Отговори
# 45
  • Мнения: 223
Велева,  Hug Hug Hug и за диетата, и за роклята и за цеденето и за кърменето
Велева,  Naughty Naughty Naughty за "старичките" в изреченията ти
За съжаление ние казваме по телефона "аи ТАТЕ". Голямо татосване. Изпратихме тати да се нервира на работата си в София и голям рев падна и от трима ни.
Жоре, ние торта не пипваме. А мечтаех за смело дете Laughing
Явор днес започна също да се кара и да размахва пръст. Голям смях. Никакав респект нямаме от него
ПИванова, положението с кърменето е същото при нас. Не ме дърпа по улиците и през деня да суче, но не заспива в ръцете ми, ако не го кърмя. А в София сме сами и не знам как ще става тоя номер със съня. Аз мисля да го отбивам полека лека до към септември. Сега ще му дам АМ сутрин, а през септември и за засипване. От чаша може ли да се пие АМ?
За варненките една физиономия от Явор. Морето го озадачи, а пясъка направо - ъъъъъъъ. Иначе в Морската се разходихме чудесно - слушахме двама оперни изпълнители. Беше пълно с деца

Последна редакция: нд, 27 юли 2008, 15:05 от Тиги-Мигъл

# 46
  • София
  • Мнения: 1 724
Тиги, боже какво голямо дете. Има физиономия на тригодишен Яворчо, пу,пу,пу.  Heart Eyes  . Hug за споделянето на радостите и за упреците.Права си!
АМ може да пие от всичко, в чаша, трябва да го поразбиркаш, за да се разтвори. Яна при отбиването започна да ме дърпа за гърдите /въпреки, че не е сукала, но беше достатъчно голяма да разбере откъде е кърмата в шишето  Simple Smile/, но постепенно спря. HugЗа оперните изпълнители, живот и здраве ние на 8 ми август в Банско ще слушаме джаз на площада.
Димяни, да покажеш творението, че да се засрамя. Хубав празник ти желая!
Марти, има деца, които така си спят. Да не те  отчайвам, но с баткто се наспах, когато навърши две. Дано вашата одисея е по-кратка.
Нашият батко днес си идва от гости при баба си. С Яна сме направили торта и го чакаме с нетърпение.

# 47
  • Мнения: 1 380
Енита браво за килата и новата рокля.....само така.
Аз преди пазех диети, но сега откакто проходи "кучето" ми и старите дрехи ми станаха широки....ептем ще се изгубя с това не ядене и  не спане. Mr. Green
А лошото е, че ям боклуци през деня, защото нямам време да си сготвя.
Баници, кифли, китайски лайна......хапвам на 2 на 3 и от 2-3 седмици гастрит ли какво ли имам, ама ве4ер едвам заспивам от болки в корема.
Мисля да отида да си пусна пълна кръвна картина тия дни.
Гита не е случайност че улучих подаръка, защото и на нас такъв ни купиха, но в синьо.
Снощи бяхме на купон на РД на един приятел и майка гледаше Кал.Сега така ми се спи.....а дивака не ще.Спа 10 минути в колата, на път за вкъщи.
Ходихме в едно заведение "Добро" да ядем миди и сега ТАКА НИ БОЛЯТ КОРЕМИТЕ С мъжо.  ooooh!
Добре, че на Калини не дадох, че да ме побърка после.
Точно щях да напиша, че Калина ми размахва пръст и Тиги ме превари......никакъв страх от мен, само от баща си има респект....ама той не ще да я бие..... Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 48
  • Мнения: 116
Тиги, боже какво голямо дете. Има физиономия на тригодишен Яворчо, пу,пу,пу.  Heart Eyes  . Hug за споделянето на радостите и за упреците.Права си!
......
верно е! И не само Явор. Мира няма коса /е има де, ама сега израства/, има един по-голям зъб и един невиждащ се и на фона на повечето ни дечица изглежда като бебе /на 5-6 мес. да кажем/. Незнам що? newsm78 Явно младее  Joy Joy Joy
Енита, браво и от мен за килата!   bouquet

# 49
  • Мнения: 1 380
Честито християнче на Морска!!!
 newsm51

# 50
  • Мнения: 1 258
Честит първи рожден ден на сладурковците!

Да са много весели,щастливи и много, много послушни!



Морска и аз стискам палци обривчето да не е сериозно Peace

Лято много благодаря че си забелязала,че дребното прави 11месеца днес  bouquet

Да ви се похваля и аз!Днес моето малко мъжле проходи!Беше много смешен! Joy

Тиги,малкото Яворче е страхотно Heart Eyes

Надявам се мамите на рожденниците да хвърлят насам по някоя снимка от празника Party

Hug
Честит рожден ден на Емма,  Данаил и Радослав!   bouquet

Аз изписах цял ферман преди малко, но Митко рестатртира компютъра, преди да го публикувам  Confused  Сега пък аз ще му го върна като няма да пиша колко бил добър и прекрасен ...  Naughty

Лек ден на всички   bouquet

 hahaha hahaha hahaha


Дивена,много готино заглавие  bouquet

# 51
  • Мнения: 18
 Hug

Честито на рожденниците   bouquet

Ето малко да се посмеете  hahaha

Ако децата имаха форум това щяха да са темите в него...

"Опитват се да ме хранят с цветно зеле: как да реагирам?"
"Не съм акал само от два дни, как да се спася от тръбичката, "Дуфалак"-а, клизмата и т.н.?"
"SOS! Мама спи през цялата нощ!"

