Втора употреба

  • 17 682
  • 171
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 2 036
БУБА, Humana имат 3 магазина, в уличката с/у бинго Мустанг (до плевенските закуски), на спирка Дубровник и до Авангарда (този до пожарната).  Peace Хубавите им неща са скъпички, напоследък нещо са прекалили с цените не мислите ли? Но когато има 30%, 50% намаление се нормализират нещата.
Никъде в поста ми не съм написала, че някой чака намаление, а просто, че има такова, защото има неща по 40-50 лв. Това ме подразни, че са ми изопачени думите.  Peace
И във Варна съм засичала хора от така наречения "хай лайф", имат собствени магазини, карат джипове за стотици левове...., нищо лошо няма в това. Infantilno и на мен ми правят комплименти за чантите и ми е страшно гот.  Mr. Green
В Продавалника има и нови неща, но и повечето са втора ръка. Идеята му е била точно такава да се подпомагат майчета, които трудно биха си позволили някои неща за дечицата си, а и за тях.  Peace Сега малко се е превърнал в печалбарство.

# 76
  • Мнения: 2 448

Никъде в поста ми не съм написала, че някой чака намаление, а просто, че има такова, защото има неща по 40-50 лв. Това ме подразни, че са ми изопачени думите.  Peace

Не са изопачени. Абсурдно звучи мисълта за мен да е "скъпо" в такъв магазин. Самата ти си написала, че нещата се нормализират , когато има намаления  и то 30 - 50 %. Как да не се изумявам. Не стига, че ще купувам дрехи, които някой е изхвърлил, ами ще са и скъпи.
Нямам нищо против носенето на носени неща, но ако ми ги подарят.  Mr. Green

# 77
  • Мнения: 984
Пасинет, всички разбраха какво имаш предвид и какво мислиш за магазините втора ръка. Кажи сега откъде пазаруваш ти, за да коментираме и твоя избор. Или замълчи.

# 78
  • София
  • Мнения: 168
Дайте по някой нов адрес, плс!  Praynig
Имах един любим магазин на "Дондуков", който преместиха на "Македония", но и там го закриха.  :cry


Повдигам въпроса и мен ме интересува къде се премести този магазин. Thinking

# 79
  • Мнения: 2 448
Пасинет, всички разбраха какво имаш предвид и какво мислиш за магазините втора ръка. Кажи сега откъде пазаруваш ти, за да коментираме и твоя избор. Или замълчи.

Ако искам да коментирате моя избор ще пусна отделна тема. Аз нямам такава нужда от одобрение на избора си или не.
Сега пиша по тази и нищо извън темата.

Ако искаш да ми кажеш нещо има опция ЛС, а не да правиш излишен спам.  Wink

# 80
  • Мнения: 984
Паси, разбрахме ти мнението. Време е да замълчиш, мила. Предизвикваш спама с крайните си изказвания.

# 81
  • Мнения: 2 448
Паси, разбрахме ти мнението. Време е да замълчиш, мила. Предизвикваш спама с крайните си изказвания.

Разбира се, сега само ще чета. С нетърпение очаквам товето мнение по темата, защото съм го пропуснала явно.

# 82
  • Мнения: 984
Аз в предната тема споделих личното си мнение. Няма нужда да се повтарям.

# 83
  • Мнения: 5 370
Molestosa, НЕ МОЖЕШ да се заразиш от дрехите втора употреба, защото те преди това са яко обработени химически, оттам и неприятната миризма , която гони доста от канддат-купуващите.

Алоу, девойки, немойте превръща темичката във виртуално бойно поле. Не е интересно.
Дайте бой с пясък по плажната ивица.  Whistling

# 84
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
А колко познати се притесняваха, когато влезеха в магазина и ме видеха там. "Случайно се отбих", сякаш вършат престъпление.
И аз един ден дочух разговор по тел. на една жена, ровеща се в дрехите. Явно я питат "Къде си?" и отговорът е: "Ааа, на бензиностанцията, ей сега си идвам."  Laughing

# 85
  • София
  • Мнения: 62 595
И какво сега, щом набеденият за хайлайф го правел, значи няма нищо срамно ли? А ако хайлайфът не го правеше или някой негов представител беше казал в някое предаване или женско списание, че е ужасно срамно да се пазарува там какво щяхте да правите? Мерси, такъв хайлайф не струва! Какво му е хайското? Ама, добре че ме светнахте. Знаех си аз, че има нещо тъмно в цялата работа.

# 86
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ех, черна завист ме гризе, когато се фукате с придобивки като чисто нови дънки Рок енд Рипъблик за десет кинта.  Rolling Eyes И аз искам, ама защо, защо като хвърля едно очо в такъв магазин, все виждам огромни найлонови блузи? Може би едно очо не е достатъчно... Ама време нямам, време-е-е.
Вече писах в съседна тема, че живея срещу един от известните секънд хенд "бутици".  Laughing Ужасно износени дрехи, на много високи цени. Пък и не са на известни дизайенри, да речеш.  Нито са кой знае какви "марки".
Също така съм писала (извинете, че се повтарям) за една статия във "Воуг" за подобни магазини (не като нашите), от които си купуваш чанта Вюитон за двадесет долара и рокля на Шанел за 50, винтидж, класика, туй-онуй. Ех.
И като снимат разни техни си модни икони, имат едно нещичко на себе си новичко, пък всичко останало е винтидж.
Не е срамно, даже си е нещотърсаческо. Ама аз не мога да се включа.  Joy

# 87
  • Мнения: 5 370
И какво сега, щом набеденият за хайлайф го правел, значи няма нищо срамно ли? А ако хайлайфът не го правеше или някой негов представител беше казал в някое предаване или женско списание, че е ужасно срамно да се пазарува там какво щяхте да правите? Мерси, такъв хайлайф не струва! Какво му е хайското? Ама, добре че ме светнахте. Знаех си аз, че има нещо тъмно в цялата работа.
Никога не съм си определяла живота и това, което правя в него, според това  как го прави хайДрайфа. А и   такова животно по нашите ширини немА.

# 88
  • Мнения: 1 517
Да допълня: бельо и чорапи не купувам втора употреба.

# 89
  • Мнения: 4 120
Бельо-съгласна съм, че не е удачно да се купува. Чорапите най- често идват нови и опаковани. Най- хубави са бебешките дрешки, също нови или в чудесно състояние, просто няма време да се износват. Много майки пазаруваха тогава, имаше доста интересни за времето си неща, боди като на  Спайдърмен ми води класацията, беше за 1-2 месечно бебче Simple SmileТова преди 5-6 години. И все пак сред клиентските бисери/ имахме колекция от такива / най съм се смяла на :" А костюм на Батман имате ли?"Simple Smile
 Не пазарувам там, защото някой от хайлайфа го правел, просто за себе си съм установила , че дрехите които съм си купувала от там са най- качествени. Избирам, имам наблюдения и за марките, важно е също и от коя държава зарежда съответния магазин.

Общи условия

Активация на акаунт