден от нас и утре ще черпим!Подаръците са в торбите,гостите поканени,остава да духнем и свещичката! Hug

# 254
  • Мнения: 229
Благодарим за пожеланията  Hug

ЧРД и на другите рожденници  Hug

Ето и една малка почерпка:

Общи условия

Активация на акаунт