"Струва ли си столчето "Чико-Поли"?"
"Не ми дават да късам тапетите!!!"
"Как да се промъкна до котката?"
"Поход в поликлиниката. Писна ми!!!"
"Не дават да разхвърлям котешката тоалетна: реакция?"
"Слагат ме да спя в 9 вечерта. Как да се борим к това?"
"Помощ! Мои снимки по голо дупе са в Интернет! Как да протестирам?"
"Почивка в чужбина - струва ли си да вземам и родителите?"
"Свирене с уста и други начини на творческо самоизразяване"
"Защо пакетите със салфетки стигат само за половината стая и къде мама държи втория пакет?"
"Някой пробвал ли е на вкус "Фастум-Гел"-а? Искам, но досега не ми се е удало..."
"Какво трябва да може мама на 27 години?"
"Цица отделно от мама: възможно ли е това?"
"А вас целуват ли ви по дупето?"
"Препоръчайте ми логопед за баба"
"Колко джиемеса сте осмукали досега?"
"Help! Обуха ми обувки - как да стана прав?"
"Как да се науча да спя, без да изпускам цицата? След като заспя, ми се изплъзва.."
"Услуги: художествено размазване на каша по лицето"
"Носът на мама изобщо не е еластичен. Нормално ли е това?"
"Помогнете! Расте ми коса!"
"Продавам комплект мамини дрехи, размер 46"
"Помощ: мама не заспива, докато не посмуча двадесетина минути цицата й!"
"Каква поза да заемем, докато спим, така че домочадието да изпада в умиление. Споделете опит!"
"Какво да изям, за да акам виолетово?"
"Слънчите, зайче, миличко, сладичкият ми... Как да узнаем истинското си име?"
"Мама като ненормална се радва на акото ми - към какъв специалист да се обърна?"
"На мен - пюре от моркови, на тях - шоколад. Къде е справедливостта?"
"Плешивината на татко не зараства. Това рахит ли е???"
"Коремът на мама се поду. Какво значи това?"
"Анкета: кой е опитвал на вкус стайните растения? Кои са по-вкусни?"
"Защо сестра ми постоянно ми прави физиономии и се плези: ниска култура?"
"Анкета за кърмачетата: какво искате мама да хапне в новогодишната нощ?"
"Писна ми от мамината цица! Искам татковата! Някой с подобни проблеми?"
"НАЯДОХ СЕ!!! Как да обясним това на родителите?"
"Къде ни е носленцето?", "Къде са ни очичките?"... Те наистина ли не знаят???"
"Как да се избавим от космите по гърдите на татко? На отскубване реагира с вик. Препоръчайте безболезнен начин"
"ВИК НА ДУШАТА: Котката я хранят с по-вкусна храна! А всички опити да възстановим справедливостта се наказват жестоко! Защо???"
"Трябва ми материална помощ. Нямаме сол и захар. Ям гола каша. Повръща ми се!"
"Помощ! Новият памперс ме кара да изглеждам пълен. Посъветвайте ме за нормален модел"
"На 25 години не може да пее! От кого да потърся помощ?"
"Всеки ден ме къпят. Има ли и други толкова мръсни?"
"Зайченцето бяло"... "Хей, ръчички"... А какъв е творческият потенциал на вашите родители?"
"Да смучем едновременно цица и палец - максимализъм?"

# 52
  • Мнения: 4
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЕММА,ДАНАИЛ И РАДОСЛАВ! Heart Eyes

и за техните мами:

Честити месечинки!
Честито християнче-Теди!

# 53
  • Мнения: 1 258
Везничка,това беше яко! Joy Joy Joy
Честито християнче на Морска! Party

# 54
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Здравейте  Hug

Благодаря на всички за страхотните пожелания  newsm51

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СЛАДКАТА ЕММА, РАДОСЛАВ И ДАНАИЛ! НЕКА ИМАТ ДЕТСТВО ИЗПЪЛНЕНО САМО С УСМИВКИ!


За щастливите майки:

Франи, честито ви християнче    bouquet

Преди налко ревах, защото без да искам изтрих част от снимките на Рошлето  newsm45 Ще се изям сама с парцалите, мъж ми ме успокоява, че ще се сдобием с нови, защото имаше и други "фотографи", но мен ме е яяяд  smile3511 Утре ще кача каквото мога ...
Иначе събието мина безаварийно. Времето и то беше на наша страна. В църквата госпожицата се държа подобаващо, единствено се разплакваше, когато попа я помазваше и при "изкъпването", хем попът беше млад  Mr. Green В ресторанта лудя, доколкото можа, поспа и като цяло беше в супер настроение без кривотии  Grinning Един от подаръците беше кола без педали - много й хареса, както и на останалите малчовци  Sunglasses

Жорка, останах възхитена от сътвореното от теб  Heart Eyes Има таланти сред нас, ей  Crazy

# 55
  • Мнения: 389
vezni4kadobri4ka   много сладурско,от къде го изкопа

 не ми остана време сутринта да дам подарък  за днешните рожденици,заповядайте на площадката

# 56
# 57
  • Мнения: 117
Цитат
Аз пека питка за прощъпулника на Бобето и не мога да повчрвам каква красота сътворих! Party Crazy Crazy
Ето я, беше вкусна колкото е и хубава.

Бобето избра четката и боичките, а с другата ръка натискаше протмонето, трябва да стане добре продаван художник newsm78нали.

Честито на рожедниците  bouquet

# 58
  • Мнения: 1 900
Чудесна питка, браво на адашката за избора. Heart Eyes  bouquet

# 59
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА  ЕММА, РАДОСЛАВ И ДАНАИЛ! Усмивката винаги да грее на лицата им, да растат в спокойно и щастливо време!



Извинете ме, че липсвам, но нямам никакво време - мъжът ми пак пътува в чужбина и тази нощ го изпращам, девер ми се върна от Испания, стягам кръщене и...направо съм луда калинка.

Димяни, браво, чудесно си се справила  bouquet!

Общи условия

Активация на акаунт