АВГУСТовските деца с торти и балони правят весели купони

  • 11 437
  • 274
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 514
Добър ден и от нас! Hug

Честито на днешните месечинковци Ивето и Ясен !Да растът много усмихнати и добри деца!


Ния--браво на малкия мъж!Хубаво че я махнал от себе си! Peace Peace
Димяни, честито ви прохождане  bouquet  bouquet
Дандулина--Много сте готини! Heart Eyes Heart Eyes
Сладкишче--надявам се след екшъна всичко да е О.К. Peace
Марти--Заглавието е сУпЕрСкО! Mr. Green
Енита--Благородно Ви завиждам за екскурзийката! Flutter Flutter Flutter
Добре дошли на Котаранче, Мама Juli!Приятно изкарване с нас!

Ние излезнахме за около 2 часа навън и после ни заваля и се наложи да се приберем ,но сега гледам че е спряло само дето ни изгони!Доста е хладно и ветровито !Дано се оправи да другата седмица че иначе #2gunfire #2gunfire
Сега ще си се занимаваме с малката !Опитвам се да направя да спи 1 път на ден по около 3 часа ,но засега е без резултат!На всички майки в парка така спят децата и е много добре ,но май забравям че ние сме най -малки! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Дадох й фреш от портокал --много й хареса!През ден по около 100 мл.

Е това е засега от нас!Хубав ден!

П.П.--Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 5 нови отговора.

Мали колко време пиша! newsm78 newsm78 newsm78

# 31
  • Мнения: 514
Хари, амбицира ме допълнително. Аз сега ще мъдря някакви подобни подаръчета за гостите на РД, защото за покани е късно.
Дано успея да сътворя нещо с левите ръце. Mr. Green [/i]

И аз съм се замислиза за подобно нещо !Но нямам никакво въображение!
Някой да има идейки???????????? newsm78 newsm78

# 32
  • София
  • Мнения: 1 724
Дивена, как е коремчето?  Heart Eyes
добре дошли на новите мами!
Как ги обличате в това време?
Тука валеше, чуда се дали сега да не излезем newsm78
Екскурзийката сме я обещали на бате след като се роди Яна, че имах контракции и 9 месеца не сме мърдали от Софето,  Данката беше много нещастен от това. Мислех, че ще можем още за Коледа, ама с бебе, кърмене и прочия поотложихме.

# 33
  • Мнения: 1 380
Дивена, чул те Господ и да сме добре.
За поканите хич не е късно, за 1 седмица стават......поне за сватбата бяха за толкова време.
Хари много идейно с тези покани.Аз не правих нищо, за нашето кръщене.
димяни честито прохождане на Райън.
Димяни сега се замислям, ние като сме стабилни но в къщи само, вън още я е страх да се отпусне, защото падна на главата си и има цицина.Явно се уплаши и ме държи за полата, като ходи, та мисълта ми беше кога да правим питката за прохождане??? newsm78
Тя при първите крачки, които направи хвана Библията на баща си, така че за мен не е от голямо значение дали ще правим питка или не, ама за сеир на родата.Мисля да я направим на 1-вият и РД.
Баба ми ще омеси и изпече питка, и родата ще се се насладят на панаира....... hahaha
А за детската кухня.От 14 лв на седмица става 16лв., а това  прави по 3,20 на ден. Бе не е много, като се замисля, ама и манджата не е особено апетитна...... Sick

# 34
  • Враца
  • Мнения: 173
Ето ме пак на линия  Mr. Green
И ние излизахме сутринта, но сега вали и сме карцирани вътре  Confused
Дивена, Владичка сама взе да си променя режима. Гледам че от 2-3 дни пропуска преди обедния сън, но след като хапне в 12 ч. заспива веднага, едвам изкарва след това до 20.ч. Явно децата сами ще си променят графика  Mr. Green
Забравих да кажа че Владислава се научи да пие от сламка  Mr. Green Казва ЕМИ, когато иска да я взема и все по често прави изречения от по 2 думи. Например: Ало тата, Аде Мими (айде Мими - когато дава зор на една майка да побърза), мамо еми и имаше още едно, но в момента не се сещам какво беше  Mr. Green

# 35
  • София
  • Мнения: 5 742
Гале,аз също това се чудя Simple Smile
В неделя съм на прощъпулник на Бобето на Ребека  Party след това може в понеделник,сряда или неделя Party

# 36
  • Мнения: 525
А, от сламка и Ив се оказа, че може да пие.
При това, най - случайно рабзрах като надигна на баща си айрана и засмука. Mr. Green

Което ме подсети да ходя да търся мини сламки...

