Великобритания - тема 17-та, мигновена, но лятна

  • 35 225
  • 290
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 959
Мерси за линките, пробвах няколко махленски училища..
Буквам за бъдещето.
Аз обикновено събирам инфо от колегите.
Обявявам проблема и те нали моите са много съпортив,
пък и нали сме на държавна служба и имаме време за приказки  Crazy,
всеки си дава ценното мнение. Помагат, не мога да се оплача.

Споделям този линк http://www.saynoto0870.com/.
Там се търсят алтернативни номера на започващите с 087,
които знаете са скъпи, но задължителни ако искаш да се добереш
до някой кастъм сървиз. Алтернативният номер е ланд лайн.
Не за всичко има инфо, но за повечето ще ви е полезен, надявам се.

# 256
  • Мнения: 66
Мили мами, имам питане към вас за Коледна екскурзия да Лондон.

Със съпругът ми си организираме екскурзия до Лондон от 23 .12 до 30.12., исках да попитам какво може да се прави от туристи в града на 24, 25 и 26. Работят ли повечето ресторанти, магазини, и въобще може ли да се прави и види нещо интересно. Доколкото успях да проверя музеите май не работят.

Благодаря предварително.

# 257
  • Sofia/Scotland
  • Мнения: 7
Привет,момичета!Мишолина,благодаря за забележката,веднага се поправям  Embarassed.Ние чакаме сега пьк среща с менажерката на школото/ама наистина много бавно стават нещата.  Rolling Eyes ../.За него разбрахме от колежка на мьжа ми/полякиня/,която живее в района.До скоро е било частно.А не искахме да казваме още в началото,че детето не говори езика точно заради това-да не решат,че е голям ангажимента им да тьрсят допалнително учител,специално за нея.Не че ако искат,не могат да откажат,де,ама все пак..не им знаем системата на подбора още,а и като не живеем наблизо..  newsm78 .Ще ви дьржа в течение.
Желая ви спорна седмица,момичета!   bouquet

# 258
  • Мнения: 818
Мили мами, имам питане към вас за Коледна екскурзия да Лондон.

Със съпругът ми си организираме екскурзия до Лондон от 23 .12 до 30.12., исках да попитам какво може да се прави от туристи в града на 24, 25 и 26. Работят ли повечето ресторанти, магазини, и въобще може ли да се прави и види нещо интересно. Доколкото успях да проверя музеите май не работят.

Благодаря предварително.


На 25.12 няма транспорти всичко почива....

# 259
  • Мнения: 56
 Здравейте,  мами англичанки!
Завърнахме се от България благополучно преди 2 дни.Билетът ми беше до 27 септ, но малко ми омръзна и хич не ми се оставаше без съпруга ми и хоп хайде с него си дойдох.И добре, че така направих, че с малко бебче не е лесно,особено ако е по-ревливо.
Кръстихме бебка в Троянският манастир, беше послушна, но дядо поп и пострига най-дългите кичурчета, жалко.... аз и ги навивах на антенки, които много интерсно поскачака от фонтанелката...Пренощувахме в Марагидик в Априлци( и това ни беше единствената почивка).Навсякъде сме си с бебка, хич не понася други хора и чужди места, има си характер и ние се опитваме да го уважаваме  Hug
Добре сме, растем..и май вече зъбките ни дразнят,раничко е , но...
Много ме напече слънцето в Бг, направо беше ад и сега тук ми е много хубаво!
Как са вашите бебоци?Хайде дайте снимчици!А пък аз ще прочета какво сте обсъждали, докато липсвах.
Успешен ден на всички!

Хм, по-късно ще приложа снимки, че още не съм качила в нета.

# 260
  • Мнения: 12
Привет!!!
и аз съм на екскурзионна вълна - ама за този уикенд,
някой може ли да ми препоръче някое място за преспиване
около центъра на Лондон
хотел, ВВ, нещо на прилична цена и прилични условия?

# 261
  • Мнения: 823
Пумпалка, добре дошла  Hug честито ви кръщене!   bouquet  Бебка е много сладка на аватарчето. Ще се радвам да пуснеш и други снимки  Grinning За зъбките може да е рано, но не се знае. На Теодор първото зъбче проби в края на третия месец и после като започнаха като гъбки да никнат едно след друго  Grinning

Мери, най-вероятно ще съм на пълно работно време. Каквото намеря.

GI, организацията при вас е пълна виждам Grinning Пусни някоя снимчица на децата, ако нямаш против. Пращам поздрави и на сестра ти  Hug Тя как е?

Да се похваля, че бях на концерт на Металика тази вечер Simple Smile Подивяхме малко и се прибрахме. Simple Smile

Лека вечер ви пожелавам   bouquet

# 262
  • Мнения: 532
Привет!!!
и аз съм на екскурзионна вълна - ама за този уикенд,
някой може ли да ми препоръче някое място за преспиване
около центъра на Лондон
хотел, ВВ, нещо на прилична цена и прилични условия?


Ние резервирахме в тази верига:http://www.travelodge.co.uk/ за 29 паунда на вечер,без закуска,но е точно до Лондон Юстън.Месец,предварително и за неделя вечер  newsm78 ,не знам какви са цените за по-натоварени дни.

Да си изкарате готино  Hug

# 263
  • Bristol
  • Мнения: 9 366
Гледахте ли Wife swap в неделята?! Аз случайно попаднах на него, точно като започваше. Едното семейство бяха двама гея, живееха с дъщерята на единия, а другото англичанин женен за българка  Laughing
Добре дошла, Pumpalka! И моята щерка я кръщавахме в Троянския манастир  Grinning

# 264
  • Мнения: 12
ние спахме 2 седмици и половина в travelodge.
ама в нашто градче, не в лондон
също букнахме предварително но не ни направиха никаква отстъпка
нито за предварителното, нито за големия престой и платихме по 55 паунда без закуската
не че знам какво е лондон юстън, ама там на мен ми дава £85 цена Sad

# 265
  • Мнения: 66
Моичките също тръгнаха на училище. Малката е очарована от многото играчки в училище (базата няма нищо общо с детската градина в София) и от това, че вече не спи на обед. Само на третия ден нещо се поусети, че не и харесва много защото не може да говори (а тя иначе нарежда дори когато си мие зъбите) и падна голям рев, та се наложи учителката да я отскубне от мен, но повече не се е повторило. Всеки ден разказва с кой какво си говорила. "И как им говориш? - На английски, разбира се." А тя знае 20 думи на английски. На голямата също и тежи от това, че не може да завърже приятелство, поради това че съвсем малко говори английски, но и тя се държи мъжки. Чакаме и се надяваме по-бързо да прескочат езиковата бариера.

# 266
  • Лондон
  • Мнения: 56
Пумпалка, честито кръщене и добре дошла пак на острова! Липсваше ни...

Момичета, благодаря ви за отговорите за паспорта. Не е в Кройдън, а до Виктория. Обадих се и запазих час за едноседмична бърза процедура - надявам се всичко да мине по вода и скоро да се кръщаваме в БГ-то и ние  Laughing

# 267
  • Мнения: 1 969
"И как им говориш? - На английски, разбира се." А тя знае 20 думи на английски...

моят син пък ми казва - аз днес казах на госпожата че ми се ходи до тоалетна, аз го питам как й го каза, а той - ами на български... и тя ме разбра  Grinning по тоя повод се шегувахме после, госпожата покрай него да не вземе да научи български  hahaha

момичета как са наемите в Лондон за семейство с едно дете, ориентирайте ме моля ви че вече се обърках  Crazy

# 268
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Мислех да дочакам новата ви тема за да се запиша и аз но ми е супер скучно.
 Здравейте, казвам се Миглена, на 23 години съм от Бургас. По- стечение на обстоятелствата съм в Лондон. Таткото на сина ми и мой съппуг ни предаде и го напуснах. Сега сме тук при брат ми и баща ми и днес ми е първоя ден от курса който записах по- английски език. Едногодишен е към колеж Барнет.

# 269
  • Мнения: 56
Мила Еya, честита ти рожба!Аз съм пропуснала кога си родила!Да ти е много здрав, весел и засмян и много да те слушка!
Как се справяте?На мен в началото ми беше по-лесно, сега вече бебка изисква по-голямо внимание!Все сме заедно и ако ми види гърба се сърди!

Общи условия

Активация на акаунт