Изчезнал човек - Румен Димитров-Dexter

  • 17 584
  • 135
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 1 555
Тъкмо си мислех вчера за момчето, толкова много време мина, наистина се моля да го намерят и да е жив и здрав!  Praynig

# 106
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
дано да го намерят, влязох в темата с надеждата, че ще прочета, че са го намерили, но уви

ликът му гледа от почти всеки ъгъл в София

# 107
  • Мнения: 4 586

С намирането на автомобила се намалява малко работата на Полицията, някои версии отпадат.

# 108
  • Мнения: 3 634
Аз това не го знаех. Какво за автомобила?  newsm78

# 109
  • Мнения: 6 417

Странно, много е чиста колата на Декстър, при положение, че е стояла на открито толкова време  Thinking

# 110
  • София
  • Мнения: 44 242
не е стояла...
във фото форума едно момче казва , че живее на близо и минава по няколксо пъти на ден, колата минелия ден поне я е нямало....

# 111
  • Мнения: 5 622
дано да го намерят, влязох в темата с надеждата, че ще прочета, че са го намерили, но уви

ликът му гледа от почти всеки ъгъл в София

И във Варна!

 Rolling Eyes

# 112
  • Мнения: 3 268

Странно, много е чиста колата на Декстър, при положение, че е стояла на открито толкова време  Thinking
Да бе,явно не е седяла на открито през цялото време.Странно

# 113
  • Мнения: 1 952
Странно наистина, колака е паркирана там обаче на 28 август, старателно почистена, няма отпечатъци, само неговите.

# 114
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Малко ми е зловещо, и малката надежда за добър изход се изпари Confused

# 115
  • София
  • Мнения: 12 554
В момента полицаи от отдел "Издирване" преглеждат записите от десетки охранителни камери в района, за да открият кой е паркирал автомобила. На записите са документирани минаващите в района коли през последната седмица.

Въпросът е като гледат виждат ли и какво виждат. Колата не е била навън то е ясно, а и е изчистена основно преди да я оставят.

# 116
  • Мнения: 97
За да не остават следи колите ги палят.А тази е само почистена. Странно?!?!

Последна редакция: ср, 03 сеп 2008, 15:17 от търтей

# 117
  • Мнения: 1 952
Много странно дори. Смятам, че всякакви предположения са излишни, нещо много неочаквано ще се окаже.

# 118
  • Мнения: 2 759
                        Мен пък ми е много странно как са я почистили така, че да останат отпечатъците му все пак. Или другите са били с ръкавици, което звучи невероятно и прави впечатление лятото... Или не би трябвало и неговите да са там...

# 119
  • София
  • Мнения: 44 242
би могло да са ги добавили след почистването...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт