От уж реален дневник...

  • 4 307
  • 71
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 737


Ти така ли би описала хубав, здрав и качествен секс?  Rolling Eyes
Това нова тема ли е?  Twisted Evil Предполагам футболните фенове правят такъв след победа на отбора си  Whistling Бил отдръпнат...Как аджеба се случва секс като единия е отдръпнат  Mr. Green

Последна редакция: ср, 23 юли 2008, 12:19 от Kasidy

# 31
  • Мнения: 11 747
Много е нагласено това.
Такива терзания може през първите 6 месеца от връзката,а те нали са женени? После има мач на любимия му отбор, а тя не знае! И за резултата не е чула. И той не и е казал?
По- си го представям да псува в кафенето, вместо да гледа умислено и отвеяно  Thinking
Изобщо няма такава ситуация в реалността, пубертетите си представят брака така.

# 32
  • Мнения: 1 517
Това не е от реален дневник, убедена съм. Но написаното е реалистично. Един женски дневник би звучал точно така. Както и един мъжки. И това е не защото жената "по-лоша" или мъжа е еди какъв си. Просто сме различни. Мъжа си е мъж, жената си е жена. Мъжът умее да си покаже любов, обич, довери и т.н. по един начин, докато жената го очаква по друг. И тогава той не е доволен, защото тя не е доволна. А тя не е доволна, защото той не го прави по нейния начин.
Това е основния и за сега непреодолим проблем между М и Ж.

Не знаех, че феновете на ЦСКА не могат да го вдигнат  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 2 448
...Как аджеба се случва секс като едния е отдръпнат  Mr. Green

Повярвай ми, не би искала да разбереш.  Wink

# 34
  • Мнения: 851
Излишен драматизъм усещам някакси. Жените често се тръшкат неоснователно, това и мен ме е дразнило. /дето и за съм жена и аз на моменти се тръшкам/. Пък мъжете как ни издържат чак незнам.

# 35
  • Мнения: 2 448
Излишен драматизъм усещам някакси. Жените често се тръшкат неоснователно, това и мен ме е дразнило. /дето и за съм жена и аз на моменти се тръшкам/. Пък мъжете как ни издържат чак незнам.

Повярвай ми хич не съм от тези дето се тръшкат,/ и мъжа ми да питаш така ще ти каже/, но да отговоря на мълчание със секс, няма как да стане при мен тази работа.
Аз да говоря, той нека си мълчи, но за секс след това дума да не става.  Wink

# 36
  • Мнения: 2 407
Какви патки сме ,а?

# 37
  • София
  • Мнения: 2 006
Хич не ми се струва реалистичен тоя дневник. Моя мъж ще го чуе целия квартал, ако падне неговия отбор.
А и мен както не ме вълнува футбол... Абе важното е секс да има. Дали утеха за загубата или ще празнуваме победа ми е все тая Joy
Аз не драматизирам за глупости и не се вкарвам в такива филми.

# 38
  • Мнения: 677
Първо, мъжете нямат дневници, изключая метросексуалните.
И второ, ЦСКА нямат загуба през отминалия сезон.

# 39
  • Мнения: 11 747
Ее, сещам се веднага за 3-ма мъже списващи  дневници през целия си живот. Верно, че са друго поколение и някакво по-различно възпитание, знам ли, но са факт.

# 40
  • Мнения: 851
Абе важното е секс да има.

И аз така викам. Wink

# 41
  • Мнения: 4 737
 Какво се хванахте за тоя дневнки? В крайна сметка хипотетично изписаните думи в една такава ситуация биха били и в мозъка на жената, и в мозъка на мъжа.

# 42
  • Мнения: 677
Касиди, за кой мач става въпрос?

# 43
  • Мнения: 4 737
За вечния, Тони-между мъжете и жените. Колко гола си вкарал по настоящем? Водиш ли си накаква лична статистика Laughing?

 Така добре ли е , Тони?  Flutter

Последна редакция: ср, 23 юли 2008, 14:18 от Kasidy

# 44
  • Мнения: 677
Между вечния и тони има ли запетайка, че да знам как да отговоря?
Нямам статистика, обаче. А и жените не могат да ритат, за кво ми е?

Общи условия

Активация на акаунт