Любители на котки - тема 10

  • 13 948
  • 335
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 416
Ох....... как ми хареса тая Пипа, така я искам........  Two Hearts Ако имах възможност щях да си я прибера... Страхотна е ...само каква опашка има  Shocked

# 271
  • Мнения: 134
направо е невероятна
толко ми е жал и мъчно

прилича ми на коте от някое анимационно руско филмче

# 272
  • Мнения: 4 116
Ех, наистина  е разкошна...
Ама мъжа ще ме изхвърли от къщи, ако взема още една котка.
За Нико всяка вечер пита - кога ще си ходи таз котка.  И аз всеки път отговарям - когато и ти  Crossing Arms
Ми вече взе да ми писва непрекъснато да мърмори. А то котето добричко, мъркащо, кво иска от него. Е, спи при нас на спалнята, ама то кой ли не спи... и децата се примъкват по нощите   Tired
Накрая ние се изнасяме в детската да поспим на спокойствие  hahaha

# 273
  • България
  • Мнения: 181
И на мен ми стана мъчно за рунтавелка Пипа - разкошна е! Дано да и.й намерите дом, само че където и да я приютите - тя винаги ще си иска нейният първи доми и стопанка... гадна работа ... Направете всичко възможно да може да пътува животинчето - наши познати като се връщаха от щатите - ди донесаха котката - вярно, че е струвало по-скъпо отколкото техния билет, ама са си с животинчето - нито те страдаха, нито то.
Аз също засега не мога да си помисля за още една котанка - с малко дете сме (не че досега ми е пречело това), в апартамент и то на 500 км. от СФ. Тук пред блока си отглеждаме вече над четери години още 10-12 котета, като четири от тях са по постояния състав -  две женски и две мъжки и техните поколения, като имам възможност ще ги нащракам.
Цунки на Пипа! И успех в намирането на нов дом на красавицата!

# 274
  • Мнения: 1 540
Рижко на рожден ден  Grinning

# 275
  • Мнения: 3 294
Голям купонджия този Рижко  Crazy
PeterPan дано Пипа си намери хубав дом и стопани  Praynig

# 276
  • София
  • Мнения: 39 884
Голям сладур е Рижко Simple Smile
Ние сме по бургаско. Дияна направи една морска баня, а на Алекс му топнах крачетата Simple Smile

# 277
  • Мнения: 1 218
AnMaryyyyyyyyyy , ха добре сте дошли на морска земя  Hug
Хехе , представям си малкото ти зверче,с какви учудени очички глецка, таз ми ти голяма локва , в която мама му топка краченцата  Peace
Приятна ви почивка  Peace
Аммммммм , рошавото дете къде го оставихте ????  Thinking

Lebeduna , искаааааааам снимкаааааааа на Алинкатааааааа  smile3518 + (емотикон дето подсмърча )
Хич не ми дреме с какво ще го снимаш детето , искаааааааам  Heart Eyes

supermama , много сладинко туй Ефче  Hug
И моето Гугумънги, като твоето котаче, ме варди в кенефа, сакън да не изпусне нещо случайно  ooooh!
Най-интересното е , сме с две бани и тоалетни , и едната си е лично моя, другата е на мъжоТ ... та Гугу кибичи само в женската кенефна, мъжката не го кефи хич, изобще изобщо   Crazy hahaha Crossing Arms
Иска даже да влиза и в душ-кабината докато се къпя , ама няма начин да стане таз работка и сяда кротко пред вратичките да си ме чака  Hug
После като излеза влиза и облизва капчиците водичка останали по ваничката.

Ох, тая Пипа, дано да има късмет миличката  Praynig
 

Последна редакция: сб, 02 авг 2008, 01:02 от Djindjari

# 278
  • Мнения: 3 770

После като излеза влиза и облизва капчиците водичка останали по ваничката.