# 37
  • Мнения: 1 380
ивченце не се крий видях те...пиши как е Вики!!! Hug Hug Hug

# 38
  • София
  • Мнения: 5 742
Боянче,ние ни от сламка ни от чаша с накрайник пием Crazy само от шишето или от нормална чаша  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 1 258
Здравейте!Много гадно това време ей  TiredПламен само мрънка и се чудиме вече къде да се завреме(на кой да отидеме на гости).Снощи Пламен спа при мен в леглото.Много страшни му се видях тия гръмотевици и светкавици BlushИ аз от страх да не го смачкам спах с едно отворено око!

и на мен много ми харес поканата на Хари! Peace
честити месечета на малчуганите!

# 40
  • Мнения: 1 380
НЯМАМЕ БАКТЕРИИИИИИ..............
ИХУ............. newsm44 newsm44 newsm44
Тя док днес като и отвори писито и видя, 4е не е 4ервена,ама явно аз съм майка паранОичка...... Thinking
и щом 600гр, за 1 месец и половина е ка4ила.......
ох олекна ми.....така ми се беше свило сърцето........
За всеки случай ще за заведа на детски нефролог, да я види на ехограф, за да спя спокойно.
А утре сме на хомеопатката, и тя да каже своето мнение.

Последна редакция: ср, 23 юли 2008, 14:08 от sladkish4e

# 41
  • София
  • Мнения: 3 880
Здравейте и от мен Hug.
Дамяни, честито прохождане на Райън.
Хари, поканата е супер. Страшно ми хареса. Ани не се бие, но и тя е като Ив като не стане нейната е нещо страшно ooooh!. Понякога посяга на брат си, но само когато се отбранява Mr. Green.
Сладкишче, много се радвам, че всичко е наред Grinning.
Енита, ще чакаме снимки от Париж.Весело изкарване.
Дандулина, добре дошла отново. Много е хубава малката Peace.
Добре дошли и на новите мами Hug.

Мами, мислех си за общия РД. Идеята да е на открито е много хубава, обаче ако времето е такова като сега, тогава какво ще правим newsm78? Ще бъде жалко времето да ни провали партито.



# 42
  • София
  • Мнения: 5 742
За това е добре да сме някъде където има градина за да можем да се преместим! Peace

# 43
  • Мнения: 1 440
НЯМАМЕ БАКТЕРИИИИИИ..............
ИХУ............. newsm44 newsm44 newsm44
Тя док днес като и отвори писито и видя, 4е не е 4ервена,ама явно аз съм майка параничка...... Thinking
и щом 600гр, за 1 месец и половина е ка4ила.......
ох олекна ми.....така ми се беше свило сърцето........
За всеки случай ще за заведа на детски нефролог, да я види на ехограф...
Супер!Много се радвам!За ваше успокоение е добре да ви види нефролог!
Добре дошли на Котаранче и Джули!   Hug
Димяни,честити ходещи крачета! Grinning
Прощъпулника е добре да се направи,когато детето ходи малко по-уверено,за да е сигурно,че ще хукне след питката.
Дандулина,много сте хубави,еее! Simple Smile
За сламките да си кажа,мойто Иве така пропи вода и сега е ок!
DiVeNa,погали коремчето и от мен!

# 44
  • Мнения: 498
 Hug Hug Hug
Сладкиш не се притеснявай за главичката , нашата на 11м е 44 Радвам се че сте добре и нямате бактерии:hug:
Нашата фонтанела ми се струва голяма , давам по 2 капки вигантол все още ...
Лекарката нищо не казва и аз все забравям да питам ooooh! , как са вашите фонтанели и кога най късно се затварят???
Димяни честито ви прохождане , аз направих прощапулник някаде 2 седмици след първите и крачки (не ходеше стабилно , но според мен не се чака да е стабилно детето , а колкото да стигне до предметите newsm78 , поне така мисля)
И ние не пием нито с сламка(дъвчем я) , нито с чаша с накрайник не може -колкото и да я мъча не иска
Какви пари давате за кухня , нашата е 1,20 на ден и съм много доволна - супа , основно и десерт + 3дни закуска(или нещо сладко)
На Дани не и допадат някои храни , но като цяло го яде и е хубаво

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт