Отговори
  • Мнения: 47
заглавието е дело на DiVeNa и лято

Ние сме 167 мами августинки
Имаме си 70 момиченца и 97 момченца

Кои сме ние????..........ЦЪК
                                    ...и....
                                                                 ЦЪК

НАШИТЕСНИМКИ
потреб.име:avgustki
парола:********

Когато слагате линк към снимка, първо излезте от профила си в снимка.бг, и тогава чрез опцията "търсене" дайте линк. В противен случай при другите потрбители се отваря началната страница на сайта.
Как да добавим картинка към профила, в подписа или в мнение

+ МОЛБА ЗА ПРОДЪЛЖАВАНЕ НА МАЙЧИНСТВОТО СЛЕД 315-ЯТ ДЕН
+ телефони на НОИ за проверка на болничните /ако има кой да ви вдигне/
926 19 90
926 19 86
926 19 71
926 19 61
926 10 10

Справка за изплатени Парични Обезщетения и Помощи от ДОО чрез НОИ - актуално състояние

Полезни линкове:
Захранване
Естествено въвеждане на твърди храни (Педагогическо захранване)
Захранване
Захранване - 2
Алергии при бебето
Грижи и развитие
Полезно за уменията на бебето
Развитието на детето
Първите игри
Масажи и гимнастика - описание
Масажи и гимнастика - с картинки и примерна програма
Комуникативен бебшки масаж
ЕБХ (естествена бебешка хигиена)
ЕБХ - помощни средства
ЕБХ - Развенчаване на традиционните митове за приучването към гърне
ЕБХ (на немски)
Имунизации, лекарства и изследвания
НАРЕДБА № 15 за имунизациите
Сайт за проверка на лекарства (съвместимо ли е с кърменето)
Референтни граници на кръвта и урината
КХП и ЛП на разрешени за употреба лекарства
Лекарствени средства
Други
Полезни връзки
Полезни връзки 2
Именник
детски песнички, стихове, филмчета, игри....
Детски центрове-София
ЧАСТНИ ДЕТСКИ КУХНИ(Сф)
Ози
Хер бебе
Джуниър меню
Кухнята на мама Люси


Детски магазини(с линкове по градове)


Детски on-line магазини:
www.shop.danet.bg   www.pakostnik.com   www.family-bg.com   www.simonovi-bgshop.com   www.smenzamen.com   www.igra4kite.com   www.stefi.biz   www.marseltoys.com   www.bgbazar.com   www.marti-online.com   www.zadeteto.com   velanas.com   www.vip-baby.com   shop.dechica.com   nanibg.com  Comsed    www.crazykidsbg.com   bulstore.com   baby-market   www.mobilis.bg   bazarbg.com   megashop.bg   www.zabebeto.com   www.papagal.net   www.vegatoys.com   mal4o.com   www.best.bg   monitrade.911.bg


Предложения за заглавия:
АВГУСТинче зъби се в огледалото, майка му старателно и четката и пастата подбрала е - Оранжево небето
Най-прекрасното е то, АВГУСТинчето добро! - DiVeNa
АВГУСТинче, палавниче малко, всяко от тях ще стане християнче! - PIVANOVA
Смях се чува отдалеко, АВГУСТинче идва с букет в ръцете! - PIVANOVA
Августински смях се чува отдалеко, ето Първата годинка празнуваме с детето!- PIVANOVA и лято
Пие мама кола и кафе, а не дава на АВГУСТинското дете! - PIVANOVA
Стана вече на годинка АВГУСТовската дружинка! - DiVeNa
Раз, два, три - АВГУСТинче ти ритъма хвани! - DiVeNa
АВГУСТинчетата гъби са зелени, за майките си вечно залепени - Гита Ог
Кога се роди, кога порастна АВГУСТинчето прекрасно - Гита Ог
През АВГУСТ празнуваме година,от както на този свят ни има! - Криска
С парти шапки и балони, Августинче прави весели купони! - фетица
Августинчета дивеят и по бърдей партита куфеят! - фетица
Мама прави торта, тате пазарува, иде празника голям - Август, ставам сьс 1 годинка по-голям - Оранжево небето
Подарьк Август ще ми донесе - за 1-вата годинка на едно пораснало дете - Оранжево небето
Бели ще правим и през Август, то се знае.Шкафове отваряме и дьрпаме опашките на котките ни даже! - Оранжево небето

 
Предишните ни теми:
15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85

Последна редакция: чт, 31 юли 2008, 05:37 от Август07

# 1
  • Мнения: 1 554
първаааааааа Party

Теди тази ве4ер достта се поизпоти ,голямо обикаляне беше из стаята,но ме притеснява 4е има и на кра4енцата а и това 4ервено дупе Rolling Eyes

# 2
  • София
  • Мнения: 5 721
Лято   bouquet

Дивена   bouquetПрекрасно заглавие! Peace  bouquet Hug

Вале,ако се притесняваш толкова заведи го на лекар  Rolling EyesАз си мисля,че си го претоплила но не мога да съм сигурна! Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 1 554
абе утре попа като го изкъпе с светената вода и вси4ко ще му мине Flutter