Джинджи , връчи му кофата и парцала , кво е туй облизване , тоя език да не му за един ден , я ? Няма да тормозиш моя приятел с такава домакинска работа , че шЪ дойда и шЪ го зема - да спи до Рети проснат по цял ден !  Laughing А бе това , мойто добиче , не мърда по цял ден от спалнята ! Камо ли да дойде да ми излиже капките от банята !  ooooh!

# 279
  • София
  • Мнения: 39 884
Тя нашата почивка ще е до неделя, в понеделник сме си у дома. Джони нал трее да работи... за други почивки Simple Smile
Рошавото дете си е у дома, с много храна и вода. Една баба ще го наглежда.

# 280
  • Мнения: 1 540
Дайте ми съвет, момичета! Рижко е най-злоядото коте на света! Преди му угаждах, защото не беше никак добре, но в момента е доста стабилен, жизнен, играе си, ближе се, яде с охота. Обачееее, пустия рижак не обича да яде едно и също нещо два поредни пъти! Когато отворя нова консерва, той не яде самите хапчици, а ближе само соса, много рядко яде от хапчиците. А не да не е гладен, мяука "дай да ям" и си изисква манджата... Не съм пробвала да го храня с Роял Канин и уискас, или други скъпи храни, защото никак няма да успявам да му осигурявам месечната прехрана така  Confused Верно, че храните, които му купуваме са от ниския клас (ако може да се нарече клас), ама като е прясно отворена, ушите му плющят да ближе соса, а след няколко часа в хладилника - не, та не! Даваме му от човешката храна иначе кашкавал, шпек салам, кренвирши. Яде с голям кеф, но не и ако му напълня купичката с кренвирши, например. Изяжда малко, повечето остава, а той продължава да мяука за още манджа. Една година е живял на улицата, как е възможно да е толкова претенциозен? ...  Confused

# 281
  • София
  • Мнения: 5 761
AnMary   как е на морето-разкажи за потящите се пред компютрите.

# 282
  • София
  • Мнения: 39 884
В интерес на истината... нямах желание да си топна д-то. Отдавна съм загубила ентусиазма на Дияна. Даже и бански нямам. Днес си подмокрих дънките.
Но иначе е супер Simple Smile Днес обаче имаше вятър и големи вълни. Дребната - никакъв страх. Трябва да си отварям очите на 4.
Алекс най-вероятно ще оцени морето другата година. Положително или отрицателно... ще се разбере. Дияна 1вият път пищя от прибоя, но на дълбокото се кефеше Simple Smile

# 283
  • България
  • Мнения: 181
Това да не ти ядат децата е гадна работа, било то и четерикраки. Наша Ефка също е претенциозна и също яде с голям ентусиазъм прясно отворена консерва (с еднакъв ефект яде и Уискас и Дарлинг, други просто не съм пробвала), но има предпочитание към вида месо - говеждо. Като стои в хладилника консервата - ама хич не и се нрави, давам - тя пооблизва купичакат и си я хвърлям, т.е не я хвърлям а храня котките пред блока с остатъците от храна на нашта баровак. Сега лятото обаче не желае да яде консерви, повече набляга на гранулите, но пък яде само Уискас и то разбира се говежди - преди и вземах мешени -  но ги отделя "кучето". Пробвала съм с обикновени - но не ги и помирисва и така - аз много си и слугувам на писанка. Към домашната човешка храна никога не е проявявала интерес, само дакато беше жива Маша - си близваше две три дребни хапки- пилешко бяло месо, но само понякога, просто защото виждаше Машенка как си го кльопаше.
Rorrr не се тревожи няма да умре от глад писанчето - ти си сложи храната и когато "шефчето" огладнее ще си хапне, а може и като нас - да ни й се яде консерва - опитай с гранули.

# 284
  • Мнения: 5 317
Рор,опасен е Рижака.

Помните ли бездомничето,което сестра ми намери сляпо.Тя вече се казва Амбър,беснее по двора с другите бебета и поотрасна.
http://www2.imgshare.eu/i/4s420787.jpg
Отивам да я кача да нощува при мен.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт