Един въпрос към мамите с злояди деца които ходят на ясла

  • 1 170
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 230
Не мога да кажа, че синът ми е чак злояд, но определено не е и от най-ящните. Особено сега в жегите вкъщи вечер освен мляко друго не яде. Събота и неделя кара пак само на мляко, плодове и хляб. Обаче от яслата постоянно го хвалят, че много добре хапвал и то без да подбира, за разлика от някои деца. Той яде сам, така че няма никакъв вариант насила да го хранят - не дава друг да му сложи нещо в устата. Направо се чудя как там яде, а вкъщи не иска понякога дори и да опита какво има в чинията.  newsm78

# 16
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
по мои наблюдения на злоядите стадното чувство в градините се отразява много добре Laughing

Поне на моето злоядо дете така се отрази  Peace Хапваше си добре в яслата и дори ходенето от 1 седмица й се отразяваше веднага на теглото и външния вид  Grinning

# 17
  • Мнения: 7 640


Поне на моето злоядо дете така се отрази  Peace Хапваше си добре в яслата и дори ходенето от 1 седмица й се отразяваше веднага на теглото и външния вид  Grinning


о да Laughing

# 18
  • Мнения: 2 757
Особено сега в жегите вкъщи вечер освен мляко друго не яде. Събота и неделя кара пак само на мляко, плодове и хляб.

Само? Малко ли е това според теб? Моята Ева от такова живее. Давид също живя от хляб и мляко плюс банан до 2 годишна възраст. На яслата дълго време не ядеше нищо, само като дават хляб веднъж семично казваха че яде като невидял, но друго не лизвал. Бяха се хванали в чудо. Но лека полека почна да прояжда и сега яде може би 50% от нещата които им сервират там. Или поне ги опитва.
На сестра ми сина, който от мляко живя докато тръгна на градина там яде като невидял и иска допълнително. А в къщи продължава да не яде, само малко хлебец и шоколадови изделия ако му се дадат, а те му дават от страх да не умре от глад. Като го питаме що в градината яде а в къщи не и казва Не съм свикнал. Ама на кое не е свикнал не става ясно. Лично според мен просто е свикнал в къщи на мляко и вафли, демек са го свикнали, а в градината са му създали други локални хранителни навици, които само за там си важат.
Не разбрах обаче детето на пусналата темата какво яде

# 19
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Изобщо не се притеснявай. Един, два три пъти може да откаже да яде, ама като  огладнее и като види, че другите деца ядът и тя ще прояде  Peace

Общи условия

Активация на акаунт