# 4
  • Мнения: 525
Чакаме снимкииии. Wink

Вале, знам ли..Може би Димяни-ту:) е права. Но ако са от претопляне все си мисля, че до утре може да минат.
Фенистилче нещо дали не може да се мазне.. Thinking

Хари, същия проблем снощи. Събужда се няколко пъти с рев. Чак за корема й се притесних.
То знае ли човек..Никой като не казва нищо.Simple Smile
Баща й ме набеди, че не съм й сложила червен конец, пустия..
Май ще я гледаме на пистата в Монца мъничката Влади. Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 1 554
намазах го целия с фенистил Peace

# 6
  • Мнения: 525
Simple Smile
Предишната ни лекарка ни беше дала веднъж фенистил капки и каза, че са за алергия..Не че тогава имаше.
Но незнам как се дават честно казано и дали са подходящи.

# 7
  • София
  • Мнения: 5 721
Капки съм давала един път за 5 дни 3 пъти по 3 но заради дерматита и е било единичен случай!

Боянчее.... къде са снимките моме на подаръчетата? Thinking  Mr. Green

Вале,попа ще го оправи даааам! Crazy Peace

# 8
  • Мнения: 1 554
 Crazy

имаме колелозабравих да се похваля ,но дръжката нещо ми е мноого ниска,една мацка ми каза 4е трябв ада има удължаваща се 4аст ама дали има,утре ще проверят хората които ни го подариха Mr. Green снимка да ка4вам ли?

Бояна кви подаръци? я давай снимки тука Sunglasses

# 9
  • Мнения: 82
Привет!
Докато напиша и ме изпреварили,иначе щях да съм втора-нищо,друг път!
Честит рожден ден на Ния,Гого и Надежда!
Дечица следки,желая ви от все сърце да сте здрави,много весели,усмихнати,да растете щастливи и радостни игри ад изпълват дните ви!Честит празник и на вашите майки!

Тиги,права си че това си е и наш празник и ми се струва,че винаги ще си остане такъв дори и като порастнат!
Честити месечинки!
Честито и на всички,които през изминалата седмица празнуваха първите си годинки,бъдете здрави,силни и щастливи!
Съжалявам,че не пиша често,но все не ми достига времето,а и дребчо взе да спи само по 2 часа през деня и хич не смогвам.
Честито на всички придобили се със нови зъбки!
Честито на ходещите крачета!
Мирко от няколко дни е много крив,зъбките много го мъчат,но съм благодарна,че е само кривотия,а не и други симптоми.Вече имаме и  два кътника.Миналата неделя "проходи" ако мога така да се изкажа,но само босичък и то по тревата,после с обувки не помръдва.Не се изправя,не е стабилен, дори като го държим ние стъпва на пръсти,което ме тревожи.Мъжа ми само ми мрънка да го водим вече на лекар за пръстите,но аз от страх все отлагам и сега обещах септември месец да отскочим до София за преглед.Иначе много приказва и е адски весел,само някой да му се усмихне или да му каже нещо и  той започва да му говори и да се смее.Храни си се много добре,вече и плодове яде,но пие малко водичка.Сега се научи да стои на колене и на длани все едно че ще пълзи,но не го прави,а се клати напред назад и накрая пада настрани.
Тиги,не се тревожи за ходенето,ще си тръгне детето,за сметка на това май е наследил твоето дар слово!
Ние миналия уикенд ходихме в Елена,за първи път стъпвах там,но ми хареса,хотелът беше на няколок километра извън града и беше хубав,сега ми се ще да идем на почивка там.За два дни направо забравих за реалността,а Мирко се държа прекрасно!
Много ви прегръщам всички и целувки на малчовците!
Стана дълго,за което се извинявам!

# 10
  • Мнения: 525
еЙ, НЕтърпеливо бе.Simple Smile
Секунда..

Eто.Simple Smile


Вале, и кво, ся с две моторетки ли ще джиткаш. Laughing

Последна редакция: сб, 26 юли 2008, 22:42 от BateJoro

# 11
# 12
  • София
  • Мнения: 5 721
Вале,на нашето колело дръжката се регулира с бутонче за височината!
Давай снимки  Mr. Green

Криска,честито прохождане! Party
Елена е прекрасна....  Heart Eyes от 2 г. обаче не съм стъпвала там  Rolling Eyes

Рибиии..... айде,айде! Sunglasses Mr. Green

Вале,пита да качип ли и без разрешение качваш ааааааааа.............. Naughty Mr. GreenАйде да ви е честито  PartyУтре  ще кача нашето то е като мотор  Sunglasses


Бреййййййй.............стилна работа  Thinking
Поздравления Party Hug  bouquet Страхотни са! Peace Heart Eyes

# 13
# 14
  • Мнения: 1 554
Я къв мотор,да не съм се прекарала Rolling Eyes

показвай бързо Peace

малииииии,Бояна какво си сътворила Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт