Летни фиести или отпускарски сиести?- Испания

  • 17 033
  • 306
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 409
Голяма трагедия моми4та Cry Cry.Просто раки ме побиха като гледах,4е и си поплаках  Cry.Винаги и мен ме е било 6убе,особдно като сам с малкия.Все ми минават ло6и мисли дори не гледам през прозореца.Саби страхотна си  Peace,я снимаи да  видим момата в томбака,4е туко виж сам станала баде6та свекарва Wink.Хаеде 4е не6то нямам настроение много ми е смотано все за каастрофата мисля Rolling Eyes

# 301
  • Мнения: 200
Ужасна трагедия.Тръпки ме побиват, спомням си Мадрид 11 март 2004.
Толкова много жертви а сред тях и деца. Мир на праха им. Flowers Rose Flowers Rose



# 302
# 303
  • Мнения: 350
mimky ,тия изказвания за провинции и столици не могат да ме впе4атлят мила.
Съмнява ме,4е и си в столицата дори.На такива изказвания казвам"нищо,4е е капелата и тя е от селата".
Доколкото знам Валенсия и някои други градове също са столици и в тях се сти4ат хора да си оправят документите за какво ли не.
Казах да не се оплаквате,защото сега когато вие тепърва вадите тези неща е супер улеснено,в сравние с когато аз правих преди години за нас и малката.И при положение,4е на никой не съм си оставяла детето и никой не ме е придружавал дори съм 4акала на опашки, на които са спели хората цяла нощ,за да хванат ред.
100 4овека съм имала единствено в трафико,когато си сменях книжката.
На вси4кото отгоре винаги когато сме вадили или сменяли документи е имало промяна в нормите и лудницата е била пълна.Губили са ми формуляри,националност са ми бъркали и какво ли още не.За твое сведение като бюрокрация е най_бавна за документи системата във Валенсия,а не в Мадрид,заради 4ислото на емигрантите.За моите документи аз 4аках година(първите).
Но когато 4овек се бори,винаги успява да се справи вси4ко.
Затова и ми се струва жалко хлен4ене,при положение,4е и майка ти беше тук,да се оплакваш на тази леснотия откъм документи в момента.
То4но на мен не се опитвай друг път да обясняваш как стоят нещата,защото там съм много веща и съм се сблъсквала с какво ли не по пътя си.
Ха тука вече не позна от солицата съм и живея в един от най големите квартали на Мадрид, не ме интересува къде и колко си чакала преди години.  Казвам че има разлика къде изкарваш документи. Разсмиваш ме с изказванията си, не е твоя работа а и обяснения няма да давам на никоко защо майка ми е била тука и не съм отишла то си е имало причини, които не би ти побрала главата, понеже при теб всичко става "много лесно и много бързо". Между другото никой не хленчи, а бях задала въпрос на който Анет бе любезна да ми отговори.   И с изказването че когато човек се борил се справял с всичко, е говори за борба на някой друг не на мене тия.
Реших да напиша отговора си тук за да не затормозявам новата тема с разправии от този род.

# 304
  • Murcia, Spain/Ruse
  • Мнения: 416
И аз да кажа че ми е жал за всички на този самолет,особено за бебетата Flowers SunflowerМного,много жалко Cry

# 305
  • Мнения: 50
Вал,не разбрах ии съм пропуснала от кой град си.Аз съм от Силистра и сед 2/3 седмици си заминавам.Ако искаш и ако си наблизо можем да се видим.Остави ми координати на лични и ще се свържем.Имам и едно гости запланувано в Русе.
А сега да се оплача.Ноелия е болна с хрема,кашица.Много се притесних и ходихме на лекар вчера.Казаха като стане по сериозно пак да отида.И днес ходих пак,защото е зле и ни изписаха лекарства.Защо трябваше да се разхождам не знам.
 stork-boy  ylinfant smile3504
Днес станах леля на едно прекрасно момченце.Казва се Юан.Не мога да Ви опиша колко съм радостна,но някои от Вас знаят какво е.Поканила съм много приятели да се почерпим.Сестра ми е раждала 11 часа и е първо дете за сега.Крис много се радва.Малко ми е смешно,че Ноелия,която е на 6 месеца е стан Joy hahahaала кака.
Нямам никакво време да се включвам често,но се опитвам да чета. Hug

# 306
  • Мнения: 1 271
Момичета, ще е хубаво да се насочите към Новата тема, за да не заключат тази!

Общи условия

Активация на акаунт