В седми месец ний сме вече – ОКТОМВРИ чака ни с човече

  • 11 740
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • Бургас
  • Мнения: 723
Наде дано деня мине бързо и неусетно,че и аз работя 2 съботи в месеца и знак колко е гадно.
Искрено ти съчуствам Hug
Приятни разходки и успешен пазар мамчета.
Шики като намериш вълшебните думи ,за да дигнеш таткото от дивана и да ходите по магазините,много те моля сподели,че ние сме на същото деридже.
Слушам оправдания от рода на :
1,Само още малко да си почина
2,Следобяд ще излезем бе жена
3,Закаде бързаш има време
4,Да свърши филма и тръгваме и т.н.

# 286
  • Бургас
  • Мнения: 723
Милички някой компетентен да пусне нова тема,че тази е на финал като гледам.

# 287
  • Варна
  • Мнения: 340
Момичета, много внимавайте като излизате - винаги си носете вода и нещо сладко в чантата. Преди малко както си пазаря в магазина и ми причерня, направо щях да се свлека. Набързо си купих вода и излязох, поседнах на тротоара и се напличках, слава Богу бързо се освестих, че както бях сама с детето не ми се мисли. Хем си имам обеца на ухото, че с първата си бременност два пъти припадах, що ли си мислех, че с тая ще ми се размине  Mr. Green

Крисси, дано си си намерила добра фирма за кухненските мебели и като ти е готова кухнята да си я познаеш  Laughing. Ние също сме новодомци, но аз останах доволна само от готовите мебели - виждаш и купуваш. Мебелите по поръчка нещо не ми ги скопосаха, ама няма какво да се прави  Whistling. Вие ще успеете ли да се нанесете до заветното събитие?

Момичета, оставете татковците да си почиват сега, че после какво ги чака  Crazy, пък и не са много мъжете, които обичат да обикалят по магазини. За целта си вземете някоя приятелка, която има детенце и хем ще ви прави компания, хем ще ви дава полезни съвети, че продавачките много умело манипулират бременните  Money

# 288
# 289
Ei, zdraveite.Az sam savsem nova.Pi6a vav foromite zaparvi pat.Bremenna sam v sedmia mesec.Termina mi e za 07.10.2008.

# 290
  • Мнения: 738
Здравейте и от мен!Минавам набързо да направя две съобщения:

На 02.08. от пл."Тройката" Бургас-срещу входа на НХК, в 10,00ч. ще стартира поход в подкрепа на кърменето!Нека всички, който подкрепят идеята да се чувстват поканени!Независимо дали сте кърмачки или не, просто е важно да сте убедени в каузата!


На 06.08. на пейките около летния театър в Морската градина от 17,00ч ще се състои свободен разговор с бъдещи и настоящи майки относно кърменето!Ще разполагаме с консултант по кърменето, така че всеки може да зададе вълнуващите го въпроси или просто да научи нещо ново свързано с кърменето!

Всички са поканени-ще ви очакваме!

# 291
  • Мнения: 40
Здравейте! И аз ще бъда октомврийска мама. Термина ми е на 15 окт., казаха ни, че ще е момченце. Това е последната ми работна седмица и се прибирам вкъщи. Мисля само за малкото ангелче и се чудя как ще се справя ...Желая на всички лека бременност , поздрави !

# 292
  • Мнения: 817
Здравейте! И аз ще бъда октомврийска мама. Термина ми е на 15 окт., казаха ни, че ще е момченце. Това е последната ми работна седмица и се прибирам вкъщи. Мисля само за малкото ангелче и се чудя как ще се справя ...Желая на всички лека бременност , поздрави !

Моля те, пиши в новата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=317516.260 Тук няма кой да ти отговори.
И добре дошла сред октомврийките! Hug

# 293
# 294

Общи условия

Активация на акаунт